jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10889x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2015 08:12:17, Věra) S dcerou jsme vybrali jazykový pobyt v Anglii u Balloon Agency a dcera byla po příjezdu zpět domů nadšená. Sídlí v místě, díky čemuž se v případě problému na ně mohla dcera kdykoliv obrátit. A ten osobní přístup. Hned po příjezdu do Bournemouth se ji ujal přímo majitel. Nejsou předražení, což vidím jako velké plus a specializují se na jižní Anglii. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2014 12:39:57, Veronika) Ahoj,
    taky plánuju vyjet do Irska, ale slyšela jsem, že irská angličtina je trochu odlišná. Je to pravda? Děkuji za odpověď :-) reagovat zde
    Email: V.Konselovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2014 14:37:36, radka) Já jsem byla zatím jen jednou na jazykovém pobytu, tak nemám srovnání ale pro ty, co chtějí jet přes agenturu já byla s Intactem na Maltě kvůli angličtině a všechno bylo dobře zařízený, určitě třeba tak za rok absolvuju další kurz na oživení a zdokonalení se :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2014 13:02:04, Jirka) Z příspěvku Anety a ostatních slečen se mi trošku zamotala hlava. "Anglii se angličtina naučit nedá; už se nikdy nebudu ponižovat prací, neviděla jsem viditelnější pokrok" Osobně mám CAE, ale vím, že nikdy nemáte angličtinu tak dobrou, aby jste ji nemohli mít ještě lepší. Platí to samozřejmě pro každý jazyk. Do zahraničí je nesmysl jet s absolutními základy bez (alespoň částečně) zvládnuté gramatiky a podobně. Co vám ale pobyt v zahraničí zaručeně dá, je rozvázání jazyka, nové známosti, ztrátu mnoha druhů předsudků, ale hlavně takový ten kulturní "background" jazyka, který vás škola, ani učebnice pro samouky nenaučí. Imho je největší omyl myšlenka, že nic neumíte, odjedete a najednou budete bez extrémní snahy umět všechno. Základy musíte zvládnout sami, je to jen o drillu (je jedno, jestli to uděláte tady nebo v Anglii), nicméně až budete mít jakžtakž gramatiku, tak vám pobyt při vašem aktivním úsilí otevře dveře takovým způsobem, že na to jen tak nezapomenete. Chce to ale potkávat cizí lidi, pokoušet se mluvit (ono to ze začátku nepůjde, nikomu to nešlo) a být tak trošku "YESMAN". Strávit 5 hodin ve škole, poté se dobelhat do rodiny, kde si prohodíte formalismy a jít spát vám dá tak akorát stejné pocity jako mají slečny výše.;) A ohledně au-pair. Kamarádka se teď vrátila po 4 měsících a z průměrné angličtiny se dostal na možná lepší úroveň než já. Chce to jen nebýt uzarděný nerd a co nejvíce mluvit s lidmi.:)
    P.S. Aneta působí projevem jako jedna známá Irena. Nejsi to ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2014 10:53:29, bucco) Ja sa teraz cez Január/Leden chystám do Brightonu na jazykový kurz cez SA. Čítam tu všeličo a dúfam že keď sa po dvoch mesiacoch vrátim budem vedieť hovoriť anglicky. Celé som si to naplánoval na január že tam bude menej čechoslovákov. Strašne málo informácií je na nete ohľadom toho komu sa ako tam páčilo a koľko mu to dalo. Informácie od cestovky beriem s rezervou, veď oni to potrebujú predať :)
    No stojí ma to dosť peňazí tak dúfam že neriskujem moc reagovat zde
    Email: buccicigmailcom


Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.