Přijímačky 2007 ff.uk-obor pedagogika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.06.2007 07:59:32, Dáša, zhlédnuto: 1285x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Ahoj chtěla jsem se zeptat jak a z čeho jste se připravovali na přijímačky na tento obor-díky a jak jste uspěli.děkuji:DS10

Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 08:53:06, elena) tak na tenhle obor fakt není těžký se dostat. Sama jsem se tam loni dostala, ale radši jsem šla studovat peďák a andragogiku.
    Většina lidí totiž tuhle školu dělá už při zaměstnání nebo s jinou vejškou, jsou tam hodněl idi nad 25 (kamarádka šla minulej rok do prváku, ale pak si stěžovala, že nemá s kym jít na pivo nebo tak a že jí to celkově nebaví, tak šla letos na normální peďák.

    Jako pokud jsi starší, tak asi dobrý. Ale po gymplu bych se tam hned zahrabat nechtěla.... A možnost uplatnění? Leda zase skončit na fakultě nebo nějakym peďáku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 17:34:36, pucca) aha, tak zkus nějaký přípravný kurzy, nebo prostě hodně čti noviny, koukej na zprávy a nauč se tituly Odmaturuj z...:) já sem četla hodně Matějčka, protože je to můj oblíbenec, navíc srozumitelnej..a jinak sem šla naslepo..podle toho, co měli v knihovně:) tituly byly odborný, ale taky populárně naučný, já se zajímám dost o psychologii a sociologii, takže sem směřovala spíš k tomu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 13:30:27, Dáša) atřední mám jiný obor-ale vždy mě lákalo učit-takže učit pedagogiku-je ještě zajimavější než učit jiné předměty

    díky za odpověd-jenže já jsem už 10let od matury,tak už takový přehled nemám:( tak proto musím najit něco z čeho se to dá naučitS10
    můžeš mi ještě napsat jaký tituly jsi přečetl-jestli jako odborné,nebo i více těch ostatních-jen s touto tematikou-díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 17:06:08, pucca) no já sem se neučila nic, protože test byl ze všeobecných znalostí, který se prostě naučit nedaj-respektive jsem to uměla ještě čerstvě od maturity (gympl) :) a druhý kolo bylo v pohodě-alespoň u mě..měla jsem taky dost načteno-asi dvacet titulů-toho, co mě zajímá-rodina, náhradní péče a tak..všechno to bylo dost podobný, takže ani nechtěj znát jednu knihu do hloubky, jako spíš čím se daný autor (od kterého si třeba četla nejvíc) neustále zabývá a jak to řeší+termíny, které se například v té knize objevují..opravdu se na to nedá naučit, prostě stačí číst a brát to selským rozumem, v pohodě jim klidně řekni svůj názor, to se cení:) a co máš za střední? proč tě to tak láká? já si ani nedovedu představit, co bych s tímhle oborem mohla jednou dělat:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 16:19:40, Dáša) já se k ustním nedostala.prosím napište mi (klidně i na mail) z čeho jste se učili na testy písemné a co po vás chtěli přesně na ustních-at vím co se učit příští rok to chci zkusit znovu díky.

    Jano-a jak do hloubky chtěli ty knihy znát a co je nejlépe přečíst-díky za radu.:) reagovat zde
    Email: d.c.pcentrumcz


Podobné příspěvky:
  1. Speciální pedagogika - Výběr vysoké školy
  2. Přijímačky na TF JU v ČB - bakalářský studijní obor Sociální a charitativní práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Přijímačky na obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci - Překladatelství a tlumočnictví - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímačky - magisterský obor FM VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Pedagogika předškolního věku HK - Univerzita Hradec Králové
  8. Resocializační pedagogika - Univerzita Pardubice
  9. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  10. PedF UK - obor Psychologie - speciální pedagogika - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.