Názor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 19:13:21, Jake, zhlédnuto: 8030x, reakcí celkem: 55Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímá mě Váš názor na tuto školu (pražská pobočka) , rozmýšlím se, jeslti na ni mám jít studovat, či ne.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 14:07:46, Imho) Státní školy jsou v ČR jen dvě, doplň si vzdělání v této oblasti, je to trapné, když člověk ani neví, co to vlastně studoval.
    Jinak studovat na regionální, nebo soukromé škole, to je dnes prašť jako uhoď, pokud jde o kvalitu a vážnost dosaženého vzdělání. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 08:20:59, Mh) Ahoj VB,
    chtela jsem se te zeptat, jestli by jsi byl tak hodny a napsal trochu vice o tom, jak studium probihalo (casy od-do, dny v tydnu, pauzy atd). Z tveho postu jsem pochopila, ze jsi studoval / a vystudoval - financni studium v kombinovane forme, jen nevim jestli jen Bc nebo i Mgr? Ja bych sla na navazujici Mgr. (Bc. mam z jine - statni :) VS v CR). Na www strankach pisou, ze clovek musi 12 x semestr jezdit do skoly, tak by me zajimalo, jestli je to napr patek + sobota dohromady, nebo jestli je to opravdu 12 libovolnych dnu v tydnu nijak nepropojenych.. je to pro me dost podstatne bydlim totiz daleko od Prahy.. chci si pozjistovat co nejvice informaci od lidi, kteri to vystudovali predtim, nez se budu obracet na Studijni oddeleni. Takze predem moc diky tobe pripadne ostatnim, kteri maji zkusenost a muzou reagovat :) reagovat zde
    Email: email.to.markigmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2015 23:30:37, VB) Nestihl jsem pročíst všechny příspěvky, ale pokusím se říci k BIVS následující.

    Ve 21 letech jsem šel do zahraničí. Práce s dětmi (aupair) UK, USA, následně výuka angličtiny v Japonsku (jen pár měsíců). Nejdelší pracovní zkušenost byla v SAE 6 let. Ve 31 letech jsem se vrátil do ČR (a to že se mi sakra nechtělo, ale příroda je příroda a člověk asi musí zasadit to semínko :-).

    2 roky jsem byl nezaměstnaný a ve své podstatě jsem si to mohl dovolit. No a protože jsem neměl žádný titul, a v ČR je spíše žádaný, tak jsem se rozhodl že půjdu pro Bc. titul tam, kde se budu muset učit nejméně. To znamená, že pokud mi jsou blízké finanční trhy, tak nepudu studovat psychologii, atp.

    Po delším hledání jsem našel asi 5 VŠ (mix škol) a vybral takové programy, které odpovídaly (od 1 do 3 ročníku) mým požadavků.

    Agrument v jednom příspěvku zmínil, proč nejít na státní školu. U mě zcela jednoduché. MATEMATIKA. Nebyl jsem na ni nijak připraven a asi na 99% bych neudělal přímačky. Na soukromé vezmou bez přímaček (matematice jsem se však nevyhnul). Měl jsem čas se učit a chodit na doučování.

    Nemohu posoudit jinou VŠ, na žádnou jinou jsem nechodil. BIVŠ obor finančního makléře jsem udělal na červený diplom. Proč? Protože většina předmětů byla spojena s finančním trhem (široké téma). No a jiné se člověk musel prostě naučit.

    Jestli je BIVŠ dobrá či ne, nevím. Přednášky např. Finančí matematika nebo Finanční analýza jsou přednášeny vyučujícími na VŠE. Dotazoval jsem se jich, jestli mají pro nás jiné testy, jiné hodnoty vyhodnocení, jestli je to na VŠE stejné. Obě učitelky řekli, že učí to samé. Možná sylaby jsou trošku překopané pro dálkové studenty, že mámé např. méně cvičení, ale prezenčním nic neunikne.

    Obecně si myslím, že záleží na vyučujícím. Buď vás chce potopit anebo nechce. Buď umíte anebo neumíte. Pokud máte písemný test, tak prostě máte na výběr a, b, c, d. Buď otázku víte anebo nevíte. Buď se doma chcete učit anebo nechcete.

    Vím, že chodilo hodně studentů dutých na zkoušky a dali to za 3. Já to trošku uměl, tak jsem dostal za 1 nebo za 2.

    Mám o 5 let mladší manželku a vystudovala psychologii na UK v Praze. Na interneu jsem někde četl celosvětové srovnání a UK je prý 300 nejlepší univerizita na světě. S BIVŠ se asi nedá srovnat. Niméně mi manželka říkala, že také to lidi chodili zkoušet ... někdo udělal, někdo vylít. Taky se dalo opisovat, a dokonce taky někdy udělal zkoužku (písemnou) za někoho jiného. To ke studiu na VŠ patří.

    Závěrem si myslím, že se každý musí rozhodnout k tomu, co chce studovat. POdívat se co je v nabídce školy, jaké jsou předměty a co je v sylabech předmětů. Bude vás to bavit, naplňovat, chcete se v tom daném oboru posunout? Pak si vyberete správně. A jestli to hold bude stát 24000 CZK za semsetr anebo méně, to je hold osud toho, kolik Vám je let, co škola nabízí, jaké jsou vaše možnosti.

    Asi bych to přiroval k automobilovému průmyslu. Kdo má rád sportovnější jízdu půjde k BMW, kdo zlatej střed, koupí si SKODA a kdo chce luxus, koupi si AUDI.

    Když se však podíváte pod kapotu, tak stejně nevíte jaký motor a vybavení každý vůz má a to je výsledek vašeho já, jak se v práci umíte prodat a kolik toho umíte.

    Good luck všem .... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2015 16:35:15, ??) Jinými slovy chceš říct, že známosti a praxe jsou to nejdůležitější a že jsi soukromou školu studoval zbytečně. Vlastně by jsi byl štastný jako středoškolák. A ten titul, ten máš spíš jen na polechtání ega. Jasně, že s e dnes koukaj, odkud máš titul, ale pokud děláš práci středoškoláka s ING., tak tam ti ta druhá střední-vysoká soukromá škola asi fakt stačí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2015 17:29:28, Jindra) Kecy v kleci. Realita tě pěkně profackuje. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Informační technologie názor - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  2. Názor - Ostatní
  3. Jaký máte názor? - Ostatní
  4. nazor na vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Nazor na HKS - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Názor na školu - Ostatní
  7. Vas nazor na starsi studenty - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.