VYSOKÁ ŠKOLA FINANČÍ A SPRÁVNÍ, ESTONSKÁ 500


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.02.2008 09:41:26, Tom, zhlédnuto: 4790x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěl jsem se zeptat, jestli tu někdo z vás nenavštěvuje tuto vysokou školu (VŠFS), nebo jesli o ní nemáte NĚKDO nějaké informace. Chtěl bych se o ní dozvědět něco z pohledu studenta. Moc děkuju.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 12:36:41, petr n.) Já tím chtěl zaznačit zase jen to, že pokud Vám škola koupila tento systém, tak rozhodně vybrala z toho "lepšího" v regionu ČR. Pokud budete mít někdy možnost porovnat s jinými VŠ IS systémy, uvidíte sám.... bez přímého porovnání těžko posuzovat.

    Co se týká prokliků.... vyřešit to lze vcelku jednoduše, systém umožňuje vytvářet uživatelské záložky... takže si můžete odkazy rovrh, diskuse, zkoušky atd. nalinkovat dle vlastního uvážení. Takto vytvořené záložky se poté zobrazí po příhlášení v horním části a dostanete se na potřebné umístění během jednoho klinutí... koukněte do helpu, lze tam najít zajímavé věci, mějte se.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 11:53:37, Milan K.) Jinak IS považuji v rámci výuky na škole, za maličkost. Na škole se dějí mnohem chaotičtější věci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 11:50:13, Milan K.) Jak říkám, pokud tohle dostává ocenění, tak pro mě to ocenění relevantní není - do firemní praxe bych tuhle příšernost nikdy nepustil.

    Ok, tak abych uvedl jak se se systémem špatně pracuje, uvedu příklad.

    Př. chcete vědět rozvrh - dle mě je to jedna z klíčových věcí, které chci vědět hned, jedno klinutí myší v práci mi ukáže v obyčejném Outlooku, můj plán na příští tden.. V IS, to funguje tak, že k rozvrhu na další týden se dostanete až po min. 6.klicích myší a rejděním po obrazovce.

    Diskuze k předmětu. Místo aby se zobrazily v prvé řadě diskuze Vaší skupiny, Vašeho předmětu, objeví se nepřehledný seznam desítek kodů studijních skupin a předmětů. Zase zbytečně hledáte a klikáte a ztrácíte čas.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2011 19:07:53, petr n.) Relevantní to je. Protože ocenění v roce 2005 bylo první v dlouhé řadě dalších ocenění, které následovaly. V porovnání se systémy STAG a ISIS je to špičková záležitost. Nyní vytvořili autoři nový layout. Přihlaště se do systému, zvolte "Přepnout na novou verzi", je to taková uživatelsky více líbivá záležitost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 15:45:14, Milan K.) Tak v tom případě jsou české školní informační systémy naprosto nepřehledné. Admini toho systému by se měli podívat za hranicce, nebo alespoň do komerční sféry. Kolik IS asi dohromady je? A je vůbec relevantní se ohánět nějakým oceněním z roku 2005, když víme jak velký je pokrok v IT. Nevím, jak efektivně bych mohl v zaměstnání pracovat, pokud bych musel využívat tento systém.

    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola ACADEMIA RERUM CIVILIUM - Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.
  2. vysoká škola nebo vyšší záchranářská - Informace o studiu
  3. Škoda Auto Vysoká škola - Výběr vysoké školy
  4. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. vysoká škola - Ostatní
  6. Panevropská Vysoká Škola - obor Právo - Panevropská vysoká škola
  7. právní specializace MU kombinovane+jina vysoka skola??? - Informace o studiu
  8. Vysoka skola zamerena na IT - Výběr vysoké školy
  9. Vysoká škola Karlovy Vary - soukr. - Ostatní
  10. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.