Vyhodili mě z vš

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.09.2015 14:29:38, Pepa, zhlédnuto: 1736x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj vyhodili mě z UPCE obor IT z důvodu nedostatku kreditů (již mám 3+1 vyčerpáno, také proto již neuvažuji nad denním studiem). A uvažoval jsem o dálkovém studiu. Chtěl bych se proto zeptat je-li tu někdo kdo mi může poskytnout např. vlastní zkušenosti co se týče jakékoliv IT VŠ s kombinovaným studiem. Popřípadě jestli by bylo lepší zvolit soukromou nad státní a jakou. Též mi jde o to aby mi uznaly i nějaké zkoušky aspoň a nemusel jsem studovat opět 3 roky. Předem děkuji za rady

Email: sabo.pepagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2015 07:52:25, Inkvizitor) A s jistým zklamálním, ale vlastně i s uspokojením z toho, že nejsem jediný, který leží retardům v žaludku, jsem zjistil, že ani jeden z těch návrhů se netrefil. Ale odvážný anonym měnící své nickname - a pravděpodobně zaměstnanec PR oddělení jednoho z pomocných ústavů - vesele využívá postoj klasika PR, Josefa Goebbelse, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=5ZegQYgygdw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2015 20:27:46, :D) A padlo tu zhruba deset návrhů na jméno podle toho, kdo kterému ne-inteligentovi šlápl na kuří oko. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2015 16:44:20, hchkrdtn) Vystudoval jste 1. LF UK.
    Studoval jste ( neúspěšně) FEL ČVUT ..rok, dva... nevím, bez problémů se dá dohledat v IS.
    Studujete, pokud vím, zatím bez ukončení Ph.D. na MUNI.
    Zřejmě občas zajdete na nějakou přednášku na MFF, nebo si něco přečtete, ale z J. to bude problém.
    Tedy tady nedělejte vlny, dostudujte si Ph.D. a přestaňte se tu předvádět. Kdo jste, se tu přece několikrát řešilo a řada lidí to ví zřejmě docela přesně....

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2015 13:18:50, Inkvizitor) Jak už jsem několikrát psal, lékařská fakulta není jediná vysoká škola, kterou jsem vystudoval. Takže tvůj ubohý pokus o zpochybnění mých tvrzení se dosti citelně míjí podstatou. Ale já tě chápu, poukaz na to, že na pomocný ústav by nastoupil jen skutečný hlupák, protože mnohem kvalitnější vzdělání lze získat s výrazně nižšími náklady, nelze zpochybnit jinak než pustým mlžením a odváděním pozornosti. Této demagogické technice se říká red herring, kterou zde konkrétně ještě kombinuješ s ad hominem.

    A když už jsme u toho, FI MU pokládám za slabší než např. FIT VUT. Výuka informatiky na FELu trochu utrpěla vznikem FITu, program Otevřená informatika je relativně nový, absolventi se ještě neměli možnost projevit v praxi a tak ukázat, jak se FEL s odlivem lidí vyrovnal. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=5ZegQYgygdw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2015 13:18:45, ZKA) Inkvizitor to slovo dobře zná - vidí ho vždy, když se podívá do zrcadla. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Vyhodili mě z vs, práce a nebo brigáda, když chci znova studovat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.