UJAK - manažerská studia - řízení lidských zdrojů


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.01.2012 20:24:04, Edita, zhlédnuto: 6729x, reakcí celkem: 44Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
studujete někdo nebo jste studoval obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů na Univerzitě Komenského v Praze? Rozhoduji se, jestli si tam mám podat přihlášku. A ráda bych slyšela názor někoho, kdo to studuje nebo o tom má nějaké bližší informace.
Děkuji :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 11:03:33, Alenka) Ahoj tento obor jsem na UJAKU vystudovala. A na pohovoru mi už dokonce řekli, že manažera k odvozu popelnic opravdu nehledají. Asi takovou má naše škola pověst není považována asi za vysokou. Kdybych to věděla tak bych nevyhazovala peníze. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2014 18:38:30, Zuza) Zdravím, ráda bych tento rok začala studovat na Ujak manažerská studia, jelikož jsem pracovně hodně vytížená, tak mi tato škola vyhovuje, právě tím, že se vyučuje so+ne. Bohužel, recenze na tuto školu nejsou nejlepší, ale v dnešní době mít pouze titul DiS. (jako mám já) je velice málo. Pracuji 3 roky na pozicích, kde řeším problémy a mám na starost malý tým lidí. Pořád se setkávám s tím, že nemám vysokou školu a pokud chci jít dál, měla bych ji dodělat. Opravdu je tato škola takové odpadiště, jak tady hodně lidí píše? Pokud by měl někdo bližší informace, rady a zkušenosti napište. Díky za názory :) reagovat zde
    Email: zuzana.satavovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2014 10:15:19, Lenka) Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda na UJAKu vyučuje prof. Milena Grusová (Havlíková) nebo tam nějak působí v současné době? Nevíte někdo prosím? Je to důležité pro rozhodování, zda na tuto školu půjdu či nikoliv. S04 Předem moc děkuji za odpověď Lenča reagovat zde
    Email: lenickalenkuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 22:03:20, znalec) Ano, je to tak. Onen často absurdní požadavek na VŠ vzdělání je často jen prvním filtrem. No a když díky aktivitám soukromých škol toto nefunguje, filtruje se i podle jména školy. Bohužel je to tak... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2013 16:25:48, Rychlárota) UJAKu se přezdívá učiliště. A to zcela oprávněně, zkoušky jsou oproti veřejné škole naprosto triviální a studium nepraktické. A nic na tom nezmění fakt, že se tu určití jedinci snaží přesvědčovat zejména sami sebe, že neudělali chybu, protože ji evidentně udělali. Ale většině je to stejně jedno, jdou na UJAK, protože jinde by prostě nevystudovali, potažmo by se jinam ani nedostali. Nemáme tu jazyky, do školy chodit téměř nemusíme, zkoušky jsou trivíální-staší den až dva učení. Jak nám omílal jeden učitel z UK, tak zkoušky na UJAKu dá i cvičenej foxteriér. Na zkouškách se jinak vesele opisuje a lidé odcházejí ze tříd, na zkoušky literaturu číst opravdu nemusíte-na netu máme výcucy na pár stran..., na nejtěžší zkoušku jsem se učila jeden víkend. Mám srovnání z bakaláře z veřejné školy v podobném oboru a UJAK je prostě továrna na tituly. Je mi líto, ale je to tak. A proč to píšu? Protože lituji vyhozených 100 tisíc. Docela jsem se styděla, co to se mnou rok co rok sedávalo v lavici za individua, která procházela i s naprosto mizernými, tedy spíš tragickými znalostmi. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. UJAK (obor: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů) - Ostatní
  2. Rozvoj lidských zdrojů - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  3. Informace o oboru: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  5. obor Ekonomika řízení lidských zdrojů - Univerzita obrany v Brně
  6. Manazerska stuia-rizeni lidskych zdroju - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. UJAK - Ostatní
  8. UJAK - Ostatní
  9. Přijímací řízení - Mediální studia - Univerzita Karlova
  10. Předměty Manažerská studia - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.