SOUKROMÉ EKONOMICKÉ ŠKOLY


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.10.2009 15:39:15, Pavel, zhlédnuto: 5446x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, co si myslíte o soukromých ekonomických školách? Třeba Vysoká škola ekonomie a managementu, Vysoká škola finanční a správní atd.? Já jsem zastánce VŠE, ale soukromé školství se hodně rozmohlo a některé školy dají titul každýmu troubovi co si pak myslí, že spasil svět. Co vy na to?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2009 12:05:59, Malkin) Souhlas, některý soukromý školy ( MUP, UNYP nebo třeba CEVRO) jsou rozhodně kvalitnější než některý státní školy (např. VŠB, OPF - jak už bylo jmenováno). Celkově bych ale asi dal přednost VŠE nebo IES (podlě mě jediný kvalitní ekonomický školy ČR) před soukromou školou, protože si myslím, že takhle daleko soukromý školy u nás ještě nejsou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2009 02:37:46, Ariana) Díky za odpověď a za zajímavou úvahu. Potěšila mne pochvala MUP, protože jsem uvažovala si na ní dát kombinovaně zahraniční obchod. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2009 01:13:29, Honza) Ja si myslim, ze generalizovani soukromych vysokych skol je nesmyslne. Je to stejne jako se statnima skolama, kde je taky rozdil v kvalite. Je pravda, ze hodne soukromych je opravdu spatnych a to dela spatnou reklamu soukromemu skolstvi jako obecne. S tema ekonomickyma si myslim, ze to bude jak kde. Treba soukroma ekonomicka co je v Ostrave, tak o ni moc valne mineni nemam, protoze nedovedu pochopit co to musi byt za lidi, kteri se nedostali na VSB nebo do Karvine, kde berou kolem 80 procent. Je ale tady potom spousta kvalitnich soukromych skol jako je MUP, UJAK, UNYP nebo Anglo-americka vysoka skola, ktere povazuji za kvalitni skoly a obory, ktere nabizeji, tak jsou na verejnych skolach velmi zadane a nemyslim si, ze kdo se nedostane na obor, kde prijimaji kolem 10 procent, tak je uplne blbej. Navic tyto skoly maji penize na kvalitni pedagogy (pokud skola dobre hospodari). Ja jsem treba na MUP a opravdu tam mame ty nejkvalitnejsi pedagogy co si muze clovek prat. Co jsem slysel, tak i treba na Anglo-americke vysoke skole uci pedagogove s doktoraty z prestiznich americkych vysokych skol. Takze u techto skol si podle meho nazoru plati clovek opravdu za kvalitu a ze by nam nekdo neco daval zadarmo si nemyslim reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2009 21:50:00, Ariana) A myslíte si, že jsou všechny soukromé ekonomické VŠ tak špatné? Třeba se mezi nimi najdou i dobré, tak třeba na Metropolitní je prý dobrý zahraniční obchod. Mají se všechny soukromé VŠ házet do jednoho pytle? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2009 19:09:49, tom) ------ :D:D:D reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  2. Soukrome - o co jde? - Informace o studiu
  3. Soukromé školy - Ostatní
  4. Soukromé VŠ - Ostatní
  5. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  6. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  7. UJAK nebo jiné soukromé školy? - Ostatní
  8. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  9. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  10. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.