VŠEM versus VŠE

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.10.2009 16:51:18, Pavel, zhlédnuto: 17584x, reakcí celkem: 81Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni,
můžu srovnat VŠEM a jiné školy, protože jsem absolvoval na VŠE bakaláře a na VŠEM navazující magisterské studium. VŠEM je jenom "továrna na tituly". Je to většinou jenom pro lidi co by státní školu nikdy nedodělali. Například na VŠE by se hrubá většina absolventů VŠEM neohřála ani jeden semestr. Je to smutné, ale za prachy jde v dnešní době koupit hodně věcí. Ale je fakt, že jsem se na VŠEM nemusel učit ani z 1% tak jako na VŠE:D. Ale ted na mě občas někdo dost blbě čumí, že mám soukromou. Každej si myslí, že jsem si to zaplatil a mají vlastně pravdu. Kdybych se měl znovu rozhodnout, tak bych šel jenom na VŠE. VŠEM není o ničem jiným než o prachách. Nebo si snad někdo myslí, že když by soukromá škola byla na stejně náročné úrovni jako státní, že by ji někdo dobrovolně platil:D Tak se mějte a studiu zdar:)

Email: etudiant79emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 21:08:41, dagůnda) ne s VSEMu ale z VSEMu
    S10 reagovat zde
    Email: husakdavidseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 21:06:58, dagůnda) cau,
    tak rozhodne souhlasim s tim ze MBA s VSEMu je nekde jinde nez z nejake skoly majici svuj nezpochybnitelny kredit. urcite jsem i s Tebou ve shode, ze MBA level pro absolventa je mimo, pokud nema za sebou manazerskou praxi. kdybych byl standardni zakaznik soukrome VS, pak bych nedostudoval ESF MUNI Finance v Brne, presto me anatoce jednotlivych predmetu docela zaujala. manazerskou zkusenost mam, a to relativne delsi vzhledem k memu veku, kdy pracuji ve financnictvi a lidi ridim nejakych 6let. v zadnem pripade nechci jakkoliv hodnotit Tve HR dovednosti, protoze je neznam. sam kdyz vybiram lidi do svych tymu tak u vzdelani hodnotim nejen obor a samotnou skolu, ale i relevantni praxi. a pokud mi clovek ukaze ve 24letech MBA z podobne instituce, bez bakalarskeho ci magisterskeho studia na VSE ci MUNI, pak je to pro me stejne jak kdyz mi ukaze maturitni vysvedceni z obchodky. je potreba rici, ze neberu a ani nechi nikomu VSEM MBA vnucovat jako nadstandardni ci vyjimecny vzdelavaci level, samotny jej povazuji spis jako rozsirujici kurz neceho co velmi dobre znam. ve studiu MBA nejake makro mikro ci managerke a personalni oblatsi jsou pro me spise veci se opakujici a rozsirujici obzory ci vicemene srovnavaci metoda toho co se kde uci. Pro me cena "kurzu/studia" je relativne akceptovatelna. at je to jakkoliv, sam na VSEMu nestuduji, jen planuji zminovany kurz MBA absolvovat a neocekavam, ze si personalista prede mnou sedne na zadek, protoze jiz dnes tento "problem" resim v jinych urovnich nez asi ocekavas. at se dari reagovat zde
    Email: husakdavidseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 18:36:26, Inkvizitor) Seriózní MBA je v českých podmínkách poskytován např. při ČVUT (MÚSV) nebo snad i při VŠE. Seriózní a světově uznávaný MBA lze studovat např. dálkově na The Open University.
    Zakoupení si titulu určeného především lidem s managerskou praxí absolventem je jasnou známkou neserióznosti prodávající instituce. A pro tebe potenciálně pěkný průšvih, protože po takovém "kvalitním" MBA si tvým životopisem každý lucidní personalista nanejvýš tak vytře zadek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 09:38:57, dagunda) vystudoval jsem masarnu v brne obor finance, chci pokracovat na MBA na VSEMu. to ze to bude jina uroven je jasny, to ze statni ma svuj kredit u zamestnavatelu je jasny, ale casto je to jen proto, ze z vas na statnich delaji ***y, a velka cast uciva je nepouzitelnou teorii. verim ze to neni jen o samotne skole zda-li statni ci verejna, ono je to o studentovi samotnem, protoze aby student byl chytry a v praxi znaly neziska na skole, ale jen svou cinnosti, samotna skola vam jen otvira dvere poznani, a holt nektera skola otevre dvere vice, nektera mene, ale kazdy stejne musi dvermi projit a pokracovat sam dal. kolik studentu z vysokych statnich skol ma z pohledu financi horsi zamestnani nez studentu soukromych skol. studovat napr. MBA titul jinde nez soukrome snad ani nejde - aspon o tom nevim. napr. v mem oboru mit Ing ve financich ci MBA je velkou otazkou, a ja preferuji MBA. Zkuste srovnat studujni osnovy Ing a MBA a zjistite, ze jsou to odlisne vody a necht si kazdy rozhodne co bude studovat. ja jsem studiu na statni skole vzdy studoval 2-3x vice literatury nez bylo povinne, a stejne tak budu postupovat na skole soukrome, pracuji dlouhodobe ve financnictvi, je mi vice nez 30let a prijde mi usmevne resit zda-li statni nebo soukroma, protoze clovek bez praxe muze mit 10 statnich skol a je mu to na prd. mladsim mohu jen a jen doporucit co nejdrive se cpat do zamestnani treba jen od juniorskych pozic a skolu delat pri praci. jde to a vyplati se to reagovat zde
    Email: husakdavidseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2013 20:27:26, Michal) Ne, opravdu se nemusíme dohadovat, státní skolu bych nezvládl, mám spoustu dalších aktivit a vzdělaní si musím taky uspořádat flexibilněji.

    Státní škola mi dá titul, učí se tam věci mimo současnou praxi a kromě toho po skole bych mohl maximalne tak do prace :)

    Mimochodem, no radši nic, o nesmyslny hádky nestojím :) reagovat zde
    Email: michalobchodniuspechcz


Podobné příspěvky:
  1. Za mě VŠEM ano! - Ostatní
  2. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  4. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  5. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  6. VŠEM recenze - Informace o studiu
  7. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  9. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  10. Studium na VŠEM od 20 000.- za školní rok?!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.