A je po nostrifikaci, Vesecká vyhrála


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.06.2010 07:59:49, Nikola, zhlédnuto: 28034x, reakcí celkem: 171Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká uspěla se svými šesti žalobami proti Západočeské univerzitě v Plzni (ZČU). Vesecká v nich napadla rozhodnutí univerzity, jež uznala diplomy a právní vzdělání studentům ze Zakarpatské státní univerzity. Krajský soud v Plzni v pondělí rozhodnutí ZČU zrušil a případy vrátil škole k dalšímu řízení. ČTK to potvrdil místopředseda soudu Václav Roučka. Důvody soud zatím nezveřejnil, nejdříve je oznámí účastníkům sporu.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2011 12:24:37, Juraj) Dávám Jirkovi ve všem za pravdu co tady napsal (jsme kolegové a zároveň spolužáci na MIPP). Škola není podle mě absolutní špička vědění v Čechách, ale také to není žádná stupidní škola, kde se dávají známky za nic. Prostě takový normální průměr. Kdo chce a studiu se věnuje, tak mu škola dá hodně. A kdo to chce flákat, tak je mu škola nanic (ale to je podle mě tak všude). Známe společně s Jirkou kamaráda na Karlovce, co dělá zkoušky tak, že z 30 otázek se naučí 5 a první termín takhle propálí. Štěstí mu přeje tak ve 40%, takže vylosuje tu správnou a má zkoušku. Ušetří tím spoustu času na učení. Ale jaké může mít znalosti, když nikdy zbylých 25 otázek neviděl. Pak se s takovýma absolventama setkáváme při jednání v nějaký právní věci ve firmě a ten člověk neví o čem mluví. Ale má diplom z Karlovky S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2011 12:14:10, Jirka) Tak já nevím, co zas do koho vjelo, že se píše takový plky.Každá soukromá VŠ je o penězích, to si snad nebudeme nalhávat že ne (ono i na státních to mnohde tak funguje). Já jsem chodil 3 roky na VŠAP na Jižním městě a tam zkoušky probíhají tak, že přijdeš a když nic neřekneš, dostaneš za 3, můžeš to mít jen lepší. Teď už 2 rokem jsem na MIPP a můžu říct, že jsem se teda o právu dozvěděl mnohem víc než na VŠAP. A mám kolegu v Olomouci a náročnost zkoušek je dle našich sdělení obdobná (ale podotýkám náš vzájemný subjektivní názor). Ale mě nejde o nostrifikaci, na ní kašlu, jde mi o titul Magistra a ten snad docílím. V soukromým sektoru ho uznávají, tak o co jde. Sekretářky jsou skutečně horší, zvlášť jedna, ale to asi všude je zrno a plevy :D Ze všeho co tady čtu mi to spíš připadá jako snaha někoho vlivného smést tuhle školu ze světa. Podle mě, kdyby se zaútočilo razantně na kteroukoliv fakultu, třeba i na Karlovku, tak se bude klepat v základech.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2011 15:09:41, michal) DG - demence jsem myslel ty, co sem píšou ty najivní věci jak škola funguje atd... na tebe to neblo myšleno! David: ta škola je na *** a já chci, aby už nostrifikaci nikdy neměla a krachlo to! jdu jinam, tohle nemá budoucnost, jen některé předměty ( např: světové a české právní dějiny, římské právo, státověda, ústavko, angličtina.... zbytek? tragédie, buď si ten profesor hraje na bůh ví co odkud neni a nebo to nechává zadarmo... je to škona na nic! pan Jur***ský je akorát lhář a to samé ty dvě sekretářky každopádně souhlasim s Davidem v tom, že v tomhle podělanym státě je neskutečný bordel, fakt hrůza, jak taková škola mohla prosperovat několik let a najednou je vše špatně? njn, bohužel některý lidi maj velký vliv!!! reagovat zde
    Email: felda.mseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2011 15:08:57, michal) DG - demence jsem myslel ty, co sem píšou ty najivní věci jak škola funguje atd... na tebe to neblo myšleno! David: ta škola je na *** a já chci, aby už nostrifikaci nikdy neměla a krachlo to! jdu jinam, tohle nemá budoucnost, jen některé předměty ( např: světové a české právní dějiny, římské právo, státověda, ústavko, angličtina.... zbytek? tragédie, buď si ten profesor hraje na bůh ví co odkud neni a nebo to nechává zadarmo... je to škona na nic! pan Jur***ský je akorát lhář a to samé ty dvě sekretářky :D každopádně souhlasim s Davidem v tom, že v tomhle podělanym státě je neskutečný bordel, fakt hrůza, jak taková škola mohla prosperovat několik let a najednou je vše špatně? njn, bohužel některý lidi maj velký vliv!!! reagovat zde
    Email: felda.mseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2011 14:49:26, Helena) Dobry den,
    mám bohužel velmi špatnou zkušenost .Když jsem dělala státnice ,tak ke mě přišel takoje podivnej ukrajinec,kterej vypadal jako strašidlo a ptal jsem mě jestli se hodně bojím .řekla jsem ,že ano a pak přišla blondata paní s brylema ,ktera si se mnou povídala asi tak 10 minut mě uklidnovala a pak mi pošeptala do ucha že si můžu státnice zapalatit ,tak jsme jeli do bankomatu a pred bankomatem jsem zjistila že nemám kreditku .Ta paní začala zuřit a já se naštvala sedla do auta a jela zpět do školy venku už na mě čekal již zméněny ukrajinec strašidlo ktery vědel že peníze jsem nedala tak mě chyt a zamknul do knihovny ve školy nemohla jsem křičet protože tam byl svázany Jurcovsky s roubíkem a mumlal že když budu volat o pomoc že mu spadne na hlavu nůž .Naštěstí nás zachranil pan Doktor Pinz ktery sel okolo a vyrazil dvere a dvema krasnym pohyby zneškodnil ukrajinské strašidlo .Od té chvile jsem už nikdy nechtela o té škole ani slyset. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. MIPP má Nostrifikaci v Olomouci a Praze na PF UK - Mezinárodní institut podnikatelství a práva

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.