Lékařská fakulta MU, UP, OU - přijímačky 2014


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.06.2014 08:44:41, Verunka, zhlédnuto: 6198x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Ahoj :) Překvapilo mě, že jsem na internetu nenašla žádnou diskuzi na téma přijímaček na LF, tak jsem se rozhodla jednu založit.
Zajímalo by mě, jaká je na jednotlivých LF potřebná procentuální úspěšnost (počet bodů) u přijímaček, aby byla šance na přijetí na VL. Já jsem včera dělala přijímačky do Ostravy, kde se body zobrazí ihned, a moje úspěšnost byla 70%. Min. počet bodů pro úspěšnost v jednotlivých předmětech jsem podle ofic. webu splnila, ale otázka je, jaká je obvyklá bodová hranice pro přijetí. Nemůžu to na netu nikde najít, neví to někdo, popř. nemá s tím někdo zkušenost?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2014 21:55:38, mirka) nedas mi nejake informacie o studiu v olomouci? spokojnost? pripadne nejake tipy na co sa mam pri priprave zamerat reagovat zde
    Email: kucerovamirkagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2014 14:56:56, Jitka) jsem studentka 4 ročníku na LF UPOL Zubní lékařství, zubařinu je fakt celkem těžké se dostat, berou na příjimačkách ze 2000 zhruba jen 70, pak nějaké celoživotní studenty a zahraniční studenty, tak opravdu nepodcenit přípravu a zvláště do Olomouce, kde je možnost se dotat skoro 100%,ale jen pokud víš jak na to ;) moje kamarádka z ročníku sem dostala už skoro všechny její kamarádky :D. Opravdu se poptej nynejších studentu, znají figle na příjimačky, nejenom ty co použili oni, ale i ty co použili ostatní v ročníku, já se v prváku nestačila divit, co všechno jsem se dozvěděla od svých nových spolužáku. Fakt pátrej, vyplatí se to!!! reagovat zde
    Email: jenny53seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 09:02:16, Inkvizitor) No jako bych to nepsal - kvalitní zázemí fakulty nedělají budovy, ale lidé, věda a výsledky. Přesto se najde někdo, kdo bude poznámce o nekvalitním zázemí oponovat, obrazně řečeno, novou omítkou. Dále o tom, co znamená rozhodnutí Akreditační komise o prodloužení akreditace, si lze udělat obrázek kolem dění na právnických fakultách v Plzni a v Olomouci. Na to, aby nebyla akreditace prodloužena, je třeba skutečně vážných, opakovaných a především medializovaných pochybení - jinak je to politicky neprůchozí. Pouhá mizerná kvalita, o které se hovoří jen mezi odborníky, bohužel důvodem k neprodloužení akreditace není.

    Jen tak mezi námi, mám poměrně široké zkušenosti s absolventy nelékařských zdravotnických oborů z Ostravy - jejich teoretické a praktické znalosti a dovednosti jsou v průměru výrazně podprůměrné ve srovnání s obdobnými absolventy ze zavedených univerzit. I to mnohé napovídá o kvalitě základu akademické obce.

    Čili v podobě LF OSU konkurence rozhodně nikomu neroste. Tedy vlastně ano - svojí existencí a kvalitou absolventů zhorší startovná pozici čerstvých absolventů všech českých lékařských fakult v Německu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2014 12:33:59, Pravda) Tve informace jsou 4 roky staré... za tu dobu OU urazila ohromný kus, akreditaci získala bez jakéhokoliv pochybení až do roku 2020
    postavila novou budovu za 0,5 miliardy a bude spolupracovat na výzkumu kmenových buněk s novým centrem za 1 miliardu
    OU má nejlepší zařízení v ČR ze všech fakult a motivuje celou řadu kvalitních vyučujících aby přijeli do Ostravy
    Fakt že je mnohem těžší se na OU dostat než třeba na 1. LF UK, moderní přístroje, studenti po malých skupinkách (ne jak na UK skupiny po 200) a velké množství praxe (na OU se setkáváš s pacientem již v prvním ročníku na rozdíl od 1. LF UK) zaručují velmi kvalitní absolventy a jestliže se doposavad tvrdilo, že OU jméno nemá, tak během dalších 2-3 let jméno mít bude a to velmi dobré. 2 a 3 LF UK roste velká konkurence. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2014 16:56:49, VENDY) Ahoj mohu zeptat jaká moc byly obtížné přímačky na LF Ostrava na obor Všeobecné lékařství . Děkuji za odpověd. reagovat zde
    Telefon: 608532844, Email: vendy.58seznamcz


Podobné příspěvky:
  1. VŠE fakulta mezinárodních vztahů - přijímačky - Informace o studiu
  2. Lékařská fyzika nebo biofyzika? - Výběr vysoké školy
  3. lékařská fakulta - Výběr vysoké školy
  4. 1. lékařská fakulta, Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímací řízení na POLAC 2014/2015 - Policejní akademie České republiky
  6. CUNI - Pedagogická fakulta, přijímačky Němčina - Univerzita Karlova
  7. ostré testy scio 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Prijimacky MUNI Lekarska fakulta (zubne lekarstvo) - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. prijimacky na upol pravnicka fakulta - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.