Ubytování Předvoj v Karviné - doprava


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.09.2007 14:07:29, Katka, zhlédnuto: 2013x, reakcí celkem: 76Reagovat na příspěvek
Ahojky,letos jsem ke své smůle dostala v Karviné koleje Předvoj, ale je to prý jen dočasne, než nás přestěhují Na Vyhlídku.
Nikdy jsem tam nebyla, tak se chci zeptat, zda to někdy znáte a zda mi můžete doporučit a které zastávce MHD mám vystoupit a nejkratší cetu na koleje, ať je tam nějak zdlouhavě nehledám, díky moc za rady :)

Email: katerina.prikopovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 22:23:45, 1B1 11112) OPF je něco jako VOŠ, není to ani VŠ a ten argument, že by už neměla žádný studenty je pěkně hloupej, oni totiž ty lidi ani nemají moc na výběr (většina z nich). A do Brna please nevandruj Kačenko, na to jseš moc malá slečínka. Jen tak mimochodem OPF pomáhali založit lidé z brněnské MU, pak se ale na to brzo vyfuckovali a jezdí tam občas už jenom Fuchs; dále se na OPF vyfuckovalo mega lidí z pražské VŠE, kteří tam měli původně působit. Můžu mluvit dál a víc o serióznějších problémech na této fakultě pro horníky nejnižší třídy, ale nemám to zapotřebí - chtěl jsem jenom varovat všechny: lepší než chodit na zoufalou školu bez kreditu je rok počkat a začít skutečně studovat v atraktivním, bohatém, rozvíjejícím se a prespektivním prostředí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:36:09, Katka) To Radeks: souhlasím s tebou, ono ta pověst té fakulty dělá i to samotné město, které je bez ničeho, narozdíl třeba od Brna či Olomouc a Prahy.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:34:24, Katka) To Kristina: Opravdu tohoto jednoho člověka, který tu píše takové věci, neber vážnš, je to názor jednoho člověka proti názoru všech ostatních, který tento názor s ním nesdílejí a mají názor opačný. Opravdu ta škola není tak špatná, jak si to o ní někteří myslí. Kdyby byla tak hrozná, tak nemá žádné studenty a dávno ji zavřou.. Nemyslíš....? ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:33:52, radeks) OPF ma smulu ze existuje v pomerne neutesenem meste bez kultury, s velkou nezamestnanosti, na muj vkus divnou mentalitou lidi atd. To si myslim ze dela celou fakultu takhle neoblibenou. Ve meste ktere je ale cele tak trochu "doleva" (mne osobne je treba uz protivny to ze najdu dekana opf na kandidatce čssd) to asi nebude nikdy. je to ekonomka a mela by jako takova trochu vypadat a umet se prodat a prosadit. doufam ze se koleji Predvoj brzo zbavi, i tenhle privesek ji tahne pekne k zemi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:32:09, Kristina) to je opravdu prijemne kdyz jdu ted do prvaku na opf a ctu tady samy "hezky" veci o teto skole.to je opravdu tak hrozna skola? ach jo:/// reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. vyměním Předvoj za Vyhlídku - Ubytování a stravování
  2. Predvoj - Ubytování a stravování
  3. Ubytování v Karviné - Ostatní
  4. Hledáme ubytování v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  5. koleje na opf v Karvine vyhlidka - Ostatní
  6. Nechci koleje na opf Karvine - Ostatní
  7. Nabízíme ubytování pro dva/ě studenty/ky v Karviné - Ubytování a stravování
  8. Privát v Karviné - Ostatní
  9. dálkové Obchodně podnikatelské v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  10. Těžké předměty na OPF v KARVINÉ! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.