Učitelství pro 1. stupeň ZŠ - UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.02.2012 14:45:38, Petula, zhlédnuto: 3054x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak probíhá ústní přijímací řízení na obor: Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Požadují, aby měl uchazeč přečteny všechny knížky z doporučené literatury? A jak je to s krásnou a dětskou literaturou, kolik knih má byt na seznamu? Na co se zhruba ptají a jak je pohovor dlouhý? Děkuji.

Email: petruszkaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2012 21:13:48, Adéla) Ahoj, taky se letos chystám na přijímačky na Učitelství pro 1.stupeň ZŠ. Zatím sem nesehnala kontakt na nikoho kdo by věděl bližší informace ani tady ne... Diskuze už raději nečtu, ptž to mě akorát vyděsilo. Jinak s tou četbou, přečetla jsem zatím dvě knížky. Tak snad ještě něco stihnu do té doby. Doufám, že budu moc hodně věcí odvodit z praxe. A s tou dětskou literaturou jsem se taky nikde nedočetla kolik by toho mělo být, tak jsem počítala kolem deseti! Budu ráda když odepíšeš :) třeba si můžeme nějak pomoc :). Můžeš i na email Ada reagovat zde
    Email: adela.cardovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2013 22:30:41, Veronika) Ahoj,

      chtěla jsem se jen zeptat, zda si loni dělala ty přijímačky na Pedf UK?
      Můžeš mi, prosím, prozradit, kolik po Tobě nakonec chtěli knih, co se týče té dětské a krásné literatury? Záleželo na Tvém výběru nebo byly nějaké tituly, které preferovali? A jak probíhalo přijímací řízení? Studuješ tam v současné době? Jaké je studium?
      Moc děkuji za odpoveď,
      Verča reagovat zde
      Email: Veru-verunikseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2013 18:35:50, adéla) Ahojky nakonec jsem se nedostala, ptž se hlásilo asi 150 lidí a brali 40 a prostě bylo jich tam fakt strašně moc. Hlásila jsem se na kombinovanou formu studia a byla jsem docela v šoku když jsem zjistila, že tam jsem nejmladší. Ten pohovor jako upřímně. Hrůza. Přišla jsem si připravená ptž většinu knih jsem přečetla, bohužel jedinou co jsem nesehnala tak o tu se zajímaly. Na tu krásnou se mě vůbec neptali o čem to je, ale jaká je to literatura kam bych to zařadila, forma a já nevím co všechno. Šla jsem odtamtud dost spražená ptž jsou opravdu arogantní.
        Ale přemýšlím, že bych to letos zkusila znovu reagovat zde
        Email: adela.cardovaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2013 15:56:34, Lenka) A kolik jsi měla bodů? Nevíte, jaká je zhruba hranice, od kolika berou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2014 12:05:19, Bruska) Ahoj, když jsem teď narazila na tento příspěvek, chtěla bych se zeptat, jaká je vůbec doporučená literatura? Na netu jsem nic nenašla (asi neumím hledat) :D Ale právě vím, že tam požadují mít doporučenou literaturu přečtenou. A jak je to s tou dětskou a krásnou lit. ? Doufám, že neva, že sem přidávám další otázku do tohoto příspěvku. :) reagovat zde
    Email: bruska111seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2017 16:23:41, karol) Ahoj, hlasím se letos na UK na obor: Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Je tu někdo, s kým bych se mohla poradit ohledně pohovoru? Děkuji moc reagovat zde
      Email: KAROLSERKOVASEZNAMCZ
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2017 12:18:23, Káče) Ahoj holky,
        taky bych se chtěla na tenhle obor přihlásit (učitelství pro 1.stupeň ZŠ) v kombinované formě.
        Dostal se už někdo z vás? A nemohly byste, prosím, ten pohovor trochu víc popsat? Jak dlouho asi trvá a jak to přesně probíhalo? A jakou literaturu teda volit? Na stránkách UK není žádný konkrétní titul doporučené literatury, jen volný výběr...nic o krásné literatuře ani nějaký méně či více sympatický seznam...
        Mám z toho děsný strach a z toho, co jsem zatím našla za diskuse, tak vlastně vůbec nic nevím, krom toho, že mají všichni pocit, že jsou bez šance..:(
        Děkuju za každou odpověď. reagovat zde
        Email: dvorakova-katseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Pedagogika MU - Ucitelstvi 1. stupen ZŠ - Ostatní
  2. Učitelství pro 1. stupeň - UHK - Ostatní
  3. Kam? Učitelství pro první stupeň - Výběr vysoké školy
  4. Učitelství anglického jazyka - Pardubice (UPCE) - Ostatní
  5. učitelství pro 1.stupeň UK kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. PedF UK - Učitelství pro 1. stupeň základní školy - přijímačky - Univerzita Karlova
  7. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ - Informace o studiu
  8. Czv Ucitelstvi pro 1.stupen na JCU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  9. Učitelství pro ZŠ Učitelství pro 1. st. ZŠ - PEDF UK - Univerzita Karlova
  10. Učitelství pro MŠ - Ostravská univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.