soukromé vysoké školství


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.03.2009 16:15:28, klára, zhlédnuto: 4471x, reakcí celkem: 45Reagovat na příspěvek
Dobrý den, zdravím všechny. Mám dotaz,resp.prosbu obecnějšího charakteru. Ze všech stran se na mě hrnou informace a zkazky, že soukromé vysoké školy jsou "podřadného" charakteru, že kdokoliv si zde zaplatí školné, má tak jistotu získaného vš titulu. Podobného charakteru jsou i informace o studentech těchto škol, že jim vzdělání kupují rodiče. Moje situace je taková, že prezenčně studuji mgr. na veřejné vysoké škole (MU Brno) a zároveň u toho jsem zaměstnaná na soukromé vysoké škole a zdejší studium, natož studenti, mi zdaleka nepřipomínají to, co je avizováno v médiích, popř.internetových diskuzích. Proto bych se vás ráda zeptala na váš názor, na váš názor na soukromé vysoké školy? Jak je vnímáte? Máte s nějaké zkušenosti, dojmy, popř. někdo z vašeho okolí? Opravdu by mě to zajímalo...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2009 19:03:42, petra) petra není slečna to za prve. za druhé zájem o obor tímhle nikdy nezvedneš. stát potřebuje ekonomy a ne milion jederňáků když tu ty elektrárny jsou sotva dvě (jen příklad). a navíc málo koho bys donutil dělat něco co ho nebaví. a tohle bývají ne zrovna zábavné obory nebo to tak aspoň lidi vidí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2009 15:59:58, Osiris) Právě proto by bylo dobré silně redukovat počet studujících na těchto masových oborech (velice náročné přijímačky apod.) a o náročné exaktní obory by se zvýšil zájem.

    Ono se musí také hledět na zájmy státu - každý stát nutně potřebuje tyto exaktní obory k zajištění základního fungování - například jaderné elektrárny, léčiva, matematické modely...

    Abychom neskončili tak, že nás budou operovat ukrajinci:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2009 15:44:15, David) Komu není rady, tomu není pomoci, bohužel lidi jako slečna Petra budou vždycky velkými kritiky státních škol...přesto jsem si jist, že autorka posledního příspěvku není spokojena spíš sama se sebou než s veřejnými školami, přestože bude tvrdit opak. Ostatní si ale vždycky udělají názor na podobné příspěvky sami. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2009 13:44:24, petra) jak správně říkáš: až tyhle obory začnou někoho zajímat:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2009 10:28:06, Osiris) Mohu se zeptat, kdy soukromé vysoké školy začnou nabízet jadernou fyziku, genetiku, farmacii, matematiku nebo podobné exaktní náročné obory? Každá kvalitní vysoká škola je vyučuje.

    Soukromé školy se soustředí pouze na masové obory, o které mají zájem tisíce studentů. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. soukromé - Ostatní
  2. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu
  3. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  4. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  5. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  6. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu
  7. 2 vysoké školy současně - shodné předměty - Informace o studiu
  8. Přestup ze soukromé školy - Policejní akademie České republiky
  9. Image Vysoké školy polytechnické Jihlava - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  10. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.