MVŠPP

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.01.2007 14:54:17, Bára, zhlédnuto: 2084x, reakcí celkem: 192Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDnes jsem dostala dopis ze školy, napsaný 24.1. že je vše v pořádku!!! Ale 25.1. jsem otevřela stránky ČAK a tam je sdělení ministersta,že nic na té škole neplatí, volala jsem tam a pán mi řekl,že nostrfikace nebudou, proto končím!!!BáraS05
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2007 21:18:55, ála) pro L -myslím že nevíš co píšeš já na té škole studuji a hodně informací je tady pravdivých a nepatřím mezi studenty který by školu jen tak chtěli poškodit. Proč by tolik lidí poškozovalo školu když už zaplatili takových peněz a potřebují ten titul a školu úspěšně dokončit.A odejít? Nevím kdo má tolik prostředků aby mohl do školy investovat cca150 tisíc a před koncem odejít a nic z toho to je vyhození peněz. A nemyslím že je na místě školu vychvalovat když je tam dost věci v nepořádku a neřešit tyto problémy a věř, že je nás tam dost studentů kteří to řešíme s vedením a studijním oddělením dost často.A nejde jen o dostudování ale aby ti škola k něčemu byla když ti při zápisu a v prvním roce naslibují skoro vše ty nastoupíš a najednou se dozvídáš dost nepříjemné věci, že vše není tak jak ti na začátku bylo řečeno a slíbeno.ale jednou jsi tam tak musíš dělat vše co si vymyslí a to ok NENÍ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2007 18:45:55, Míla.Ch.) Taky si myslím,že by tato štvavá kampaň měla přestat, nechte škole prostor ať pracuje. Opravdu nevím co někteří z Vás sledují? Chcete přece dostudovat nebo ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2007 17:54:54, l3) MI PŘIJDE TROCHU UBOHÉ. VYBRALI JSME SI A MĚLI BY JSME SI ZA SVÝM VÝBĚREM STÁT A ŠKOLU ALESPOŇ TADY PODPOŘIT A NÉ JEŠTĚ KOPAT. MYSLETE, NIKDO VÁS NENUTIL SEM JÍT, BYLA TO VAŠE VOLBA A TÍM CO TADY PÍŠE ZE SEBE DĚLÁTE INDIVIDUA NESCHOPNÁ SE ROZUMNĚ ROZHODNOUT. PŘECI JEN HLUPÁK SE ŠPATNĚ ROZHODUJE A PAK SVÁDÍ VINNU NA OSTATNÍ. POKUD TO ŠKOLA NEUSTOJÍ NEZBYDE NÁM NIC JINÉHO NEŽ UZNAT SVOU CHYBU, ALE JÁ RADŠI POMŮŽU JMÉNU ŠKOLY NEŽ POMÁVAT OSTATNÍM JÍ VYKOPAT HROB. jE PRAVDA, ŽE TU NENI VŠE JAK BYCH SI PŘEDSTAVOVALA,A LE JE VIDĚT ŽE SE SNAŽÍ A NA PLNO DALŠÍCH VĚCÍ BY MĚLI JISTĚ ČAS KDYBY NEMUSELI BOJOVAT PROTI TÉTO KAMPANI. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2007 17:49:19, L2) vám jde jen o to tady prudit. kdyby jste byli opravdu tak nespokojení tak by jste byli už dávno pryč. A jestli vám přijde normální že někdo přetahuje studenty pod příslibem magisterského studia za úplatu, tak vás ujišťuji, že to normální není a veřit takovým lidem mi pak přijde trochu , jak to říct jemně...hloupé. Uvědomte si jedno jestli budete pořád rozvíjet takové demagogie tak školu akorát potopíte, otázkou je jestli tuhle debatu vůbec vedou studenti školy nebo jen lidi co ji chtějí poškodit... JÁ CHCI TUHLE ŠKOLU DOSTUDOVAT, A VĚŘÍM JIM, ŽE TO NĚJAK VŠE VYŘEŠÍ. JEŠTĚ JEDNOU NA VÁS APELUJI, PŘEMÝŠLEJTE LIDI NAD TÍM CO TU TY VĚČNÍ TELEFONISTÉ PÍŠOU...VŽDYŤ SI NEVIDÍ DO PUSY NATOŽ ABY SI PAMATOVALI CO PSALI. A TĚM CO UVAŽUJÍ O PŘESTUPU DO KV. TAK JDĚTE A SNAD VÁM TO VYJDE, TŘEBA JEDNOU TU KREDITACI DOSTANOU, JESTLI VÁS TO TU ŠTVE TAK VÁM ŘPŘEJU ŽE MÁTE JINÉ MOŽNOSTI, ALE HNÁT ŠTVAVOU reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2007 17:41:55, L1) Jste cvoci, po přečtení tehle debaty mi přijde, že přesně nahrává těm, kteří chtějí tuhle školu poškodit. Nikdo tu nemá funfované informace a jen se dohadujete o tom co jedna paní povídala, jak můžete všichni tak svorně veřit, že nekdo někam volal a že se s ním vůbec někdo bavil a měl potřebu mu něco vysvětlovat. kdyby do Plzně volali všichno kdo to tu píší tak pochybuji že by se ještě s někým bavili. To vás nikoho vážně nenapadlo, že se tady někteří lidé baví na úkor naší davové histerie. Jste všichni budoucí právníci tak si pročtěte smlouvu, zákon o Vš a pod. a přestaňte blbnout jak děti na základce ( mám pocit, že polovina z lidí co se ůčastní této diskuse by tam z fleku mohla přejít S13 Jestli li myslíte, že je tahle škola tak špatná tak odejděte a přestaňte špinit její jméno, protože jestli vám to nedochází tak škole ještě víc škodíte. Já věřím že se to nějak vyřeší a vadí mi, že reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Instituty obecně, MVŠPP konkrétně - Ostatní
  2. MVŠPP - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.