Prague College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2010 14:56:48, Klikibe, zhlédnuto: 6421x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím, máte někdo zkušenost se studiem na Prague College, Polská 10, Praha? Hledám jakékoliv informace typu: pověst školy, spokojenost se studiem, úroveň pedagogů, forma studia, úroveň a uplatnění absolventů. Dcera hledá školu, tohle jí zaujalo, jen nevím, zda to, jak se prezentují sami, není jen nafouklá bublina za velké prachy.
Předem děkuji za každý příspěvek.

Email: klikibe1emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 19:37:14, J) Vzdělání je business, a to nehledě na to, jestli je škola soukromá nebo státní, ale co má míra reklamy školy společného s její kvalitou? Nedokážu posoudit, co je z tvého pohledu neuvěřitelně agresivní, a ani mě to nezajímá, vysvětlím ti ale ten zásadní rozdíl mezi Prague College a českými soukromými školami. MSc in economics od Teesside je pro mě lepší, než co mi dokážou nabídnout české státní i soukromé ekonomky. O VŠEM a podobných českých soukromých školách jsem také slyšel svoje, ale ve chvíli, kdy studuješ Prague College, jsi zároveň studentem Teesside. Když studuješ VŠEM, jsi prostě studentem VŠEM a dostaneš titul od VŠEM. Někteří se to tu už snažili vysvětlit, takže absolutně nechápu tvou ignoranci. Proč komentuješ věci, kterým ani trochu nerozumíš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2014 14:27:17, Olga) "J", tvůj příspěvek absolutně nechápu, ta škola je ***, ať mě máš třeba klidně za E.T. mimozemšťana. PR oddělení soukromých škol jsou neuvěřitelně agresivní, čím dál více, asi předsmrtná křeč mnohých z těchto pochybných institucí. Nejsou zájemci o pochybné diplomy, co? S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2014 10:52:52, J) "Olgo", opravdu nejsem z jejich PR oddělení, ale od února jsem jejich studentem na navazujícím. Takže, jestli se chceš bavit konstruktivně, tak mi řekni, z jakých informací čerpáš, že jsi si vytvořila tak špatný obrázek? Ačkoli se domnívám, že se pravděpodobně budu stejně bavit s jedním člověkem, který tu negativně komentuje všechno ostatní pod jinými přezdívkami. Neumím si totiž představit, z jakého důvodu by lidé, kteří s tou školou nemají nic společného, trávili svůj čas tím, že ji budou hanit :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2014 09:58:26, Olga) Poslední křeč PR oddělení, jak nalákat ještě pár důvěřivých ***ců před krachem? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2014 08:44:21, J) Nerozumím tomu, proč tu cokoli komentují lidé, kteří tam nestudovali. Já jsem vystudoval bakaláře na jedné z českých ekonomických škol, která se v žebříčcích českých ekonomických škol, kterým jistě tolik věříte, umísťuje pravidelně velmi dobře. Ne, opravdu si nemyslím, že kvalita školy se měří tím, kolik useless a outdated informací si nasoukám do hlavy. Jistě vás uklidňuje, když vyjádříte svůj ničím nepodložený názor na jinou cestu studia, než kterou jste si sami vybrali, nějak přece potřebujete ujišťovat sami sebe, že jste si zvolili správně. Ale mám pro vás špatnou zprávu, pravděpodobně jste si správně nezvolili. Vysoká škola by vás také měla nějakým způsobem motivovat, rozvíjet vás jako osobnost, a předvedené čecháčkovství opravdu není projevem vyrovnané osobnosti.

    Nebudu tady vyvracet všechny ty ***osti, co tu padly, akorát bych byl ještě víc smutný z hlouposti některých mých spoluobčanů. Já jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro navazující studium na Prague College. Vůbec neřešte, že je to soukromá škola, jste zároveň studenti státní Teesside v UK, odkud máte titul a kde se hodnotí všechny vaše práce. Čekat můžete nižší workload než na českých vš, ale mnohem vyšší standardy na odevzdávané práce. Je vskutku osvěžující studovat někde, kde je odměňována inteligence místo biflování. Nakonec je ale každá škola tak kvalitní, jaký je váš přístup k ní. Proto se, prosím, nerozhodujte na základě podobných diskuzí, nebo skončíte podobně nešťastní jako většina zdejších pisálků. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. New Your University in Prague - Informace o studiu
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. Newton College - Ostatní
  5. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Newton College - Výběr vysoké školy
  7. International Prague University, o.p.s - Výběr vysoké školy
  8. Unicorn College - Ostatní
  9. studium na Akcent College - Akcent College
  10. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.