IT / Management ICT na Unicorn College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.03.2015 18:08:12, Simon, zhlédnuto: 7155x, reakcí celkem: 63Reagovat na příspěvek
Zdravím všetkých. Som programátor začiatočník a rád by som sa opýtal niekoho, kto študoval (alebo pozná osobu, čo študovala/študuje) na Unicorn College zameranie ICT Management alebo Informačné technológie. Mám záujem o štúdium na tejto škole, teda by som chcel vedieť ako prebiehalo príjmacie konanie (niečo sa dá dočítať na ich stránkach, ale chcel by som nejaké skúsenosti prečítať), ako ste školu a vyučujúcich vnímali, čo je škola skutočne schopná poskytnúť. Chcem sa venovat programovaniu (zase nepotrebujem byť nejaká bedňa s nadrtenými vedomosťami), ale zase ma láka aj manažment, teda či je citeľný rozdiel čo sa týka výučby programovania (ako celku) na Informačných Technológiách a ICT Manažmente. Ďakujem vopred za odpovede.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 05:55:36, Zbynek) Díky několika příspěvků pana doktora inkvizitora má tohle vlákno ambice stát se vůbec nejčtenější reklamou na Unicorn college :)
    Sedím teď na hotelu v Bostonu, zoufám si kvůli časovému posunu a piji už třetí půllitr kafe, abych neusnul. Celý den čučím do logů a už mě to nebaví. Mimochodem to je opět práce pro retardy, kteří nemají na to stát se vývojářem aplikací běžících v reálném čase na virtuálních strojích. Tak alespoň hledám chyby a replikuji je. Mentálně jednotvárná práce u nekonečného pásu Turingova stroje prokládaná svižnou angličtinou oceněná pouhým pětinásobkem průměrné mzdy. Moji kolegové, kteří si museli na neznáme místní instituci MIT taky za diplom platit, pracují též na podřadných pozicích. Nejspíš proto, že všichni skoro všichni vypadají jako rómové a mluví s podivným přízvukem. Jejich nadřízený, který je na MIT i učil je takový dráb, že jej někteří následovali až do firmy. Takový Stockholmský syndrom spojený s rasismem řekl bych. Skoro si tu zoufám. A podvedli mě. Protože mám tak malý plat, nabídli mi jakési opce. Já jim na to kývl a podepsal. Jenže to jsem neměl dělat. Nerozuměl jsem tomu. Zkoušky z ekonomie jsem dostal zadarmo a to jen díky vyhrožování rektorovi, že prozradím na VŠE že učí i na Unicornu. Sice se u zkoušky z mikroekonomie dost cukal, ale na potřetí mi to dal. Takže hrozná škoda, že jsem se neučil. Mohl jsem si spočítat budoucí kapitalizaci téhle podivné firmy líp. Říkali mi, že jsou jakýsi "start up" a že mé předkupní právo má hodnotu pouhého troj až ctyřnásobku investic. Ale náš nejmenší zákazník AT&T třeba ještě něco koupí. Taky po mě chtějí, abych trochu rozuměl designu. Řekl jsem jim, že znám třeba Louis Vuitton od manželky. Ale oni že ne a mluvili cosi o modulech, instancích a nakonec.. ano.. opravdu to řekli.. "fast path modul is implemented as observer pattern". Tak jsem rychle utekl na záchod a s pláčem čekal, až to přejde. Nepřešlo. Říkají tomu celkem tajemně, OOP. Žádná soukromá vysoká škola vás nedokáže na takové hrůzy připravit. Zákeřné, komplexní problémy vyžadující znalost čisté matematiky. Prý se bez perfektní znalosti celé matematické analýzy nepohnu z místa. A já vůl se učil jen často používané derivace funkcí a nezkusil si alespoň jednou v životě vícerozměrný integrál. Netuším jak s tím teď budu dál žít. Ale nic jiného mi nezbývá. Jak říká inkvizitor. Nás retardy čeká jen tvrdá realita pracovního trhu, který se bohužel neomezuje jen na Českou republiku. Tyhle problémy můžete mít kdekoliv na světě.

    Mno.. chtěl jsem si jen trochu ulevit od depresí a tak jsem se znovu začetl do této velice přínosné a jistě zábavné diskuse. Doma už vši dávno spí a i člověk pod přezdívkou Inkvizitor co si sám ze sebou píše pod přezdívkou ".." už asi taky ňuňá. Nejspíš se mu zdá, že zachránil svět od retardů co si musí koupit diplom místo toho, aby dělali školu na kterou nemají studijní předpoklady stejně jako on. Ale chápu, "no pain no gain". Mě identifikoval jako Někoho, kdo ho identifikoval jako jistého lékaře. A protože jsem použil pojem "cílová skupina", což retardi s nulovým rozhledem mimo vlastní obor dělají běžně, jsem najednou psychotický vyšinutý PR zaměstnanec, který se tu má za trest po nocích vypisovat, protože nechal vyrobit při***lou reklamu. Nakonec proč ne. Domotané je to parádně a zábava je to ukrutná. Kdo je kdo ví jen správce serveru.. a jeho kamoši a nejspíš celé Strahovské koleje.
    Pana doktora inkvizitora teď ovšem potěším. Pokud nemáte čas a chuť alespoň na hnojárnu kašlete na jakékoliv vzdělávání na jakékoliv soukromé škole. Jediné co má ve 35 letech smysl je uspokojování cizího ega diplomem ze zavedené a prestižní instituce, která má požadavky zcela mimo vaše časové možnosti s nabídkou nulové flexibilnosti díky její masovosti. Ale pokud to při práci dáte, můžete si s inkvizitorem začít na pitevně tykat. Prý to svým studentů po zkoušce dovolí . Na druhou stranu rozumím i tomu, že jsou lidé, kteří mají nadání a např. FIT dávají i když se jim do toho zaplete čtyřtýdenní pracovní cesta. Vím, že tam někde jsi.. ty jeden z vyvolených.. The One ;)
    Mám dost kolegů, kteří ten titul mají z místních škol jako CVUT, VUT, VSE a MFF včetně rodinného příslušníka, který dával svá studia ze stipendiem. Takže to poslední co chci, je zpochybňovat kvalitu těchto ústavů. Na druhou stranu mají své problémy včetně osobností jako je třeba inkvizitor, kteří jsou často fatální překážkou.
    A v porovnání s nimi není Unicorn těžká škola, ale rozhodně není ani lehká. Pokud tam jdete z MFF, tak všechno popřu ;) Každopádně si zaslouží trochu respektu, protože jede tak trochu proti proudu soukromého školství. A když už ne kvůli mě (já byl jen šedý průměr, který ze vším bojoval), tak kvůli lidem, které jsem tam potkal.



    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 23:48:02, ..) Těší mě, že jsem tě odhadl velmi dobře. Nickname Zbyněk sice působil jako poměrně věrohodně neidentický s nickmane Někdo, ale tímto jsi se odhalil jako profesionální demagog z PR oddělení Unicorn College.

    Jednu profesní otázku bych ale měl. Jsi nový zaměstnanec, brigádník, nebo jsi prudění na internetu dostal jako trest za to, že jsi se podílel na tomhle: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 23:42:17, Zbynek) "buran", "sebeovládání psychopata", "psychopat jdoucí si za svým cílem", " je lhář", "na psychopata nemáš, tedy pokud sám nejsi psychopat", "psychopat také pronásledoval"

    CVUT jste nedokoncil takze asi nevite ze Vase IP adresa ze ktere pisete sice v prispevcich videt neni, ale jsou lide, kteri poznaji, ze si pisete sam ze sebou. Samozrejme retard z Unicornu by na to jen tezko prisel. Ale potom kdo by proboha mel zajem na Vasem odhaleni, ze?!

    Jo a ta reklama je katastrofalni. Ale jsem uz starsi kousek takze nejsem cilovou skupinou. No na decka to evidentne funguje.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 22:51:19, ..) Inkvizitore, to ti není jasné, že Někdo je buran z PR oddělené Unicorn College? Jeho agresivní a současně zbaběle anonymní chování i sebeovládání psychopata jdoucího si za cílem poměrně dobře odpovídá někomu, kdo mohl myslet vážně něco takového: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/

    Můžu tě ujistit, že ve skutečnosti neví, kdo jsi. Kdyby věděl, tak by nepsal zde, ale jako psychopat jdoucí si za svým cílem by tě pronásledoval na soukromých kanálech. Takhle si jen ze všech možností vymyslel to, co mu přišlo nejvíce očerňující. Klidně mohl přidat i pár lží, jemu jde o efekt. Když se ukáže, že je lhář, prostě změní přezdívku. Prostě jsi si ukousl moc velké sousto, na psychopata zaměstnaného PR oddělením nemáš, tedy pokud sám nejsi psychopat.

    Proto se také nepodepisuji jménem, pod kterým zde píšu. Nemám chuť, aby mě ten psychopat také pronásledoval tím, že si bude vymýšlet, kdo vlastně jsem. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 22:00:11, Inkvizitor) Fízluješ ***ě, anonymní hrdino. Kdybys nebyl ***, možná bys dokázal při troše snahy najít ještě směšnější existenci. Kdybys nebyl srab, tak se podepíšeš - a já ti pak s chutí rozbiju hubu a předám ti navštívenku, abys konečně věděl, kdo jsem. Ale obávám se, že jsi jen zbabělá krysa, která si takhle užívá svůj "pocit moci". reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY


Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. Newton College v Brno - Výběr vysoké školy
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. VŠE FPH - Management navazujíci studium - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  6. Unicorn College - Ostatní
  7. studium na Akcent College - Akcent College
  8. EKF Management nebo Národní hospodářství? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Ing. - Marketing a Brand management - Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s.
  10. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.