Prague College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2010 14:56:48, Klikibe, zhlédnuto: 6423x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím, máte někdo zkušenost se studiem na Prague College, Polská 10, Praha? Hledám jakékoliv informace typu: pověst školy, spokojenost se studiem, úroveň pedagogů, forma studia, úroveň a uplatnění absolventů. Dcera hledá školu, tohle jí zaujalo, jen nevím, zda to, jak se prezentují sami, není jen nafouklá bublina za velké prachy.
Předem děkuji za každý příspěvek.

Email: klikibe1emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:26:10, Denis) Dobře ty. Nikdo by na nic neměl, jen ty jsi borec. Tvůj problém je, že neumíš asi moc AJ..., ale to jsi mohl jít i na jazykovku. :D Nevím, co studuje slečna, ale já studuju ekonomickou analýzu na NF. Polovinu předmětů, tedy výuky mám v AJ, byl jsem na na výměn. pobytu v USA a myslím si, že tvůj problém bude asi v tom, že nemáš nadání na jazyky, pokud se poděláš z toho, že na tebe někdo kváká v cizím jazyce. Ale předně jde o tu úroven, můžeš to mít v AJ, ale může to být směšná parodie-to jsem tu taky kdysi někde četl, jak tu psala něco učitelka z UNYP. :D Na VŠFS máš taky výuku v AJ a je to parodie. :DD Prosím tě, učí vás stejně přinejlepším lidi, co učej na lepších veřejných školách, ale s minimálními nároky. Mě bavíš, kámo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 22:10:38, T) Doporučuju si zjistit, jak to je, než začneš psát takové nesmysly: česká je jedině právní forma, ale studenti se přihlašují i patří pod UK univerzitu, kde se známkují i veškeré projekty. Joudové? Zjisti si prosím tě něco o vyučujících.
    Nicméně je mi jasné, že člověk jako ty by na výuku v AJ a systém samostatných projektů prostě neměl. Btw, psal jsem i výše,mám porovnání s ČVUT FEL, kde se stačí naučit na zkoušky a neměl jsem problém. Tady musím několik týdnů dávat dohromady projekt. Kolik VŠ máš ty, že soudíš?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 19:49:51, Eva) Souhlasím s Inkvizitorem, druhá polovina škol v UK bude znatelně horších než lepší české školy. Ale pro losery je to to pravé ořechové. Ti tu budou žvanit nesmysly o tom, jak je ten styl výuky podobný skvělým školám v UK. :D Přitom tam vyučují jen joudové, co nesehnali lepší úvazek jinde. Je to prostě česká soukromá škola, která využívá marketingu(zázemí školy v uk:DD) na nalákání ***ců-klasika. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 23:35:04, Inkvizitor) Na low-end školách v GB lze studovat / bylo možno studovat i takové perly jako David Beckham Studies nebo Surf Science. Takže asi tolik ke "kvalitě zajištěné Anglií". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 23:33:19, Inkvizitor) Omyl. Britské školy žijí z podstaty a chvost je mnohem horší než většina českých VŠ. Tzv. "managerské vedení" univerzit v praxi. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. New Your University in Prague - Informace o studiu
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. Newton College - Ostatní
  5. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Newton College - Výběr vysoké školy
  7. International Prague University, o.p.s - Výběr vysoké školy
  8. Unicorn College - Ostatní
  9. studium na Akcent College - Akcent College
  10. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.