2 VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.06.2008 20:09:46, jana, zhlédnuto: 219x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, nevíte, co vše mám udělat, když jsem se dostala na druhou vysokou školu?
- můžu pobírat 2x ubytovací stipendium?
- mám to nahlásit na studijním?
- můžu být na 2 prezenčních školách zároveň?
atd.. kdo v tom má praxi, prosím napište
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 12:14:10, petr) Tak ja nikomu svuj nazor nevnucuju a vubec netvrim ze rozhoduju o tom co je potrebne atd., pouze pisu svuj nazor,hold mam u nekterych oboru pocit ze jsou naprosto k nicmenu a podle toho vypdada narocnost studia:) a nejsem sam kdo tem pocit ma....Jinak "poradnych" je naprosto drtivna vecina vsech oboru, od stavebky pres ekonomku (pominu li moznost studovat dva takrka stejne obory na jedne skole, coz zas podle me nema logiku...) po medinu ...jinak ja se opravdu co ohanet nemam ,mas volna spousty ale to prave proto ze stduju jendu skolu...ale naprosto nechapu jaky vyznam ma studium napr. samotneho jazyka, nebo cela rada oboru na ff, to se pak nedivim ze si pribiraji dalsi obor (mimochodem u pratel co mam byl duvod toho proc zacit studovat dalsi obor prave to ze u toho prvniho usoudili, ze jim je vicmene k nicemu, maji spoustu nevyuziteho casu a studuji ho jen prot ze je bavi a neche ce jim s nim koncit kdyz uz zacali) ....a navic ja netvrdim ze neni mozne studovat dve VS najednou, jen tvrdim ze to podle me neni prilis smysluplne, a ze je znacne nepravdepodobne aby nekdo zvladal studovar dva, a opet pouziju to slovo, poradne obory prezencne, u toho jeste pracoval a mel dost volneho casu....proste se necohu z toho musi vzdat a to je ciste jeho vec... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 10:56:54, fífa) petře a co jsou podle tebe "pořádné obory"? myslíš, že máš patent na to, rozhodovat o tom, co je pro společnost důležitý, potřebný, dostatečně reprezentativní.....? vsadim se, že ty tenhle pořádný obor studuješ, co? a pravděpodobně se tam máš hodně co otáčet, abys to stíhal, takže nedokážeš připustit, že někdo by totéž zvládal na dvou školách. jaképak pořádné obory bys mohl mít na mysli? předpokládám, že mimo mediny a práv pro tebe nebude nic jinýho dost dobrý, co? nemluvím tady o soukromých školách, ale je dobrý mít ke každýmu veřejnýmu VŠ oboru určitej respekt, nikdy nevíš, co zrovna tebe v životě potká..tak abys pak nemusel využívat jeho služeb..skeptiku reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 10:48:06, petr) Ja netvrdim ze je to blbost, jen tvrdim ze pokdu maji oba obory opravu nejakou kvalitu a neni to nektery z dnesnich mnoha prapodivnych oboru ( myslim samozrejme prezencne, o dalkovem si myslim svoje :) ), ktere vyzaduji navstevu skoly tak jednou, dvakrat v tydnu maximalne a vychazi z nich naprosto nepouzitelni jedinci, tak proste nejde skloubit s tim mit dostatek volneho casu a nebo nedejboze u toho jeste pracovat. Jiste pokdu by se clovek vzdal volneho casu tak to mozna pujde. Jako kdyz nekde chce studovat dve skoly je to samozrejme jeho vec, ale ja opravdu neznam nikoho, kdo by studoval dva poradne obory (a to rikaji oni sami, ne ja ) a navic aby jim to k necemu bylo....podle me je lepsi umet min veci poradne nez vic veci jen tak z pulky....ale jak rikam je to kazdeho vec a me do toho nic neni... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 10:53:07, Janča) O zkouškovém na zájmy moc času nemám, ale ty dva měsíce v roce se to dá vydržet. Jinak, z čeho soudíš, že když někdo studuje dvě školy, že to musí být nekvalitní studium? Já mám zatím v převážné většině za jedna, učím se ale průběžně prakticky celý rok. Troufám si tvrdit, že studium neflákám. Jinak na FF dělám obor psychologie a rozhodně nic, co by se dalo proflákat.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 08:41:16, Lucka) petr: tedy si dovolim tvrdit, ze kdo co stiha / nestiha je desne individualni..sama mam nyni dve skoly, jednu prezecne a jednu dalkove, obe dve jsou to statni skoly a zadne flakarny, do toho pracuju na polovicni uvazek a jeste mi ( mimo zkouskove ) zbyva pomerne dost volneho casu... spis je to o discipline, ze kdyz jdou tvi spoluzaci ven, musim sedet treba doma a zrovna delat veci na druhou skolu..ale jinak se to da... ( hm se mi to nechce vlozit:( ) reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.