Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium????


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.01.2011 21:56:09, Shareen, zhlédnuto: 17261x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem.
Mám malý problém. Letos maturuji a měla jsem v plánu jít na VŠ na dálkové studium (ekonomický obor) a při škole začít pracovat, protože bydlím s přítelem a ten veškeré finance táhne sám a mně to není zrovna příjemné ho v tom takhle nechat :( . Jenže poslední dobou mi to stále více lidí rozmlouvá, že na dálkové studium se hlásí jen již pracující lidé a že dálkové studium je brané spíše jako rozšíření obzorů, že se nemůže rovnat s denním.

Proto se chci vás všech zeptat, jaký na to máte názor? Vy, kdo chodíte na denní a dálkové studium, prosím vás o reference, zkušenosti či jen názory. Za nedlouho musím podat přihlášky a jsem v koncích...S05 S12

A ještě jedna otázka, kdo by mi ji mohl zodpovědět?: Jak moc je dálkové studium náročnější oproti dennímu? Dá se to stíhat podobně (když neberu v potaz práci při studiu) nebo máte více práce se skripty, domluvou s vedením apod.? Myslíte, že studenti denního studia mají díky přednáškám 4 dny v týdnu (oproti víkendům dálkového) velkou výhodu např. v chápání látky?

Děkuji za případné odpovědi, každá by mi moc pomohla.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 09:25:38, Lada) No tak po maturite, uprimne, komu se chce pracovat, ze? Navic pokud rodice podporuji studenta, tak neni duvod, proc studovat dalkove. Si predstav, ze musis byt minimalne 8 hodin v praci kazdy den. Po praci prijit domu a jeste se neco ucit. Ne ze by to tak bylo kazdy den, ale treba ve zkouskovem, to asi musi byt zaprah.
    Zjisti si take, jake jsou moznosti ohledne prestupu. Muzes zacit studovat na prezencnim a potom, kdyz najdes dobrou praci, tak prejit na dalkove. I toto na nekterych skolach lze. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 23:58:54, Shareen) Já jsem si právě také stála za tím, že to musí být nějaká hovadina. Přece k rozšíření obzorů jsou ta Celoživotní vzdělávání ne? Jenže pravdou je, že neznám nikoho, kdo by po maturitě šel studovat dálkově...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 23:48:37, Lada) Ahoj, sice nestuduju dalkove(kombinovane), ale to, ze dalkove studium je pro rozsireni obzoru, neni pravda. Studium v denni forme je rovnocenne s kombinovanou. Ziskavas titul, ktery ma stejnou hodnotu jako z denni formy. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Práce+prezenční studium - Ostatní
  2. Prezenční nebo dálkové sudium - Mendelova univerzita v Brně
  3. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  4. denní a dálkové studium - Výběr vysoké školy
  5. Dálkové studium VŠ - výhody a nevýhody? - Výběr vysoké školy
  6. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  7. MUP - Cestovní ruch - kombinované Bc. - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. Psychologie dálkově ??? - Výběr vysoké školy
  9. VŠFS- Marketingová komunikace- kombinované studium ! - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  10. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.