UHK Bezpečnost práce v nevýrobní sféře

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2008 12:50:31, Lusík, zhlédnuto: 5902x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHlásíte se nebo máte nějaký info o oboru Bezpečnost práce v nevýrobní sféře - specializace v PED na univerzitě v Hradci Králové..?

ICQ: 279757989
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2013 00:46:32, matka studentky) Martine, vcelku chápu , že byste inkvizitora chtěl poznat, ale nevím, jestli vůbec stojí za to s někým takovým, jako je nechemik vybavený titulem ing. nebo RNDr. /viz příspěvek inkvizitora/ , ztrácet čas. :)Po pečlivém přečtení příspěvků inkvizitora mě docela děsí, že by je mohl psát vysokoškolák. A ještě děsivější je pro mě představa, že by to mohl být dokonce někdo z UHK, protože mi připadá, že je přece jen trochu se situací obeznámen , a to nejen z příspěvků na této diskuzi. Takže stále doufám, že inkvizitor je nějaký student, který ukončil studium, protože pro vysokoškolské studium neměl předpoklady a byl zároveň i lemploidní. No a teď si léčí mindráky.Třeba nás překvapí a vystoupí z anonymity. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 23:05:54, Martin Malina) Vážený pane/paní Inkvizitore, jsem studentem onoho "rozebíraného" ročníku a na vaše komentáře a projevující se názory ....
    .. JSEM ZVĚDAVÝ.....
    ... chtěl bych vás vyzvat na schůzku, nejlépe někde v Hradci Králové. Přál bych si poznat vaši totožnost, osobu a charakter v přímém rozhovoru z očí do očí. V přátelském duchu s vámi velmi rád rozeberu naši současnou situaci a vyslechnu si to "vaše". ... děkuji reagovat zde
    Email: Malina12seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 18:59:35, matka studentky) Domnívám se, že všichni studenti prošli řádným přijímacím řízením, které zjišťuje studijní předpoklady. Nesnažte se mi pane /paní/inkvizitore namluvit, že se podařilo při přijímacím řízení přijmout téměř všechny studenty, kteří nemají ke studiu na vysoké škole předpoklady a ještě jsou "lemploidní". Opravdu neuvěřitelné. A to, že je UHK regionální vysoká škola nevalné pověsti jsem se dozvěděla až od vás, přestože jsem její absolventka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 18:45:21, Inkvizitor) Tak vy nechcete? Vy? Vy, stádo? Nebo vy, maličenstvo, duševní trpaslík? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 12:30:08, lempl) Prosím pana "inkvizitora", aby se sebral a šel třeba vytloukat výlohy..nevím jak jinak napsat, že jeho komentáře jsou mimo mísu, že jsem se ho nikdo neptali na jeho názor a ani ho vědět nechceme. Jestli máte nějaký komplex (mindrák) ke kterému jste přišel na VŠ, tak nám ho alespoň necpěte!! reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Rigorózní práce - Univerzita Karlova
  2. Přijímací zkoušky na obor Ruština ve sféře podnikání (Ostrava) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. sociální práce - Ostatní
  4. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  5. Uhk,sociální a charitativní práce - Univerzita Hradec Králové
  6. Bezpečnost a kvalita potravin - VFU? - Výběr vysoké školy
  7. Prosím O radu-angličtina ve sféře podnikání - Ostatní
  8. Ostravska univerzita - NJ ve sfere podnikani - Ostatní
  9. Sociální práce,sociální práce ve veřejné správě,Sociální a charit.práce/bc,kombi-Hradec - Informace o studiu
  10. Vyhodili mě z vs, práce a nebo brigáda, když chci znova studovat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.