psychologe


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.10.2007 14:39:06, lenka, zhlédnuto: 301x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,zajímalo by mě studium psychologie ale nejsem z gymplu.Zaslechla jsem,že chtějí vetšinou lidi z gymplu a že ostatní se na toto studium moc nedostanou,chtěla jsem jenom vědět jestli je tady někdo kdo psychologii studuje a není z gymplu,já mám zdrávku a dva roky na Vošce(zdr.).
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.11.2007 20:00:28, Lenka) Děkuju za radu.A co studuješ ty Báro? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2007 11:42:04, Bára) ...ještě jde o to, kde. Jestli v Praze na UK - tak to bude nejspíš opravdu hodně těžký a nejistý. Kdybych to chtěla tolik studovat, asi bych dala přihlášku i jinam (třeba do Olomouce), tím se ty šance o hodně zvýší. Jde ale samozřejmě o to, jestli můžeš studovat denní stud. a nevadí Ti ta dálka;o).Tenhle obor jsem také chtěla moc studovat a brala jsem to hodně vážně-bohužel osud mě zavedl jinam a tak je z psychologie jen můj koníček;o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2007 11:31:41, Bára) Taky Ti držím palce a naprosto souhlasím, že jde u přijímaček v první řadě o ověření, jestli se o tenhle obor opravdu zajímáš (možná víc, než kde jinde) - právě proto je tak těžké se tam dostat (psychologie totiž v podstatě zajímá skoro každýho a tak myslím přijímají jen ty, kteří je dokážou přesvědčit, že to není jen povrchní zájem a že jdou do hloubky - žádné publikace typu "jak se stát milionářem" "jak sbalit pořádnýho chlapa" a jiné perly:o).Já mám moc ráda knížky od Irvinga D.Yaloma.A pak taky neklesej na mysli, je možné, že i když jsi ta pravá pro tohle studium, tak napoprvé to nejspíš nevyjde-tohle chce trpělivost (někdy mám pocit, že i tímhle "zkouší" zájem-že Tě napoprvé nevezmou-ale to je jen můj osobní pocit;o)-když se to stane,tak to určitě nevzdávej;o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2007 13:16:39, karla) na psychologii je problem se dostat tak jako tak....ty ze zdravky maji vyhodu,meji minimalne tri roky psychologie a i ty prijimacky tam maji odborne terminy ze zdravotnictvi,ktere se gymplaci musi doucit.Myslim,ze to je blbost.Kdyz mas zajem a prectes si literaturu-tu musi i gymplaci,bez toho,ze bys nic necetla, tam ani nechod a poradne se naucis na prijimacky nevidim duvod ,proc bys es nedostala.Já mám zdravku a dostala jsem se an ekonomku.Nevidim duvo,proc by tedy nemel mit nekdo,kdo se ucil ve sve podstate v oboru sanci :D:D Nenech se zastrašit siláckýma kecama lidí s gymplu.Kámoška z gymplu se tam dostala až na potřetí S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2007 11:44:40, Ingrid) Podle mne bys to mohla zkusit...záleží na znalostech a na zájmu o obor, který prokážeš třeba přečtenou literaturou, brigádou v oboru atd.je jedno, že nejsi z gymplu...;) reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.