Lékařská fakulta MU, UP, OU - přijímačky 2014


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.06.2014 08:44:41, Verunka, zhlédnuto: 6198x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Ahoj :) Překvapilo mě, že jsem na internetu nenašla žádnou diskuzi na téma přijímaček na LF, tak jsem se rozhodla jednu založit.
Zajímalo by mě, jaká je na jednotlivých LF potřebná procentuální úspěšnost (počet bodů) u přijímaček, aby byla šance na přijetí na VL. Já jsem včera dělala přijímačky do Ostravy, kde se body zobrazí ihned, a moje úspěšnost byla 70%. Min. počet bodů pro úspěšnost v jednotlivých předmětech jsem podle ofic. webu splnila, ale otázka je, jaká je obvyklá bodová hranice pro přijetí. Nemůžu to na netu nikde najít, neví to někdo, popř. nemá s tím někdo zkušenost?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2016 20:30:12, x) To je skutečně otázka, protože studenti s vynikajícím prospěchem na střední škole jsou z několika skupin:
    1. Špičkoví studenti se špičkových středních škol.
    2. Dobří studenti z alespoň průměrných středních škol.
    3. Sotva průměrní studenti s tlačenkou ze špatných středních škol.

    Pokud se jim tam hlásí především třetí skupina, tak by měla letět nejméně polovina. Prvních je pár ročně a druzí obvykle studovali na vyhlášených gymnáziích, takže pokud nebudou muset, nebudou riskovat spojení svého profesního života s fakultou, která má stále punc školy, která nezískala akreditaci úplně nejlepším způsobem. Navíc často jsou takoví studenti s pozitivní rodinnou anamnézou, takže si zjistí, že hraniční personální situace na LF OSU přetrvává a budou preferovat jinou fakultu.

    Bohužel, Ostrava by si fakultu k velikosti města zasloužila. Ale to, jak se k tomu postavilo vedení univerzity a vlastně i politické vedení kraje a jak se stále razantně neřeší problémy, snad z obav, aby se neprovalilo, jak špatně na tom zejména s teoretrickými obory jsou, povede jen k tomu, že absolventi této fakulty budou pokládáni za odpad. Něco jako v minulosti absolventi Hygienické lékařské fakulty... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2016 17:10:23, Petr) Me by spíš zajímalo, proč na LF Ostrava berou 120lidí jen na průměr???!!! A ostatních 26lidí dobírají z cekem asi 1200 přihlášených? To je teda celkem mazec, zajímalo by mě kolik z těch šprtů co jedou na průměr proleze do druháku, nebo třeba až do šesťáku? S13 reagovat zde
    Email: 111petrsvetrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2016 22:50:15, Libor) http://muj-lekar.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 23:49:41, Inkvizitor) Pane kolego, pokud na podporu svých tvrzení uvádíte ověřitelně nepravdivé tvrzení, vzbuzuje to velmi silné pochyby o tom, zda můžete na podporu svého stanoviska skutečně něco uvést. Konkrétně k vašemu tvrzení "...každý jeden odborný asistent na ústave fyz a patfyz má vyštudovanú fyziológiu..." lze velmi snadno dohledat následující:
    Odborní asistenti
    * Mgr. Marek Bužga, Ph.D. - Mgr. ze zdravotnických vyšetřovacích metod (=laborant), PhD z hygieny a preventivního lékařství
    * MUDr. Martin Dobiáš - soudní lékař, doktorand v programu patologická anatomie a soudní lékařství
    * Mgr. Tomáš Mičaník - vzdělání nedohledatelné, publikace žádné, ale někdo téhož jména je šarlatán věnující se (v Ostravě!) tzv. tradiční čínské medicíně
    * Mgr. Vladislava Zavadilová, Ph.D. má Bc. v oborech výživa člověka a nutriční terapeut, Mgr. v oboru pedagogická specializace výživa člověka a Ph.D. v oboru hygiena, preventivní lékařství a epidemiologie

    Jediný asistent/odborný asistent formálně edukovaný ve fyziologii (=PhD ve fyziologii, patofyziologii nebo s rezervou i ve vnitřním lékařství, biofyzice nebo biochemii) je velmi pravděpodobně jen RNDr. Pavol Švorc, Ph.D. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Hi06KXJDoYs
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 10:51:43, x) LF OSU vznikla transformací ZSF OSU, tedy kolega může znát absolventy nelékařských oborů a srovnávat s absolventy obdobných oborů na jiných univerzitách. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠE fakulta mezinárodních vztahů - přijímačky - Informace o studiu
  2. Lékařská fyzika nebo biofyzika? - Výběr vysoké školy
  3. lékařská fakulta - Výběr vysoké školy
  4. 1. lékařská fakulta, Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímací řízení na POLAC 2014/2015 - Policejní akademie České republiky
  6. CUNI - Pedagogická fakulta, přijímačky Němčina - Univerzita Karlova
  7. ostré testy scio 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Prijimacky MUNI Lekarska fakulta (zubne lekarstvo) - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. prijimacky na upol pravnicka fakulta - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.