Prague College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2010 14:56:48, Klikibe, zhlédnuto: 6423x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím, máte někdo zkušenost se studiem na Prague College, Polská 10, Praha? Hledám jakékoliv informace typu: pověst školy, spokojenost se studiem, úroveň pedagogů, forma studia, úroveň a uplatnění absolventů. Dcera hledá školu, tohle jí zaujalo, jen nevím, zda to, jak se prezentují sami, není jen nafouklá bublina za velké prachy.
Předem děkuji za každý příspěvek.

Email: klikibe1emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 16:05:50, Inkvizitor) A přitom je v Praze tolik veřejných vysokých škol, na kterých je možné studovat IT, případně IT+něco;-) reagovat zde
    Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2014 23:18:02, Bt) Nemám s tou školou dobré zkušenosti. Učí se tam spíše základy, které se člověk může naučit sám. Je to spíše pro lidi co chtějí mít titul a je jim jedno co umí. Myslím si, že i využívají lidí kteří o oboru nic neví a nemají představu o dnešních pracovních nárocích.
    Vlastní zkušenost s jejich výukou, chtěl jsem studovat programování, ale moc mi to za rok nedalo, tak jsem odešel. Mám také pochybnosti o profesních kvalitách některých učitelů. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 20:43:45, Marek) Zdravím,
    měl bych dotaz na účastníky studia MSc Computing. Lze někde dohledat sylabusy jednotlivých předmětů? Případně co se v jednotlivých předmětech učí? Pokud správně rozumím, tak pro získání MSc. stačí absolvovat 6 předmětů, ale nikde není popsán (nenašel jsem) rozsah a hloubka vyučované látky.

    Předem díky za odpověď.


    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 16:45:30, Robert) To neni pravda. HND tituly nevydává žádná škola, ale organizace edexcel která vydává tituly především na podobných školách jako PC. Ten rok co ty největší ***i studujou ještě před tim než tam nastoupí, ten jakoby přípravný ročník, má naprosto nulový uznání. Jenom to bakalářský studium, tj. třetí, čtvrtý rok, je v rámci Teeside University. Znamená to že tři až čtyři roky na žádný britský vysoký škole nestuduješ. Je to prostě marketing a lež. Několik let studuješ na český soukromý škole pro ***ečky a pak tě zařadí na studium v detašovanym pracovišti průměrný vysoký školy.

    Nechápu proč tady mluvíš o věcech o kterých nic nevíš. To tam pracuješ že to tak obhajuješ? Já vim že ta slovenka co komentovala na začátku pro ně kromě studia i pracovala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2014 16:52:19, T) Ty jsi mi ale opravdu hloupá - PC není česká soukromá škola, ale nabízí studium na státní škole v UK s tím rozdílem, že výuka /nikoli hodnocení/ probíhá v ČR anglickými (nejen) lektory. Zápis, podmínky i status UK studenta se vztahuje ke škole v UK, nikoli zde - PC nevydává žádné tituly, což asi stále nemůžeš pochopit... reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. New Your University in Prague - Informace o studiu
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. Newton College - Ostatní
  5. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Newton College - Výběr vysoké školy
  7. International Prague University, o.p.s - Výběr vysoké školy
  8. Unicorn College - Ostatní
  9. studium na Akcent College - Akcent College
  10. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.