přijímačky fhs uk


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2008 09:14:58, Majkula, zhlédnuto: 3291x, reakcí celkem: 36Reagovat na příspěvek
Ahojky, nemáte čistě náhodou někdo jakékoliv zprávy z letošních přijímaček na bakaláře fhs uk? Nikde se nemůžu ničeho dohledat a výsledky budou až 7.7.:(

Email: market.drbohlavovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 16:49:20, aliwe) Nechci děsit, ale za 4 roky studia (už mám Bc. skončeno) se každý semestr měnila studijní pravidla a to i zpětně. Navíc na každé státnice musíš načíst asi tak 20 odborných knih, ale máš na to semestr. Stejně tak překlad odborného textu není žádná legrace. V samotném desateru se píše, že skončit za 3,5 roku je příkladem dobrého kurikula. Ale končí se tak za 4-5 let. Takže potřebuješ skutečně pevné nervy, dostatek času a téměř fotografickou paměť. Na druhou stranu mám pocit, že mi škola dala hodně. Umět už na bc. vést vlastní výzkum (povinně na bakalářku), číst odborné texty a být navyklý na vysokou laťku není marné. Pro zajímavost, jsem úspěšně složila všechny příjmací zkoušky na navazující studium, kterých jsem se účastnila. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 15:19:36, Evik) Tak to beru :) Já to mám přesně naopak-na fhs bych už chtěla zakotvit :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 15:03:31, šušu) Hodně lidí tam jde třeba na rok jen kvůli statutu studenta a pak odejdou jinam, tto dělá velkou část těch, co odpadnou :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 13:28:22, Evik) Bohužel berou právě jen "téměř" každého :( Letos snad berou 800 lidí, ale nevím, kolik se hlásilo...loni snad brali 600 a hlásilo se nějak 1200 lidí, což jde, ale stejně...neví někdo, kolik se teda hlásilo letos lidí?
    to aliwe: Taky jsem slyšela, že hodně lidí odpadne v průběhu studia. Nevíš (nebo někdo jiný), čím by to mohlo být?
    Ještě 10 dní a pak se ukáže...mám strach! :(S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 13:01:49, aliwe) neboj...berou tam temer kazdeho. problemem ale je vydrzet az do bakalare (skonči asi 10%) S04 reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.