Názor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 19:13:21, Jake, zhlédnuto: 8030x, reakcí celkem: 55Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímá mě Váš názor na tuto školu (pražská pobočka) , rozmýšlím se, jeslti na ni mám jít studovat, či ne.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2015 15:13:55, výtr) Po bakaláři na VŠMIE jsem šel na magistra na BIVŠ, jelikož předchozí škola magistra nenabízí. Teď dodělávám 3. semestr a chystám se do 4. Co se týče výuky, tak VŠMIE je na daleko vyšší úrovni. Přijde mi, že jsem se tam naučil za semestr zhruba stejně, co na BIVŠ za ten rok a půl. Výuka je tu pro prezenčního studenta časově nesmyslná, přednášky čt+so 8-19h a přes týden zhruba obden 1,5 hodiny cvičení. Že by škola byla úplná dávačka se mi moc nezdá. Myslím, že nejsem typ člověka, který by to flákal a učil se den před zkouškou, už jen protože si to platím ze svého, přesto jsem dvě zkoušky dělal podruhé. Mám kolem sebe pár lidí, co např. Statistiku z 1. semestru dělají ještě teď a většina opakovala. Celkově mi BIVŠ moc nedal, ale nestudoval jsem magistra jinde, abych mohl relevantně porovnat.
    Číšník nebo pokladní s Ing. titulem mi přijde extrém a nemyslím si, že by za to mohl název školy, samozřejmě pokud je někdo z vesnice a chce mít práci nejdále pěšky, tak mu asi nic jiného nezbývá, ale tomu nepomůže ani diplom z ČVUT nebo VŠE, pokud někdo nechce anebo není ochotný po škole pracovat v oboru za mzdu středoškoláka, tomu nepomůže nic.... Ono nejdůležitější je v dnešní době praxe, nikoliv název školy, i absolvent VŠE nepřijde na první pracovní pohovor do banky a má vyhráno. Firma radši dá přednost maturantovi s praxí, často záleží i na vystupování člověka (já osobně bych si na přepážku pro firemní klientelu nevzal dredaře nebo člověka, který přijde na pohovor ve vytahaných džínach alá hoper), dále si vysokoškolák bez praxe musí uvědomit, že se nejde srovnávat Ingem s 20ti letou praxí, který má 70tis měsíčně, ale musí se vypracovat. A posledním faktorem jsou známosti, díky kterým se v dnešní době nejvíce nabírá. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2014 23:55:34, Petrs) Státní VŠ? Proč je český národ tak ***ní, že ani nepozná, že v ČR máme VŠ veřejné, státní a soukromé? A ne opravdu si obrázek o soukromých VŠ neděláme jen na základě pár ***ců, ale na základě nízkých nároků na studenty, berou tam s prominutím každého vola, co je ochoten solit prachy. Vemte si, že na těch školách v drtivé většině studují lidé, kteří se nedostali na veřejnou, nebo je z ní vykopli, anebo lemplové co se nechtějí moc předřít a mít titul. Přitom v ČR má předpoklady ke studiu na VŠ asi 30% populace.
    Dále se podívejte, co jste vůbec napsal, těch hrubek není málo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2014 23:16:20, student1228) Prosim Vás, uvědomte si jednu podstatnou věc. Studuji a vystuduji školu, ale zda budu kvalitní nebo flegmatický pracovník to ta škola neovlivní. Mezin námi jsou různé existence pro které je těžké vstát ráno i na budík. To, že odsoudíte školu na základě několika bezvýznamných komentářů ttvz. "odpadlíků" této školy si obrázek o kvalitě studia a výsledcích poté žádný udělat nemůžete. Uvědomte si, že studujete pro práci, jenž budete vykonávat a jak si ustelete, tak si také lehnete. Dále bych chtěl zdůraznit otřesný chování státních vysokých škol a jejich nadutých profesorů, kteří jsou tak hrozně moc jistý svým pracovním místem, že hlavní sou pro ně dotace od státu a pak teprv nějaký studenti a také mně jako fyzické osobě se absolutně nelíbí, že Vám ze svých daní na toto přizpívám. Takže buďte tak laskaví a trochu se pohlídněte sami do sebe, zda opravdu je chyba na straně soukromé vysoké školy, ať pak nevypadáte jako trupky z učňáků, které tady tak negativně hodnotíte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2014 20:00:21, marketka) Vyhnout se teto školy velkým obloukem !!!!!!!!!!!!!! Tato škola nemá úroveň ani dobrou pověst....... kamarádka ji vystudovala obor bankovní management , dnes pracuje jako servírka. Lituji ji že musela vyhodit cca 150 000 tisíc za studium. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2014 11:30:59, Rudik) To je pravda, mýmu kámošovi se každej personalista taky jen vysmál a taky dělá nekvalifikovanou práci. Bohužel nemá rodiče s firmou jako někteří jiní na té škole. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Informační technologie názor - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  2. Názor - Ostatní
  3. Jaký máte názor? - Ostatní
  4. nazor na vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Nazor na HKS - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Názor na školu - Ostatní
  7. Vas nazor na starsi studenty - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.