UJAK - manažerská studia - řízení lidských zdrojů


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.01.2012 20:24:04, Edita, zhlédnuto: 6729x, reakcí celkem: 44Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
studujete někdo nebo jste studoval obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů na Univerzitě Komenského v Praze? Rozhoduji se, jestli si tam mám podat přihlášku. A ráda bych slyšela názor někoho, kdo to studuje nebo o tom má nějaké bližší informace.
Děkuji :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2013 19:59:36, Andrea) Pokud je však budeš mít vůbec šanci prodat. Vždycky když se hlásím na nějakou dobrou pozici tak mě nepozvou ani na ten ***ní pohovor hajz*ové!! Mám už fakt za to může právě tahle škola škola. UJAK je branej za odpad jako Plzen a některý další soukromý když zaměstnavateli přijde milion životopisů tak ty lidi s podřadnýma školama asi házej rovnou do koše nebo já už vážně nevím proč mě nikdy ani nepozvali do psí...!!!!. Před studiem na této škole musím proto hystericky varovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 02:12:21, Anse pán pekel) Souhlasím s Vámi. Pán asi jen nepochopil pointu věci. Pointou je, že dnes studuje vš 70 % ročníku. Když nakonec vš vystuduje více než 60 %, o čem to bude vypovídat? Že jsme geniální národ? Ne, jen o tom, že se ustoupilo od regulací ve školství a dnes téměř kdokoli zajde s oblákou na patřičná místa a založí si svoji vš, která mu bude slušně vynášet. (naše dvě soukromý univerzity UJAK a Všfs maj roční zisk snad skoro čtvrt miliardy Kč) Zpět k meritu věci: Vš bude mít 60 % populace, ale jak je to možné, když podle psychologů a psychiatrů má dispozice ke studiu na vš jen asi cca 30 % populace? No jasně, nároky na určitých školách šly rapidně dolů. Ale pak se musíme ptát..., proč vlastně máme tyto vš? Jejich absolventi beztak povětšinou nejsou kvalitní a v ekonomice pro ně místo není. Co tedy budou dělat? Budou dělat práci středoškoláků? A jaký tedy jejich studium mělo primární smysl, význam? Docela neefektivní mrhání prostředky, ne? Vyhazovat peníze za takovéto "rozšíření obzorů". Nj, některým se to vyplatí, dnes už nestudujou jen lidi z ročníku, ale dodělávaj si "výšky" i lidi ve středních letech, kteří by jinak nemohli vykonávat svoji pozici. Ale opět se dostáváme k oné primární otázce. Co vlastně člověk prokázal za (intelektuální) schopnosti, když vystudoval na vš, která je mnohdy ještě lehčí než kdejaká střední?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 16:42:31, Teta Filomína) To je věta podmínková. Pokud... ;) (UJAK má nejvíce studentů právě v Praze) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 16:39:14, Teta Filomína) Sprostý? Tak zaprvé sprostá, když už ;) A zadruhé-kde vidíš tu sprostost? V tom, že říkám věci narovinu a nikomu tu nelžu? Vidím věci tak, jak jsou (a tak je taky říkám). Mou alma mater je UK IES, když tě to tak strašně zajímá.
    Ty nechápeš fakt, že soukromá škola není plnohodnotná vysoká, to je pak těžký s tebou vůbec o něčem diskutovat. Já jsem tu psala i o školách v menších městech. Pokud chceš mít vš 100 metrů od baráku, je to tvůj problém. ;)
    P.S. Je jasné, že mu to stačí, ale studiem na vš prokazuješ, bys měl/a prokazovat i jisté intelektuální dispozice, to ti nedochází? ;) No evidentně asi ne... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 16:27:29, vítek) ty jsi tak sprostý, jsi jistě ve skutečnosti kluk
    svou vš jsi nenapsal
    a proč by člověk měl jezdil přes čr do školy když může jít na soukromou,když mu soukromá opravdu stačí? a kdo mluvil o Praze?
    urážej si svý příbuzný hlupáku reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. UJAK (obor: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů) - Ostatní
  2. Rozvoj lidských zdrojů - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  3. Informace o oboru: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  5. obor Ekonomika řízení lidských zdrojů - Univerzita obrany v Brně
  6. Manazerska stuia-rizeni lidskych zdroju - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. UJAK - Ostatní
  8. UJAK - Ostatní
  9. Přijímací řízení - Mediální studia - Univerzita Karlova
  10. Předměty Manažerská studia - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.