Dálkové studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.11.2006 11:05:33, katka, zhlédnuto: 2074x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi, měla bych zájem o dálkové studium na vysoké škole. Může mi někdo poradit?...které školy jsou dobré a tak..dík moc :D

Email: tlapka012centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 15:33:00, Horda) Měl bych otázku jsem absolventem školy:

    Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní

    Masná 18, Praha 1

    oboru: 23-45-N/02 Diagnostika silničních vozidel

    Získal jsem tedy titul DiS.

    A zajímám se o kteroukoliv VŠ která mi umožní dostudovat/získat ve zkrácené době titul Bc. díky uznání již dosaženého vzdělání.

    Děkuji za odpovědi...
    reagovat zde
    Email: horvocentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2010 07:46:56, vrana) No to tě moc nepotěším, ale měl si se informovat přes studiem vysoké školy. Dis. se na dalším studiu neuznává. To znamená, že se musíš přihlásit na vš na tří-letý bakalářský program a opět studovat.
      Ono je to tím, že bakalář na Dis nenavazuje. Dis se bere jako druhá střední škola , s tím, že máš specializaci, praxi v oboru !! Tím pádem to nemá nic společného s vysokými školami…a tím pádem nemůžeš mít uznané toto studium, aby si zkráceně získal DiS. Je mi líto.
      Toto dilema teď řeší kamoška.. právě ukončila první ročník na Dis. Přihlásila se nedávno na univerzitu s tím, že se jí moc nechce studovat tři roky a potom další tři roky na Bc.
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2010 18:03:14, Kecy) To co tu píšete, není pravda. Záleží od typu školy a i veřejné VŠ uznávají některé předměty z VOŠ. Možná by bylo dobré přečíst si nějaký ten zákon o školách a vyšším vzdělávání. Je zde totiž na rozhodnutí vedení VŠ, zda předměty uznají či nikoliv. Není tam striktně dáno, že předměty uznat nemohou. Soukromé VŠ tituly DiS. uznávají a neznamená to, že jsou snad horší. VOŠ není druhá střední škola. Učebnice i skripta jsme měli z VŠ! A když jsem se teď mrkla na státnice, tak minimálně polovina okruhů je to, co jsme probírali. Proto i já jdu na veřejnou VŠ, ale jen kvůli tomu, že při placení hypotéky mi jaksi nezbývají peníze na zaplacení soukromé školy. A další mylný názor je, že zaměstnavatelé se dívají v životopise, jakou vysokou školu uchazeč vystudoval. Omyl! Zaměstnavatele zajímá, co ten dotyčný umí a co umí nabídnout. Může mít klidně vysokou soukromou školu zaměřenou na sportovní management a klidně dělat v IT oblasti, když prokáže znalosti.
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 19:11:54, Tomáš) > Záleží od typu školy a i veřejné VŠ uznávají některé předměty z VOŠ. Možná by bylo
          > dobré přečíst si nějaký ten zákon o školách a vyšším vzdělávání. Je zde totiž na
          > rozhodnutí vedení VŠ, zda předměty uznají či nikoliv.

          Je to na nich to je pravda. Ale spíš jsem se setkal s tím, že VOŠ předměty se uznávají na některých soukromých VŠ, a také že některé VŠ třeba neuznají zkoušky z identického předmětu z jiné státní VŠ.

          > A další mylný názor je, že zaměstnavatelé se dívají v životopise, jakou vysokou
          > školu uchazeč vystudoval. Omyl! Zaměstnavatele zajímá, co ten dotyčný umí a co
          > umí nabídnout. Může mít klidně vysokou soukromou školu zaměřenou na sportovní
          > management a klidně dělat v IT oblasti, když prokáže znalosti.

          Mylný názor není ani jeden. Oba přístupy jsou široce rozšířené.
          Ano IT je typický příklad kde na vzdělání záleží méně než na schopnostech, a kde jsou zaměstavatelé více schopni úroveň schopností rozpoznat. Opak je třeba administrativa. Mluvím všeobecně samozřejmě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2010 14:43:24, spike) Po VOŠ lze zkráceně studovat Bc. záleží jen na univerzitě, jestli ti uznájí nějaké zkoušky. Hledal bych informace na studijním vošky se kterými školami spolupracuje reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. prezencni i dalkove studium - Ostatní
  2. Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium???? - Informace o studiu
  3. zkracene dalkove studium Bc pro DiS. - Výběr vysoké školy
  4. Psychologie dálkově - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  6. Dálkově psychologie - Ostatní
  7. Dálkové studium VOŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. dálkové studium - Ostatní
  9. Dálkové studium ekonomiky - Výběr vysoké školy
  10. Dalkove studium - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.