MOC PROSÍM O RADU

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.06.2006 21:31:22, Anita, zhlédnuto: 346x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky všichni,prosím může mi někdo poradit..Chci studovat VS v Brně.Příjímačky na FSS jsem udělala,ale z kapacitních důvodu-NEPŘIJATA :(.Chtěla bych vědět jaké mam ted možnosti,kromě toho že napíšu odvolání(jsem si vědoma,že nemám velkou šanci).Slyšela jsem něco o nultých ročnících,ale nejsem si jistá jestli to má smysl se hlásit na nultý roční.Proísm jestli má někdo zkušenost,tak napište.Také bych potřebovala poradit,kde seženu informace o tom kde se konají 2.kola příjímacích řízení...Mám si osobně zavolatn na fakulty a poptat se?
Moc moc,děkuju za každou informaci a radu.Jsem zoufalá :(

Email: nity7seznamcz, ICQ: 209146292
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2006 23:57:26, Radek) Ahoj. Určitě má cenu se podívat po druhých kolech přijímaček. Třeba vyhledávač google.com - tam zadáš něco jako "2. kolo přijímacího řízení" a podíváš se na nějaké možnosti. Záleží jaký obor chceš, a jestli takový nabízejí - pokud bude, tak bude určitě tak do půlky července čas na podání přihlášek a přijímačky většinou koncem srpna či zač. září. Jinak další možnost jsou VOŠky, no ale pokud chceš na vejšku, tak ti rok na VOŠce taky nic moc k ničemu nebude - leda na udržení statusu studenta (jestlis letos maturovala). Nulté ročníky bývají dost drahé na to že je to jen vylepšená příprava k přijímačkám, to já bych v takovém případě zkusil už spíš nějaké jazykové kurzy. Koncem června udělám nějaký přehled těch druhých kol a vyvěsím to tu, teď se ještě učím na zkoušky, zatím se podívej sama. Don´t panic! (dneska jsem viděl film Stopařův průvodce po galaxii :) ). Zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2006 07:52:39, Anita) Ahoj.Moc díky za rady.Snad něco vymyslim.Jinak na VOS se mi moc nechce,protože pravě ted na jedný jsem o moc se mi to nezamlouvá.Chtěla bych studovat humanitní obory.Nejlépe psychologii.No,jo ale na to se jen tak někdo nedostane:(.No uvidim,nějak to dopadne.
    P.S.Taky jsem nedavno viděla film:Stopařův průvodne po galaxii.:D Docela zajímavé:) reagovat zde
    Email: nity7seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Prosím o radu - Ostatní
  2. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  3. Prosím radu!!!!! - Ostatní
  4. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  5. Poraďte prosím kam na vysokou - Výběr vysoké školy
  6. Prosim taky o radu.. - Ostatní
  7. VŠE nebo ČZU? prosím o radu. - Ostatní
  8. Prosím o radu - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Prosím o pomoc a radu s výběrem vysoké i oboru - Výběr vysoké školy
  10. PROSÍM O RADU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.