Instituty obecně, MVŠPP konkrétně

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2007 13:41:06, Jana, zhlédnuto: 702x, reakcí celkem: 35Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe nějaký rozdíl (v praxi) studovat na institutu a ne na české vš, která zde má akreditovaný program? Co studenti z MVŠPP - vše v pořádku - státnice, diplomy, uznání ZČU,.... byl tady ohledně toho nějaký humbuk po novém roce, je tedy vše o.k.? Stále se rozmýšlím zda sem nastoupit!S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2007 20:30:23, Renata) Můžete mi někdo poradit, mám zájem o studium na této škole, ale když jsem se informovala na ministerstvu školství tak mi řekli, že nějáké nostrifikace jsou zrušené, že jednají jak to bude dál. Nevíte více, prosím,prosím:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2007 15:40:50, ála) to Jana: náročnost, dá se to zvládnout i bez dlouhého učení na zkoušku, takže žádné ležení v knihách jak na jiné škole (ale záleží předmět od předmětu a na profesorovi), co se týče vyučujících je tam pár učitelů z Plzně a z Prahy, jinak jsou to vzdělaní lidé ale jak jsi napsala mají to jako přivýdělek při práci, externisti atd. Jinak všechny zkoušky se dělají ve škole, jen pokud se Ti z nějakého důvodu nepodaří zvládnout zk v termínu a ve škole může se student dohodnout s vyučujícím na splnění třeba na jiné škole kde vyučuje atd. to je stejné jak jinde. A co se týče toho uznání z Plzně vše by mělo být ok. ale píši shválně mělo, žádný papír a vyjádření nemám jak už jsem napsala v prvním příspěvku. Na této škole budu na přlomu zimi a jara končit Mgr. tak pak budu i já moudřejší jestli ty vložené investice budou k něčemu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2007 08:51:08, Iva) to Jana: Já jsem se před lety také chtěla na tuto školu přihlásit, ale na MŠMTV mi tuto školu z důvodu neautomatické akreditace studijního programu nedoporučili. Podívej se na starší zasedání akreditační komise na stránkách MŠMTV (cca před 3-4 lety), kde si o akreditaci žádali a vzhledem k naprosto nedostačujím podmínkám byla žádost zamítnuta. Pak už si nikdy znova nežádali. Toť jen můj názor na tuto školu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2007 13:40:21, Iva) Doporučuji si přečíst diskuzi o MVŠPP, která se tu vedla zhruba před půl rokem a z toho jednoznačně vyplývá, že této škole je lepší se obloukem vyhnout! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 16:09:06, ála) Ahoj, na té škole studuji. Myslím, že je jedno jestli má škola v názvu Vysoká škola (zahraniční) nebo Institut, důležité je zda Ti ten diplom k něčemu bude, teď nám přišel ze školy dopis, že museli změnit název a dlouhé povídán, že můžeš pokračovat na JUDr, dělalat si PhD. ale to nejdůležitější zda tě ČAK zapíše se stejně student nedoví, když se zeptáš tak jeden řekne že jo na ČAK že ne, pak že je to v jednání a ani po půl roce co to škola řeší a vedli se tady diskuse nic přesně nevíme a škola taky pořádný papír že to sudium bude plnohodnotné v tom smyslu že tě zapíše ČAK, Notářská komora atd. nevíš. Škola má své pro i proti, studium je v něčem dostatečné ale třeba důležíté předměty hlavně státnicové tam máš dost okrajově a ne na úrovni jak by budoucí právní koncipient potřeboval :( Záleží co od studia očekáváš a čím se chceš jednou zabývat reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. MVŠPP - Ostatní
  2. Právníci z MVŠPP-prosím ozvěte se - Ostatní
  3. MVŠPP - Ostatní
  4. MVŠPP - Ostatní
  5. SCIO testy obecne studijni predpoklady / za me - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.