UTB Zlín - Anglický jazyk pro manažerskou praxi


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.12.2011 12:38:50, Ondřej, zhlédnuto: 4374x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,

chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tímhle oborem. Budu maturovat (všeobecný gymnázium) a vzhledem k mojí úrovni AJ mi to připadá jako dobrej výběr.

Jaká je obtížnost studia?
Kam plánujete navazovat, až doděláte bakaláře? Chcete jít na jinou školu a pokračovat v managmentu, nebo rovnou pracovat?

Co jsem slyšel, je to spíš o studiu AJ s trochou ekonomiky, já si představoval spíše výuku ekonomiky v AJ. Je to pravda? Myslíte, že s tímhle oborem má člověk nějakou budoucnost?

Předem díky,
Ondra
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2011 21:19:15, Maybee) Ahoj Ondro,
    já jsem maturovala letos a tahle škola mě taky hned zaujala a po úspěšném složení přijímaček (Scio), jsem se nemohla dočkat až 19. září nastoupím na tenhle obor. Měla jsem zřejmě podobné představy jako ty-studium ekonomiky v angličtině a po třech letech zkusit nějakou ekonomku. To jsem se ale pletla. Pokud si myslíš, že je tady ekonomika okrajově tak ještě hodně odečti a o navazujicím magisterském bez domácího studia ekonomky podle mého taky nemůže být řeč. Příští půlrok jdu pracovat a odcházím na úplně jiný obor, takže pokud máš plány pracovat v malých a středních zahraničních firmách, jak to bylo uvedeno na stránkách školy a na dni otevřených dveří, tak rychle pryč od tohoto oboru!!! Ušetříš rok...;-) Je to škola kde vylezeš jako překladatel nebo něco takového..

    Tak hodně štěstí při výběru, úspěšnou maturitu a šťastný nový rok...;-) reagovat zde
    Email: linda.adamkovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2012 17:17:30, Třeťačka) S tím tak nějak nemůžu souhlasit. Studuji tento obor už třetím rokem, tudíž budu letos končit. Ano, je sice pravda, že výuka anglického jazyka je zde důležitá, ale třeba v předmětech jako Základy financí, Účetnictví nebo Podniková ekonomika (mimochodem tyto předměty jsou až od druháku; v prváku se učí hodně obecně) se tady i pár lidí z obchodek zapotilo při skládání zkoušek. Na druhou stranu, pokud chce někdo pokračovat v ekonomickém zaměření na navazující magisterské studium, tak klidně může na UTB na FaME, tato fakulta každoročně pořádá dorovnávací kurzy ekonomiky, tak aby každý uchazeč měl stejnou šanci se dostat. Pakliže chceš pokračovat v čistě filologické dráze, je to spíše horší. Úroveň angličtiny je tady docela dobrá, najdeš tady spoustu skvělých profesorů, co opravdu vědí o čem mluví, ale jsou tu i tací, kterým by ses nejraději vyhnul. Je ale pravda, že výše znalostí oproti čistě filologickým oborům je zde o mnoho nižší, tudíž je šance se dostat na nějakou filozofickou fakultu nízká, ale né nemožná. Je to jen o přístupu a o psychice. Někdy nám tu z toho hrabe, z přístupu některých profesorů a někdy je to zase super. Každopádně profil studenta, který absolvuje tento obor je jednoznačně výborný. Máš pro potencionální zaměstnavatele důkaz, že umíš anglicky, ale máš i znalost ekonomiky a můžeš se pyšnit skvělými prezentačními dovednostmi a jako každý správný manažer umíš plavat :) (vysvětlivka: téměř v každém předmětu se dělají prezentace a jeden semestr ze šesti celkem musíš absolvovat povinný předmět plavání) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2012 15:36:40, Katka) Ahoj,
    nevíte někdo jaký je na tento obor potřeba min. percentil pro přijetí? reagovat zde
    Email: katka.barakovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2012 19:13:52, Lucka) Stačí hodně málo, co já vím tak brali snad i s 50.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2012 17:55:24, Znepokojený člověk) Pokud máte nervy ze železa tak školu doporučuji, je lehké se tam dostat, ale jen minimum lidí udělá státnice, viz letošní ročník, lítá to jeden za druhým, ke komisi se nemusí ani vyjadřovat..... Zde by se hodil výřečný text, který jsem našla v jedné diskusi na internetu: "Držím vám všem pěsti a všichni, kteří si toto přečtěte vězte, že neuspění u státnic není většinou chyba poctivého a připravujícího se studenta nýbrž komise a jejich přítupu! Přeji všem hodně štěstí do života ať už s titulem nebo bez :)"
        Celková situace je znepokojující, děcka co se dostanou na MUNI nebo UPOL tak spousta lidí vypráví jak mají státnice téměř zadarmo, ale tady to tak není, respektive ani s měsíci studií otázek ke SZZ nemáte vyhráno.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 11:04:44, Kamila) Ahoj, dostala sem se na tuto skolu a chtela bych se zeptat na par veci ohledne prvaku. Dostala sem se totiz i na UPOL na rustinu a rada bych studovala obe skoly a chtela sem se zeptat jak to je v prvaku s rozvrhem...vim ze nejake fakulty umoznuji studentum vytvorit si vlastni rozvrh,ale taky sem slysela ze v prvaku dostanete rozvrh dany,tak by me zajimalo jestli by to slo vubec nejak zkombinovat..moc diky za odpoved :) reagovat zde
    Email: letovska.kseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 12:21:47, LA) Byla jsem tam minuly rok a rozvrh si delas sama, jen je tam celkem dost predmetu, takze jsem stejne chodila od po do čt a jde to studovat jen prezenčně, takže to budeš mit asi celkem časově náročné...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2016 08:02:00, Lucyan) Ahoj, možno by ti popri tom pomohla metód Imitum, ktorú môžeš "študovať" (štúdium to ani není z hladiska tej nudy čo bola v škole) kludne z domova online. Ja ju používam a páči sa mi to! :) http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-uradnikov/?a_box=y7x556ws reagovat zde
    Email: jatavidimgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2016 15:00:42, robertma) Pre manažérsku prax určite treba vedieť špecifické frázy. Skúste tento online kurz http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-asistentkyriaditelia . Zaberá veľmi málo času. Ja si to čítam tak 20 min denne keď mám čas. reagovat zde
    Email: robert.malikmediamatikask
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2016 11:10:56, roboasa) Ahoj určite choď študovať jazyk otvára nejednu bránu do sveta. Ja som zaváhal a teraz sa musím učiť doma. Veľmi mi však pomáha tento kurz: www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-samoukov Je to spracované na vysokej úrovni a učím sa z toho už skoro pol roka. reagovat zde
    Email: robert.malikmediamatikask
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2016 10:01:13, Jošo) Ahoj, rozhodni sa sám, je to na tebe, každý vie aj tak sám najlepšie čo je pre neho to pravé. Ale určite stojí za mrknutie na tento program www.anglictina-bez-biflovani.cz/anglictina-pro-myslivce celkom je to pohodička na doma, čo sa týka angličtiny :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2016 11:16:12, gitkakytka) Ahoj takisto sa učím cez anglictinu-bez-biflovania.sk som maximálne spokojná. reagovat zde
    Email: g.kytkaazetsk

Podobné příspěvky:
  1. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  2. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  3. Pardubice - Nj pro hospodářskou praxi - Ostatní
  4. Kterou ekonomku si vybrat? VŠE Praha, VUT Brno, UTB Zlín, VŠB-TUO, UPCE? - Výběr vysoké školy
  5. Německý jazyk pro manažerskou praxi - Výběr vysoké školy
  6. Německý jazyk pro odbornou praxi - Informace o studiu
  7. UTB angličtina pro manažerskou praxi uplatnění s bakalářem - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. MUNI FF Anglický jazyk a literatura magisterské studium- přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. UTB Zlín - Ekonomie a management a VŠE - NF - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. jazyk na vš - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.