Spokojenost na ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.03.2008 21:59:22, Zuzka, zhlédnuto: 5569x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda lidičky, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojení na ČZU v Praze? Já se tam tento rok hlásím a tak by mě zajímaly vaše názory na školu, výuku, zkoušky... Předem děkuju za odpovědi! :)

Email: zemanova.zuzanaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 22:53:18, kamil) Taky tu jsem vcelku spokojený. Jsem v prváku na PEF INFO-teprv na Bc etapě. Jak tu říkal Tom je tu v prváku pár zemědělskejch předmětů a zezačátku to mě i moje spolubojovníky překvapilo, ale zachvíli zjištíš že je to jen proto že jsi čzu a na každym oboru něco takovýho je, ale moc to neřešej a spíš to dávaj. Dost lidí má spíš problémy s matikou. Jinak je tam moc hezký prostředí(žádná velká budova vnořena mezi činžáky v praze), spousta hezkejch holek. Jak říkal kámoš, co byl loni na FELu, tady se k tobě chovaj jako k člověku. Není problém zajít s některýma profesorama na pivko. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2008 16:22:07, shakira) já mám za sebou rok studia a nemůžu si to vynachválit...zabijácký předměty - biochemie, botanika, fyzika...ale jińak fakt super lidi a tak...o hospodách ani nemluvě:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 21:02:52, Tom) Stručeně řečeno - spokojený jsem (za 14 dnů si s trochou štěstí začnu psát na vizitky "Ing." ;) ).
    Že by to byla škola lehká se zase říct nedá, v prváku nás bylo tak 500 a ke státnicím nás došlo asi 50. Hodně lidí zmizelo po prvním semestru z osobních důvodů, našli si práci a podobně. Pár opakuje ročník (viz zabijácké předměty dále) a hodně prostě nepokračovalo do magisterské etapy.
    Je tu (Pef- INFO) pár zabijáckých předmětů (Mikro/Makro, EAS, Ekonometrie, ICT, Hodnoceni jakosti IS). V prváku většinu nováčků vyděsí i několik zemědělských předmětů, ale ty se dají naučit a přežít.
    Ve srovnání třeba s ČVUT je většinou "lidštější" přístup, i když pár nepříjemných vyučujících se vyskytuje i tady. Oproti většině ostatních VŠ je tu docela volnost při tvorbě rozvrhu a to i díky "neoficiálním" přesunům mimo zápisy. V posledních ročnících není problém mít výuku třeba jenom jeden den v týdnu a VŠ studentský život si opravdu užít.
    Co rozhodně oceňuji je počet hospod na 1ha areálu univerzity ;-) reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.