Názor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 19:13:21, Jake, zhlédnuto: 8030x, reakcí celkem: 55Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímá mě Váš názor na tuto školu (pražská pobočka) , rozmýšlím se, jeslti na ni mám jít studovat, či ne.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2014 12:49:01, marek) presne tak ono neexistujú zlé vysoké školy, ale proste neuplatniteľní ľudia v danom odbore. niektorým ľuďom by nepomohla ani najlepšia univerzita na svete k uplatneniu. proste príde sa na pracovný pohovor a tam sa študijné výsledky nebudú riešiť ani vysoké školy, ale začnú sa pýtať. nedokáže sa odpovedať na základné otázky tak proste smola. vie sa odpovedať na všetky správne tak väčšinou je to vyhraté. môj nadriadený mi rád rozpráva historky z pracovných pohovorov tak viem o čom to je. proste keď vysokoškolsky vzdelaný človek nedokáže odpovedať ani na otázku: "Koľko 20 eurových bankoviek potrebujete na vydávok pre klienta v sume 760 eur?" Tak po tom čo s ním? takýchto ľudí, čo poznajú na túto otázku odpoveď na každom pohovore je len pár cca. 2-3 ľudia z desiatich. minule mi rozprával príbeh o jednej blondíne, ktorá daný príklad riešila 30 minút na papieri a ku správnemu výsledku ani nedošla, pričom malo ísť len o vec na prelomenie ľadov :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 17:59:04, Kár) Inu. Libozvučný název oboru kvalitní obor sám o sobě nedělá. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 17:26:33, RSK) To vypovídá hodně i o vás. I kdyby u zkoušek pustili každého, pořád máš šanci se něco naučit, pokud chceš (což platí všude) a jít zkusit pracovat alespoň do banky jako vedoucí pobočky (dva znám, jeden má soukromou a druhá veřejnou VŠ). Oba se ale učili pro vědomosti a ne proto, aby prolezli - protože už během studia jim bylo jasné, že mohou mít titul k ničemu a nebo titul k ničemu + alespoň slušné znalosti.
    Ale je jasné, že málokdo se dobrovolně bude učit víc, než musí - když ví, že proleze s 10%, proč se učit látku celou..ale jaksi tohle je pak důsledek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 16:09:51, Romanetka) My jsme studovaly taky bankovní management a dopadly jsme stejně!!!!!!??!!!!!!!! To snad není ani možný!!!!!!!!!!!!!!??!!!!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 16:07:52, Romanetka) Souhlasím ta škola je k ničemu!!!!!!!!!!!! Já dělám na konec po dlouhých třech letech studia na poště a můj kamarád ***ního číšníka a to jsme studovaly oba dva bankovní management!!!!!!!!!!!!!!!!!!???!!!!!!! reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Informační technologie názor - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  2. Názor - Ostatní
  3. Jaký máte názor? - Ostatní
  4. nazor na vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Nazor na HKS - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Názor na školu - Ostatní
  7. Vas nazor na starsi studenty - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.