SOUKROMÉ EKONOMICKÉ ŠKOLY


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.10.2009 15:39:15, Pavel, zhlédnuto: 5446x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, co si myslíte o soukromých ekonomických školách? Třeba Vysoká škola ekonomie a managementu, Vysoká škola finanční a správní atd.? Já jsem zastánce VŠE, ale soukromé školství se hodně rozmohlo a některé školy dají titul každýmu troubovi co si pak myslí, že spasil svět. Co vy na to?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.11.2009 08:49:20, c) Nejenom Ministerstvo dopravy, ale i školství varuje: NEMYSLÍŠ - ZAPLATÍŠ :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.11.2009 10:43:34, Malkin) Musím souhlasit, je jich fakt hodně a dneska už fakt záleží na tom, z jaké ekonomky titul máš. Ovšem abych nekřivdil soukromým VŠ, mezi státníma se najde pár, který je svoji úrovní a obtížností hravě doženou..hlavně na slezsku..nebudu jmenovat:)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 11:45:30, Markéta) Přesně jak jsi napsal, naprosto s tebou souhlasím. Nedávno jsem se třeba dozvěděla, že pokud někdo vystudoval soukromou školu tak např. v Ernst & Young ho díky tomu v žádném případě nepřijmou, do této firmy přijímají pouze absolventy VŠ a to pouze ze státních škol. Velice milé zjištění pro ty, co studují státní školu a neplatí jenom školné na lehkém letním kurzu zakončeným promocí:)Titul má dnes s prominutím díky soukromému školství každý druhý osel a zaměstnavatelé naštěstí začínají odlišovat kde člověk vystudoval. To považuji za správné, protože v dnešní době má akreditaci na Ing. každá zvláštní škola jejichž úroveň se státními fakultami nedá ani porovnat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 10:20:15, Osiris) Soukromých vysokých škol ekonomického směru je ohromný počet a představa, že všichni absolventi naleznou uplatnění v oboru, je nesmyslná. Rovněž kvalita většiny soukromých škol je hrozná - protože jsou závislí na platících studentech a tak je nemohou vyhodit, pokud studium nezvládají. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 09:54:58, Markéta) Já se soukromýma školama taky nesouhlasím. Z gymplu kde jsem byla šli na soukromou z naší třídy 2 lidi, ale zrovna ti se nedostali vůbec na žádnou státní. Taková z nouze ctnost. Naštěstí pro nás se soukromýma školama nemusíme vůbec zaobírat, není to pro nás konkurence, absolventi sice dostanou titul jako my studenti státních škol, ale v dnešní době se už každý ptá kde jsi vystudoval. A je potom rozdíl říct, že člověk vystudoval např. Institut ekonomických studií na Karlově univerzitě, Vysokou školu ekonomickou, Provozně ekonomickou fakultu ČZU nebo Soukromou Vysokou školu s.r.o. A on si potom už každý udělá obrázek a i když já jako studentka prezenčního si sháním zatím jenom brigády, tak můžu potvrdit, že se na to zaměstnavatelé už hodně dívají. Důvod je možná ten, že soukromých škol je jako hub po deštiS08, takže už začíná být nutnost kvalitu škol odlišovat. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  2. Soukrome - o co jde? - Informace o studiu
  3. Soukromé školy - Ostatní
  4. Soukromé VŠ - Ostatní
  5. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  6. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  7. UJAK nebo jiné soukromé školy? - Ostatní
  8. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  9. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  10. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.