Názor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 19:13:21, Jake, zhlédnuto: 8030x, reakcí celkem: 55Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímá mě Váš názor na tuto školu (pražská pobočka) , rozmýšlím se, jeslti na ni mám jít studovat, či ne.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 07:59:54, ZKA) Kdo nezná pravopis (viz ""vyhíbat") nemá na žádné VŠ co dělat !!!! Divím se, jak někdo takový mohl udělat maturitu. reagovat zde
    Email: zbynek.kalabisatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 02:29:39, dan) Nikomu nedoporučuji BIVS praha je to škola na prachy !!!!!! Ty skole jen davate a davate a škola doji a doji o penize a vzdelani stejne na***!!! Za to že třeba ve třeťaku neudělate jeden předmět tak platite zas cele školní tj 50000kč,- je to prostě nehoráznost. Stejne po vystudovani BIVS nemáte slibene zaměstnání. Tam studovat nedoporučuji je to strata 3 let studia a 150000,- kč!!!! Vyhibat se velkým obloukem teto škole!!! reagovat zde
    Email: x-jaguar-xseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2014 20:44:12, Magda) Já bych tomu celkem věřila, před půl rokem jsem byla na stránkách několika soukromých škol na Facebooku a na jedné zrovna probíhala diskuze, kde si absolventi (myslím, že byli dva, možná tři) dotyčné školy stěžovali, že je nikde nechtějí zaměstnat a že jsou na ÚP. Takže já osobně to vnímám spíš jako určitou frustraci-lidem ze soukromky furt pálej do palic, že nejlepší investice je investice do vzdělání, a najednou si uvědomili, že není vzdělání jako vzdělání, ale to samé lidi na regionálních veřejných školách, ty na tom s uplatněním nejsou totiž o moc líp..., dnes už VŠ dělaj i manuální práce, tak to je. Vítejte v ČEZKU, ráji "vysokoškoláků". ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 10:13:31, Tomáš) Nejsem fanda soukromého školství, ale nevěřím, že by byl někdo takový ***, aby se chlubil tím, že s Ing. dělá číšníka. Obyčejnou kanceléřskou profesi se SŠ nároky bych věřil, takhle mi to přijde jako příspěvek, který má ukázat extrémní demenci studentů BIVŠ. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 12:55:36, marek) tak u nás na Slovensku je akákoľvek vysoká škola aj univerzita handicapom. všetkých ľudí u nás zaujíma len prax. kto má prax hoci aj so strednou odbornou školou tak môže ísť vysoko. komu chýba, lebo študoval napr. na VŠ tak je úplne bez šance. Každopádne je náročné získať prax, pokiaľ sa nedostane ani príležitosť. z tohto dôvodu som rád, že sa mi pošťastilo nájsť prácu a nepustil som ju. určite som sa rozhodol dobre, nepochybujem o tom. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Informační technologie názor - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  2. Názor - Ostatní
  3. Jaký máte názor? - Ostatní
  4. nazor na vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Nazor na HKS - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Názor na školu - Ostatní
  7. Vas nazor na starsi studenty - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.