Čzu go


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2013 12:03:51, Lena, zhlédnuto: 1168x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, chci se zeptat, byl někdo na seznamovacím kurzu od čzu? Stojí to za to? Děkuji
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 09:19:28, a tohle) Pokud vím, tak ČZU je veřejná škola, takže náklady na tuto školu nese stát, ty figurko. A nejsou zrovna malé. Najdi si to. Takže ty "studenty" 4 krát týdně ožralé vždy na sračky (viz výše) podporuje při jejich "studiu" každý, kdo platí daně.
    Studium bezplatné, studenti neplatí zdravotní, sleva na dani pro ně, sleva na dani pro rodiče, dnes dokonce 75 procent sleva na dopravu, vůbec nevím proč atd......asi aby mohli být ožralí 6 krát týdně.
    Fakt doufám, že někdo najde tu odvahu studium zpoplatnit.
    Takovu stranu pak budu volit.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 09:06:40, fuckan) Ahoj figurko, ty seznamovací kursy si studenti samozřejmě sami platí. No a jejich výše popisované pařby, panákové souboje apod. jim taky nikdo neplatí. Takže tvoje hemzy jsou úplně mimo. Rád na ty časy vzpomínám, taky jsem fest chlastali (za svoje), se souložením to již bylo slabší. Ale byly jsme dobrá squadra azzura. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2018 15:22:08, a tohle) A tohle my platíme z daní...
    kéž by se už studium platilo, třeba semestr 50 tisíc

    toto je prostě...., nic víc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2018 14:33:40, vágus) Hele, a do jakýho ročníku chodíš ? Druhák ? Na pefku nebo jinam ? Vyzývám tě na panákový souboj. Má stručná vizitka. Dělám 2. ročník na TF. Ožralej jsem 4x týdně, vždy na sračky. Zvol si klidně hospodu v areálu, i kořalku, můžeš i míchat, já budu chlastat vždy co ty. Doufám, že aspoň 20 kol vydržíš. Prohrál ten, kterej to vzdá, kterej upadne do lihového komatu. kterej se vyblije a nebude moci pokračovat. Rád bych to uskutečnil někdy do konce října. Poladím ještě trochu olympijskou formu a uvidíme, jaký machři jsou na severu čech. apropo kořku jedině od 40% vejš ať tam nejsme 2 dny a nenecháme tam majlant. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2018 14:41:02, Apache - Dan N.) Čus, taky jsem na tom loni byl. A super. Ty vole, jako jsem zvyklej chlastat, moje specializace je panákový sprint nebo vytrvalostní pivo prokladané panáky. Ale tohle byl fakt záhul a stěží jsem držel krok, abych neudělal rodnému kraji ostudu. Není snadné udržet si nálepku alkoholika. Ze začátku jsem házel šavle, hmm, pražáci jsou fakt dobří, ale my ze severu nejsme žádný sr.ačky, tak jsem se do toho opřel, držel krok a přitvrdil. Dost lidí odpadlo. šavlili jak šakali, padali do lihového komatu apod. Neřikám, že mi nic nebylo, bylo, byl jsem zralej na záchytku a na Nešpora. Já se soustředil jen na chlast, v tom jsem, dovoluji si tvrdit, velmi dobrý. Jiní se soustředili na zmiňované souložení. Nevím, ale prý to bylo také paráda. Leccos jsem zahlédl kalným zrakem opilcovým, tak snad opravdu dobrý. Na konci akce jsem opravdu mlel z posledního, ale dal jsem to. smekám kloubouk hlavně před kolegy- alkoholiky zejména z hlavního města a kraje kolem Plzně. Ovšem dobrou formu jsem si udržel i během studia. reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.