PEF MENDELU vs VUT FP (finance)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.11.2014 18:29:28, Lukáš Frýbort, zhlédnuto: 3591x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Dobrý den,
jsem v maturitním ročníku na Gymnáziu Řečkovice a zajímá mě, jak je to v porovnání mezi těmito školami v oboru finance. Co jsem se tak dozvěděl je, že PEF je více prestižnější a i více naučí, nevím však jak v tomto oboru. Zase se říká, že přístup na PEF je mnohem horší a učí se tam spousta až nadbytečné teorie. A to já zase nejsem biflovací stroj, kterému nedělá problém se naučit xy stránek. Prosím poraďte, ideálně, kdo má nějaké zkušenosti, jde mi o budoucí uplatnění, ale i o obtížnost.
Díky moc!

Telefon: 774404303, Email: xfrybo3gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2014 17:54:04, Lukáš Frýbort) díky moc za reakci - jsem docela překvapenej, že někde má VUT i lepší světlo jak PEFka.. i když to bylo myšleno asi celkově jako škola a ne obor ekonomie, u toho je teď už PEF asi lépe vyprofilovaná.. nicméně jsem taky četl, že kvalita VUT FP se zlepšuje , vyučují tam profesoři z PEFky a že je VUT povl je už možná zaryté tvrzení, které časem pomine.. ale to já sám nemůžu posoudit.. Praha je Praha, ale to beru asi za zbytečný, když mám k dispozici myslím si kvalitní školy ve městě.. zajímalo by mě, jestli ty finance naučí na každé škole pořádně (nemyslím soukromé), anebo je opravdu potřeba se ty stovky stránek biflovat, aby to člověk ovládal.. reagovat zde
    Telefon: 774404303, Email: xfrybo3gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2014 20:16:51, Porek) finance: 1. místo VŠE a UK IES 2. místo MU ESF..., těžko říct, jestli VUT, nebo PEF MENDELU..., VUT má celkově ve světě lepší jméno než MENDELU (což je stále zemědělská vysoká škola, i když se přejmenovala), na druhou stranu, ekonomické obory na VUT patří k těm slabším a VUT celkově určitě nevytahují nijak nahoru, VUT je technická škola, kde je kvalitní především strojírenství, chemie a elektro...
    Takže, suma sumárum, nejlépe do Prahy, pokud do Prahy nemůžeš, tak je to asi jedno - s VUT propluješ, s PEF budeš mít víc dřiny, ale třeba je v tom tvém kraji zase více uznávaná... reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Finance VŠE a Finanční podnikání ESF-MU - Výběr vysoké školy
  2. ESF MUNI vs. PEF MENDELU (Finance) - Výběr vysoké školy
  3. Finance vs Podniková ekonomika a management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. VŠE vs. PEF Mendelu - Výběr vysoké školy
  5. Finance na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. VŠE FFÚ Finance nebo VŠE FIS Aplikovaná informatika - Výběr vysoké školy
  7. MENDELU x VUT x ČZU ekonomické obory - Výběr vysoké školy
  8. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  9. Finance x podniko - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. předměty na Mendelu - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.