Upozornění

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.04.2007 10:42:29, Martina, zhlédnuto: 6395x, reakcí celkem: 69Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPro všechny, kteří se teprve chystají na VŠ, tak bych chtěla upozornit na Vysokou školu ekonomie a managementu
je tam hrozná buzerace ze strany majitele školy Kadeřábka a
stačí když Vás přistihnou, že opisujete či se s někým bavíte u zkoušky tak Vás hned vyhodí ze školy a peníze Vám nevrátí, vyhazují i z posledního ročníku a mají neúměrné požadavky na seminární práce pokud práce neprojde jejich programem tak vyhazují ze školy též, chodit tam jsou vyhozené peníze, na státní škole se chovají lépe. MartinaS04
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 14:16:45, solly) Hihihi, na Pefce je nás v páťáku asi třetina oproti prváku...maximálně.Navíc jak znám Pavelku a Kadeřábkovou z Pefky, vím, že na VŠEM značně ubrali. No, každopádně když z 1300 v Bc. nezanechá studia ani jeden (viděl jsem tu statistiku na stránkách Všem),ukazuje na to, že problém má spíš Martina než škola a všichni ostatní S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 14:12:23, míla) No nevím, řekl bych, že statistiky říkají něco úplně jiného o VŠEM:
    I. Bakalářské programy (Bc., BBA)
    Studijní program Ekonomika a management (Bc.)
    Studijní obor Podniková ekonomika 1)
    Akademický rok 04/05 05/06 06/07 07/08 Celkem
    Počet studentů 758 1063 1113 - 1339 3)
    Studenti podle ISP 36 21 21 -
    Přerušení studia 25 32 57 -
    Zanechání studia - - - - -
    II. Magisterské programy (Ing., MBA)
    Studijní program Ekonomika a management (Ing.)
    Studijní obor Konkurenceschopnost a management 1)
    Akademický rok 06/07 07/08 08/09 09/10 Celkem
    Počet studentů 34 4) - - - 34 3)
    Studenti podle ISP - - - - -
    Přerušení studia - - - - -

    Studijní program Master of Business Administration (MBA) 1)
    Akademický rok 04/05 05/06 06/07 07/08 Celkem
    Počet studentů 68 57 106 - 134 3)
    Studenti podle ISP 11 13 - - -
    Přerušení studia 10 8 - - reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2007 07:49:09, Lenka) Ahojek Marti,

    prosím mohla by jsi mi ke škole napsat více podrobností. Opravdu o ni uvažuji a když jsem si přečetla Tvůj příspěvek, tak mě moc nepotěšil.
    CHci studovat dálkově pro zaměstnání a pořád se rozhoduji. Ráda bych studovala marketing, ale vím, že na státní školu se nedostanu, nepodala jsem si přihlášku a matika není moje silná stránka.

    Prosím napiš mi do mejlíku, nebo reaguj sem, díky moc reagovat zde
    Email: sen111centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2007 10:44:03, Martina) Nechoďte na VŠEM reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Jen upozorneni - Ostatní
  2. Upozornění, pochybné praktiky NU - NEWTON University

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.