Zkušební testy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.01.2009 19:34:39, Andrea, zhlédnuto: 31046x, reakcí celkem: 100Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojík,letos se hlásím na Mezinárodní vztahy a nemůžu nikde sehnat ukázkové přijímací testy (vyjma dvou posledních let).. Mat, anglina, němina.. Nemáte je někdo, nebo nevíte, kde je ještě můžu sehnat? Moc děkuju za odpověď :)

Email: ada.dolezalovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 03:13:30, Radek) Ahoj Andy. nějaké bych asi doma na compu vyhledal.. Myslíš VŠE v Praze žejo. Myslím si i tak že poslední dva roky ti budou stačit.. ono se to trochu vyvíjí a trochu opakuje. Když všechno pochopíš a pořádně procvičíš, určitě to bude supr. Na jaký obor?
    reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 18:23:27, Andrea) Ahoj:) No na VŠE, jsem to nějak zapomněla zmínit.. :) Já to právě podcenit nechci, tak si zkouším shánět i starší varianty, leč zatím neúspěšně.. Jinak bych chtěla na obor: Mezinárodní obchod :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2009 22:16:19, Jane) Ahoj.. Studuju přímo tenhle obor.. a fakt stačí projet přijímačky z jednoho roku zpátky.. :) mně to stačilo na 270 bodů.. :D takže to nepřeháněj.. z matiky se nauč typové příklady - jo a dostaneš tam dvě A4 vzorečků.. ty si stáhni na katedře matiky.. je dobrý s tím umět pracovat.. :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2009 17:17:12, Petulíína) Ahój, taky uvažuji, že to příští rok zkusím na VŠE.Ty testy by mě docela dooost bodly:D...tak bych tě chtěla poprosit, jestli bys je nehodil někam na net, nebo mi je neposlal na mail nebo tak. Díky za odpověď, měj se a směj se:) reagovat zde
      Email: Petulka.com07seznamcz, ICQ: 394101228
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2009 13:01:19, Radek) jojo, myslím na to, seženu a dám je někam.. reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2012 15:39:20, jnecidova) Ahoj, mohla bych tě taky poprosit o zaslání nějakých testů, jestli máš z matiky a angličtiny. Mooooc děkuji! reagovat zde
        Email: jnecidovaseznamcz, Skype: janenecidova
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2012 10:54:31, Jaroslava) Ahoj, můžeš mi je prosím také poslat na e-mail. Děkuji moc :) reagovat zde
        Email: jaroslava.sleisovaseznamcz, Skype: jsleisova
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2009 18:02:35, Andrea) Tak děkuji,opravdu jsem plašila zbytečně, testy dva roky zpátky v klídečku stačí..Měla jsem 294 bodů, drtivá většina otázek se opravdu rok co rok opakuje :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2011 21:59:45, kackam) Ahoj, nemohl by mi prosím někdo poslat také předešlé ukázkové testy? hlavně teda z angličtiny by se mi hodily, našla jsem nějaký, ale bohužel bez správných odpovědí.
        díky moc:), mail: kacka.mlynarkagmailcom reagovat zde
        Email: kacka.mlynarkagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2012 18:54:02, Janka) Ahoj :) nemohla by si mi poslať skúšobné testy na vše z matematiky a angliny? Ďakujem :) reagovat zde
        Email: jsoty19gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 13:11:14, Tereza) Ahoj, prosím poslali by jste mi někdo předešlý testy na vše? Nějak jsem letos uplně vyhořela z obou předmětů... Díky... reagovat zde
      Email: mikulcova.tereza15seznamcz, ICQ: 273523370
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2012 19:04:55, Jitule) Ahojky :) nemohli byste mi prosíme taky někdo zaslat nějaký starší modelovky z matiky a angličtiny? ať toho stihnu co nejvíc, děkuju moc.. :) reagovat zde
      Email: tusticka07seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2009 16:56:58, Lucie) ahoj, hodil by jste mi taky někdo ty testy na meil??:) dík S11 reagovat zde
    Email: LuciieVeselaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2010 20:35:35, Eva) ahoj všichni, taky bych moc rada na VŠE, ale bojim se matiky :D,..jestli byste mi mohli na tenhle mail zaslat nějaké testy dřívějších let, byla bych strasne vděčná...bojim se bojim, chci tam totiz strasne mooc ,)) jinak jak se vam na skole daři??:)) reagovat zde
    Email: evannieemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2010 11:42:10, zuzzqa) ahojte ja sa tiez chystam na FMV- MO robila som prijimacky minuly rok, ale bohuzial nevyslo mi to, pocitala som priklady len z 2008, a nejak mi to nestacilo, tak teraz mam zasobu asi zo 4roch rokov :D coho sa bojim su jazyky, robim prijimacky Fj Aj ale tie testy ktre su na ich stranke mi nestacia, a neviem nikde zohnat starsie. ak by ste prosim niekde na nich natrafili, po znamostiach, alebo vy co ste prijati tak mate doma, prosim mohli by ste mi ich poslat na mail? dakujem krase, a dufam ze sa vsetci stretneme nakoniec na VSE ;) reagovat zde
    Email: z.gaskova1gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 10:40:04, elilinka) Ahojky já jsem využívala odkazu přímo na stránkách VŠE ale teda na stránkách podnkohospodářskej fakulty...tam jich je opravdu habaděj..všechno sem si to propočítala..opravdu všechno, neflákala jsem to no.....a JSEM přijatá..opravdu se to opakuje..ale rozhodně bych si vzala varianty i ze starších let...teď jen nevim, esi to tam zvládnu..přeci jen je to těžká škola :-( reagovat zde
    Email: ginger.Eseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2012 16:46:25, lea) Ahoj, přepošlete mi někdo prosím příjmačky z MAT, AJ a NJ na VSE do Prahy na muj email? Leila.lseznamcz předem díky za pomoc...;) reagovat zde
    Email: leila.lseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2012 10:55:45, Jaroslava) ahoj, máš prosím nějaké ty testy na přijímačky na VŠE? poslala bys mi je na e-mail prosím. Děkuji moc reagovat zde
      Email: jaroslava.sleisovaseznamcz, Skype: jsleisova
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2012 11:31:16, vitek) Pls mohl by mi někdo poslat testy z mat, aj a ruj, které se píšou při přijímacích zkouškách na fakultě managemetu na VŠE z předchozích 2 let? Zprávy posílejte na email: vitek.zoubekseznamcz. Díky za odpověď a přeji hezký den. reagovat zde
    Email: vitek.zoubekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2012 14:16:22, Radek) Ahoj, Vítku.
      Mrkni sem:
      http://www.fm.vse.cz/zajemci-o-studium/bakalarsky-studijni-program/ukazky-testu-ke-stazeni/
      ;) reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2012 22:15:42, Ivo) cus, mohl by mi nekdo pls poslat primackovy testy na VŠE z AJ, FJ, MAT pokud hraje roli obor tak na mezinarodni obchod. Predem dekuji za odpoved. reagovat zde
    Email: korytar.ivoseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2012 15:31:01, Radek) Ahoj Ivo..
      jestli chceš r.2009 a starší tak můžu poskytnout-napiš mi mail a pošlu.. ale tu ruštinu nevim, tu sem si asi neukládal. Jestli chceš ty nejnovější tak mrkni na www stránky VŠE - teď od března je tam vzor aspoň jedné varianty z každého předmětu - www.vse.cz - v levém menu "zkušební testy".
      Z matiky vyšly tištěné publikace:
      Matematika k přijímacím zkouškám na VŠE, Klůfa, Ekopress 2011 (úplný soubor variant použitých v roce 2011) - 199 Kč,
      Přijímací zkoušky z matematiky na VŠE v roce 2010 - kompletní soubor variant, Klůfa, Ekopress 2010 - to stálo tuším kolem 150 Kč. Viz knihkupectví s SŠ učebnicemi nebo stránky Ekopressu. reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2012 07:45:12, nikol) Prosím nemáte někdo náhodou zkušební testy na VŠE z angličtiny i s výsledky? Jestli ano, prosím pošlete na mail, budu vám moc vděčná ... předem moc děkuju reagovat zde
    Email: n.niemczykovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2012 15:39:31, Radek) Ahoj Nikol. Mám varianty od r.2006 do r.2009, jestli chceš pošlu mailem ale je to dost velký tak postupně, a jedna varianta z r.2011 je aktuálně (teď od března 2012) na stránkách VŠE. Jinak r.2011, 2010 nikde nejsou. K dispozici mají ti lidé kteří v těch letech dělali přijímačky vždy tu svojí variantu. Ale myslím si že se ty věci co se tam vyskytují určitě dost opakují.. těch variant je hodně a každá má 50 vět.. a přecijen anglická gramatika pro SŠ není nevyčerpatelná :) reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2012 16:42:47, karolina) ahoj,
    hlásí se na obor arts management a byla bych moc rada,kdyby mi nekdo poslal prosim nejake testy z aj a ze vseobecného přehledu,pokud mate;) díky:) reagovat zde
    Email: karolina.fatykovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2012 19:17:29, Vilém) Matematiku si můžete koupit. Nakladatelství Ekopress - Klůfa přijímací zkoušky. Jsou tam kompletně všechny varianty z minulého roku. Nám na kurzech dali tak 35 variant a zbytek jsem si stáhl z netu (to tam ještě byly vzory). Ta angličtina je opravdu na jedno brdo.

    Jinak na VŠE bylo spousty variant, ale smazali to a teď tam je ke každému po jedné.

    Kdo má zájem o varianty angličtiny a starší matematiky, tak mi napište na mail. Pošlu vám to do 14 dnů.

    Kdo by měl zájem o vyřešené příklady z matematiky, popřípadě pomoc s tím, jak na to, tak at připíše, kam se hlásí a odkud jste. Nic za to nechci, ale pomáhám jen aktivním lidem, kteří si něco spočítají navíc doma. Pokud si chcete navzájem pomáhat s řešením angličtiny, tak je to taky možné, ale museli byste pomáhat i vy ostatním svými vědomostmi a snahou. Vytvářím komunitu lidí, kteří si dokážou navzájem pomoci a dosáhnou rychleji svých cílů. Jak u přijímaček, tak posléze při studiu.

    S pozdravem Vilém
    reagovat zde
    Email: vilda.xseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2012 17:00:38, Daniela) Ahoj mohla bych tě tedy poprosit o zaslání zkušebních testu z Ma, Aj a Nj? Klidně všechny z jakéhokoliv roku, co máš:) mail: daniela.kuklovagmailcom
      Předem moc děkuji:) reagovat zde
      Email: daniela.kuklovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2012 00:30:55, Tereza) Ahoj, mám stejnou prosbu. Mohla bych tě poprosit o zkušební testy z jakéhokoliv roku, co u sebe máš?Jednalo by se o AJ, FJ a M. Předem děkuju:) reagovat zde
      Email: terka.pivnickovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2012 13:36:06, Klára) Ahojky chtěla bych tě poprosit zda by si mi mohl poslat starší verze angličtiny a matematiky. Předem moc děkuji. :) reagovat zde
      Email: clare.nekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2012 21:39:57, Huyen) Ahoj, chtěla bych tě také poprosit o zaslání zkušebních testů z Ma, Aj a Fj z jakékoliv roku. Předem moc děkuji:)
      Email: huenkaseznamcz reagovat zde
      Email: huenkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2012 16:32:32, Žaneta) Ahooj, mohl bys mi prosím také zaslat nějaké materiály, co máš?;) Stáhla jsem si z webu VŠE sady testů z roku 2010. Zajímalo by mě spíš, jestli nevíš, zda nějak nezměnili obsah a formu testů a proč vlastně ty sady z roku 2010 z webu stáhli a dali tam jen po jednom testu?S15 A jestli je opravdu dostačující pečlivě se připravit podle vzorových testů z minulých let? Mám zájem i o vyřešené příklady z matematiky, tak jestli by ses mi mohl nějak ozvat. Hlásím se na Mezinárodní obchod. Předem děkuju za odpověď:) reagovat zde
      Email: z.a.n.e.t.aspoluzacicz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2012 18:03:54, Tom) Formu testů nezměnili, změnili jenom obsah; zkrátka vyčerpali starou sadu, která jim sloužila posledních 5 let (100 variant). Takže přijímačky tenhle rok budou typově stejné s těma co jsou na webu, ale VELMI doporučuji si koupit tu učebnici od Klůfy; sám ji mám a zjistil jsem, že podle ní se krásně učí i na maturitu :) Spíš se bojím o angličtinu, řekl bych, že patřím k těm nejlepším na škole, ale ta angličtina je "very arguable" :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2012 10:34:21, Lucka) Ahojky,mela bych zajem o vyresene testy z Matematiky, moc se matematiky na prjimacky bojim..hlasim se na F1..pocitam cely duben priklady z roku 2009,ale jsou tam nektere typy ktere neumim a nevim jak se vubec pocitaji :(
      Diiky predem reagovat zde
      Email: luckabudinovskacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 13:01:02, Vilém) Tak jsem vám ty testy poslal, ale opravdu nechápu, proč mi nenapíšete na mail rovnou. reagovat zde
      Email: vilda.xseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2013 16:25:16, Dana) Ahoj, prosim nebyl bys ochotny to take poslat mne, vsimla jsem si ze jsou zdejsi reakce jiz starsiho data, tak nevim jestli jim nekdo jeste odpovida. Budu doufat, kdyby jen se nekomu chtelo tak velice dekuji. reagovat zde
      Email: Evine252seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 00:51:14, Veronika) Zdravím, prosím prosím můžeš mi taky poslat varianty minulých let z matematiky a angličtiny?? Děkuju moc :) :) reagovat zde
      Email: verca.pudilovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2013 20:17:28, Tereza) Ahoj :) mohla bych tě moc poprosit o poslání nějakých testů z Aj a M ? prosím :) děkuji moc :)) reagovat zde
      Email: pe.teraseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2019 21:44:34, Markéta) Ahoj, nemohl bys mi také prosím poslat nějaké vzorové testy na VŠE? Byla bych ti moc vděčná. :)
      Děkuju
      souckova.makyseznamcz reagovat zde
      Email: souckova.makyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 09:37:20, Klára) Ahojky, hlásím se na Mezinárodní vztahy, neměl by někdo v zásobě testy ze španělštiny?Moc by m to pomohlo. Předem díky! reagovat zde
    Email: clare.nekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2012 11:29:12, David) Ahojte...moc by se mi hodily testy z minulých let ze španělštiny...neméte je prosím někdo? klidně bych zaplatil:) reagovat zde
    Email: bohmicgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2012 18:45:24, bluciste) Ahoj lidi, byla bych moc vděčná za starší testy na VŠE z matiky, aj a nj. Moc prosím kdo by nějaké měl, pošlete mi je na email. Díky :) reagovat zde
    Email: blucisteseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2013 19:01:36, karolína) Ahoj všichni,
    prosím, nemá někdo varianty k přijímačkám na VŠE z anglictiny z roku 2010-2012? popřípadně i matiku! pokud ano, moc prosím o zaslaní na e-mail!:)) reagovat zde
    Email: karolina.fatykovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2013 20:25:50, marta) Zdravím Vás, mám pro Vás nabídku na velmi jednoduchý přívydělek- 500 kč za půl hodinu Vašeho času. Navíc potom můžete vydělávat dál. Banka MBANK si chce uddělat reklamu a přišla s akcí, že každý kdo si založí u nich do 31.března účet a ten, kdo mu ho doporučil dostane do týdne na svůj nový účet 500 kč. Taky se mi to nezdálo, ta jsem obvolávala a zjišťovala a opravdu v tom žádný háček není. Neplatí se ani za založení účtu, vedení, příchozí platby a ani si nemusíte nic vložit. Po 31.březnu si tento účet můžete bez problému zrušit. Pokud Vás to zaujalo, tak níže popíšu návod, jak si účet založit.
    1) https://form.cz.mbank.eu/forms/mbankkcz/index.html?option=mbank tady vyplníte Vaše údaje- úplná žádost, vyškrtáte si všechny pojištění, že je nechcete, zvolíte místo, kde půjdete podepsat smlouvu a potom to je hodně DŮLEŽITÉ pod nápisem promoakce je volný prostor, kde vypíšete tento kód: 602670308, pokud to tam nenapíšete, tak nezískáte odměnu ani Vy, ani já :4:
    2) půjdete podepsat smlouvu na Vámi vybrané místo- otázka 5 minut, na mobil Vám přijdou 2 sms, podle návodu si aktivujete internetové bankovnictví (abyste měli přehled, jestli Vám už 500 přišla)
    3) to je vše, potom, co si takhle založíte účet, můžete i Vy dále doporučovat a za každého, kdo si založí účet pod Vaším kódem (Vaše telefonní číslo) máte 500 a osoba, která si účet založí samozřejmně také
    Hodně štěstí, v případě nejasností mi můžete napsat na e-mail: mjavoseznamcz
    reagovat zde
    Email: lamka2000centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2013 22:56:05, Katka) Chtěla bych poprosit, kdyby měl někdo testy z angličtiny na vše (jakýkoliv rok / nejnovější varianty, které nejsou volně stažitelné z netu), zda by mi varianty mohl poslat na mail. Ocením z jakéhokoliv roku, předem děkuji za ochotu. reagovat zde
    Email: bydleni-opatovseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2013 21:48:28, bencik) Poslal by mi prosím taky někdo ty další verze testů? balcarmichaelgmailcom reagovat zde
    Email: balcarmichaelgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2013 18:30:42, Klára) Ahoj, prosím vás, hlásím se na FMV - MO VŠE a sháním testy z angličtiny a ze španělštiny, nejlépe teda i s řešením :) Na netu jsem toho moc nenašla, mohli byste mi někdo něco poslat na mail? ( Klara.Skolkovaseznamcz ) - děkuju :):) reagovat zde
    Email: klara.skolkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2013 00:45:44, Veronika) Ahoj, prosím vás nemáte někdo testy z přijímaček z matematiky a angličtiny na VŠE z roku 2012 ?? Nejnovější mám jenom z roku 2011 - můžu poslat :) Když tak prosím o zaslání na mail, díky moc S13 reagovat zde
    Email: verca.pudilovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2014 19:03:59, Lucka) ahoj, mohla bych te poprosit, jestli bys mi poslala testy ktere mas na prijimacky na VSE? Moc bys mi tim pomohla reagovat zde
      Email: luckabudinovskacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2013 21:32:42, Nikča) Ahoj, taky se hlásím na FMV a pokud by byl někdo ochotný, byla bych fakt vděčná za jakékoliv verze zkušebnch testů z Angličtiny, Matematiky a Španělštiny. Mám jen to co je momentálně na stránkách VŠE. Díky moc :) reagovat zde
    Email: niki.cimbulkovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2013 22:18:06, Petra) Ahoj, letos se hlásím na VŠE na FPH, ale nikde nemohu najít testy z matematiky 2012? Pouze starší roky, nebyl jste někdo minulý rok na příjímacích zkouškách? Je to stejné jako předchozí testy z minulých let? Nebo se tam objevilo něco jiného oproti 2011? Prosím poraďte. Děkuji reagovat zde
    Email: rutova.petraseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:02:55, Radek) doučoval jsem jednoho kluka co dělal přijímačky 2012, dělal druhé kolo na informatiku, a měl jednu variantu z června. Moc se nelišila proti 2011.
      Přeji zdar. R reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2013 21:31:10, Georg) Můžu se zeptat jaká je pravděpodobnost, že se letos u příjímaček z matiky objeví hyperboly, paraboly nebo elipsy (myslím v analytické geometrii)? Mám testy už od roku 2006 do roku 2011 a není tam na ně ani jeden typový příklad, nicméně na tom papíru se vzorečkama jsou, tak se bojím, aby tam něco takovýho nedali, vzhledem k tomu, že nejsem z gymplu, tak je ta matika pro mě dost náročná, ale nechci si stěžovat, vybral jsem si sám! A ještě se chci zeptat, jestli podle vás, bude stačit, když jsem si prošel testy od roku 2006, nebo myslíte že bych měl projít i testy, které byli použity předtím? Mám z té matiky fakt respekt ... Tak díky za info :) Btw. chystáte se někdo na přijímačky na FFÚ nebo na FMV? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2013 22:55:24, Martin) Myslím, že se spíše neobjeví, ale nic není 100%. Dofám, že všichni znáte sbírku pro přípravu na přijímačky: http://uloz.to/hledej?q=jak+se+dostat+na+vse! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2013 00:15:34, Radek) Ahoj. taky se připojuju že spíš ne. Kdyby jo tak to bude jeden příklad. Tj max.deset bodů. Pokud zvládneš ostatní tak žádná tragédie. Jestli máš natrénovaný či projitý ty varianty co píšeš tak jsi tomu věnoval dost a to se ti určitě vyplatí. Je jasný že je člověk nervózní, ale to jsou nervózní všichni. Snaž se aby ti při testu nervozita nelezla do přemýšlení.. Pozorně čti, když si nejsi jistý nějakým příkladem jdi dál, pak se k němu kdyžtak vrátíš, ale zkrátka abys stihl co nejvíc a věděl že to co jsi zaškrtnul je dobře a nemusíš už to řešit. Den před testem maximálně nějaké opáčko ale ne celý den, klidně se pak někde projít a vyčistit si hlavu. Nechlastat. Jít brzo spát aby se člověk vyspal. Ráno neřešit kraviny a vyrazit s časovou rezervou abys našel včas a v pohodě místnost kde se píše test, vybral si místo, a ne dobíhat a být ve stresu.
      Co se týče matiky - je to s těma vzorečkama-rozdají, forma testu - je to tohle abcd, ale nevím zda se to bude vyplňovat fixem či propiskou do záznamového archu nebo zda to člověk bude vyplňovat rovnou někam do počítače. Kalkulačky se nebudou smět, ale nejsou ani potřeba.
      Hodně štěstí. Radek, absolvent Financí. reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2013 15:44:04, Georg) Já se tím pravě taky uklidňuju, že to bude max. jeden příklad, ale říkám si pořád co kdyby jich tam dali víc takovejch, pak v některým ještě udělám z nervozity chybu ... a mám po VŠE!! Jinak pokud budu tak v klidu jako teď u maturity, tak by to mělo být naprosto v pohodě, jenže státní maturita a příjímačky na VŠE, to je poněkud rozdíl! Mohl bych se pak zeptat, jak si byl s fakultou/oborem spokojený? Píšeš, že si absolvent oboru Finance, na který se taky hlásím, tak bych chtěl vědět, jak studium hodnotíš (náročnost, uplatnění atd.). Jo a já nejsem z Prahy, jsem z Moravy, takže doufám, že průjezd D1 bude bez komplikací, to by mě nemálo nasralo, zůstat někde v koloně a přijít tak o přijímačky .... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2013 09:02:10, Radek) obecně.. no dávačka ten obor není, ale myslím že tam jsou zajímavý předměty který určitě uplatníš. A dá se to zvládnout, když máš vůli a vydržíš (některé předměty či zkoušky se povedou třeba až na podruhé :-). Škála uplatnění s tímto oborem je hodně široká. Na druhou stranu člověk může dělat jen nějakého ekonoma, který něco počítá, hodnotí, kontroluje, komentuje. Neumíš nic praktického, postavit barák, spravit auto .-), nejsi nějaký specialista který by z fleku mohl někde dělat manažera nebo obchodovat na burze, ale máš docela dobré předpoklady pro všechno. Jméno školy (fakulty, oboru) v rámci ČR taky není špatné, takže dá se. Obecně je dobré zkusit už během studia najít nějakou praxi, aby člověk nevycházel jako čistý absolvent. Nebo některé firmy ocení třeba delší pobyt v zahraničí a perfektní znalost jazyka. To jsou věci které dělají mezi několika absolventy ten malý rozdíl koho nakonec vezmou. Je to taky o tom na co se člověk cítí a co chce fakt v životě začít dělat, já našel práci vlastně v oboru, i když ne v bance, ale v dceřinné společnosti banky, posuzuju rizika spojená s financováním firemních klientů. Ale hodně lidí s nějakou ekonomkou dělají třeba obchoďáka, na což nepotřebují vlastně vůbec VŠ vzdělání, jen to hezky vypadá ten titul, a musí se zaškolit aby zvládli vykládat o tom produktu a mít trochu šarmu a přesvědčovacích schopností. Nebo jsou lidi s ekonomkou co dělají třeba účetní - jako nic proti, ale to se dá dělat i po vystudování SŠ (obchodní akademie) - zase, titul tam vypadá hezky, člověk se pak může vyšvihnout na hlavní účetní, fin. ředitele apod.
      Uplatnění: banky, pojišťovny, různé ty stavení spořitelny, penzijní fondy (nyní penzijní společnosti), investiční společnosti (burza cenných papírů), česká národní banka, ministerstvo financí, finanční úřady či generální finanční ředitelství, finanční řízení firem a účetnictví, oceňování majetku, audit účetnictví, a tak. Kdo chce, může zkusit třeba český statistický úřad (ale to asi z jakéhokoli oboru na škole - statistika patří mezi předměty které má celá škola). reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2013 15:51:36, Dominika) Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá testy z roku TEXT ( TEXT ) na VŠE. Mám varianty z roku 2011, které můžu poskytnout. Děkujuuuu reagovat zde
    Email: dominika.dubskaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2013 15:53:16, Dominika) Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá testy z roku 2012 na VŠE. Mám varianty z roku 2011, které můžu poskytnout. Děkujuuuu reagovat zde
    Email: dominika.dubskaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2013 21:32:20, Radek) Ahoj, také pátrám po testech matematika - angličtina - francouzština z roku 2012 a byl bych moc vděčný, kdyby se našel někdo ochotný je zaslat na můj email rva365seznamcz. Děkuji!!! reagovat zde
      Email: rva365seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 14:11:00, Radek) řekl bych že nikdo, nebo téměř nikdo.. :-). Jediná možnost získání konkrétních testů je od studentů co dělali zkoušky loni, protože to VŠE na web nedala, a ani to nevyšlo knižně. reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2013 08:35:22, Michaela) Ahoj všem :), ráda bych vás požádala, zdali někdo z vás má jakékoliv testy na VŠE na fakultu mezinárodních vztahů (jedná se o matematiku, aj, nj), tak jestli by byl tak hodný a mohl mi něco poslat na mail. Moc by mi to pomohlo! Předem děkuju :) reagovat zde
    Email: m.rosenbergovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2013 20:50:06, Sláva) Ahoj,
    sháním přijímací testy z němčiny, pokud by je někdo měl a poslal mi je, byl bych velice rád :D
    reagovat zde
    Email: slava.bondarchukseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2014 10:48:46, Martina) Ahojte, prosím vás, nemáte niekto čo najviac testov na matematiku, angličtinu a ruštinu?? Bola by som vám veľmi vďačná, keby ste mi to poslali na martina.holovicovagmailcom Dakujem veeelmi pekne reagovat zde
    Email: martina.holovicovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2014 13:33:18, Neri) Ahoj :) hlásím se letos na podnikohospodářskou a sháním příjímací testy z matiky a němčiny , nemáte je prosím někdo? :) reagovat zde
    Email: machalkova.neriseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2014 22:03:40, David) Ahoj! :)

    Prosím, mohli byste mi taky poslat nějaké testy na VŠE, z ANJ, NJ a MAT? :)
    Děkuju hrozně moc!!!! ;-)

    David reagovat zde
    Email: schneider.ujezdgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2014 16:17:32, Lucia) http://www.prijimaci-zkousky-vse.cz/category.php?id_category=15

      http://www.kampomaturite.cz/vysoka-skola-ekonomicka-v -praze-1/

      Dúfam ze som si pomohla :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2014 18:39:45, Lucka) Ahoj lidi. Moc moc prosím, jestli někdo máte nějaký testy ze ŠPANĚLŠTINY, tak mi je prosím pošlete (klidně i angličtinu a matiku - něco malinko mám, ale málo)
    Díky moc a hodně štěstí u přímaček :) reagovat zde
    Email: kubatovic.luckaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2014 16:27:05, Lucka) Ahoj, muzete mi prosim nekdo na email luckabudinovskacentrumcz poslat testy z matematiky a anglictiny z roku 2010-2013, pokud je mate? Moc mi tim pomuzete! dekuji reagovat zde
    Email: luckabudinovskacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2014 20:13:09, Terka) Ahojky, prosím nemáte někdo nějaké testy z minulých let na VŠE z Angličtiny nebo Němčiny. Byla bych Vám moc vděčná. :) e-mail: ondryskovaticloudcom reagovat zde
    Email: ondryskovaticloudcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2014 14:07:53, Nikča) Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli při přijímačkách na FPH dostaneme ten papír se vzorečkama. Nikde o tom nic nepíšou, jen na jiných fakultách. Díky moc za jakoukoliv odpověď :) reagovat zde
    Email: niki.cimbulkovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2014 18:02:24, Petty) Ahoj, prosím byla bych moc vděčná za testy z minulých let z M a Fj s výsledky, nemůžu je nikde najít s řešením :( Děkuji!! reagovat zde
    Email: p.mukensnablovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2014 11:06:19, og) ahoj,
    nevíte, proč je mezi hranicemi přijetí před rokem 2012 taký rozdíl oproti tím dnešním? Jsou ty testy těžší nebo se hlásí méně lidí? Díky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2014 12:16:53, Profiekonom) upadá kvalita FMV reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2015 20:46:56, Adam) Ahoj,
    hlasim se na VSE FMV Diplomacie a chtel bych se opravdu moc dostat, je to asi jedina skola, ktera ma tenhle obor na dobre urovni, proto bych to nerad podcenil. Mohli byste mi tedy prosim poslat nejaky testy z Nemciny. Strasne moc byste mi tim pomohli! Dekuju vam moc a hezky tyden :)) reagovat zde
    Email: adams.stanekyahoocom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 22:00:42, Michal) Ahoj, mohl bych moc prosím někoho poprosit, jestli by mi na můj níže uvedený email nezaslal testy z minulých let na FMV MO z MAT a ANJ? Moc děkuju :) reagovat zde
    Email: Michal.abcemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2015 18:44:32, Aneta) Ahoj, hlásím se na FMV a ráda bych poprosila o ukázkové testy z matematiky, němčiny a angličtiny ( mail : rehankova.anetaseznamcz ). Uvítám každou pomoc a dobrou radu. Předem děkuji :) reagovat zde
    Email: rehankova.anetaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 21:22:19, Sabča) Ahoj také se hlásím na VŠE na dvě fakulty a prosil BYCH NĚJAKÉHO HODNÉHO ČLOVÍČKA,CO By mi mohl poslat němčinu a matiku :).Email : sinovskasaseznamcz předem děkuju za ochotu :) reagovat zde
    Email: sinovskasaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 13:58:21, Misa) Ahoj, hlasim se letos na VSE na mezinarodni vztahy a budu to zkouset i na zurnalistiku a marketing a p.r. na FSV UK. Kdybyste mel kdokoli nejake testy z NJ, AJ a MAT na VSE, klidne i stare, prosim o zaslani na muj mail. Privitam i stare testy na FSV UK.
    Dekuji moc! :) reagovat zde
    Email: michaluseseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2015 12:19:09, Monika) Dobrý deň, hlásim sa na FMV. Chcela by som veľmi poprosiť o ukážkové testy z minulých rokov z MAT, AJ a NJ. Ďakujem :) mail: TEXT reagovat zde
    Email: monikammffgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2015 14:49:29, Helena) Ahoj,

    prosím, nebyly by ty testy jeste pro me?
    Kdyztak email: heluska. kubicentrumcz

    DÍKY! reagovat zde
    Email: heluska.kubicentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2015 11:06:55, misa) Ahoj, nemohl by mi někdo taky prosím poslat testy z MAT, AJ A FJ? Byla bych vám moc vděčná. :)
    e-mail: michaela.hoagmailcom reagovat zde
    Email: michaela.hoagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2016 20:14:20, Klára) Ahoj, nemohl by mi někdo prosím poslat testy AJ,NJ,M? Předem velké díky.:) Můj email: netocnaklaraseznamcz reagovat zde
    Email: netocnaklaraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2016 10:46:59, meli) Ahoj, ráda bych se podívala na testy z angličtiny z minulých let, byla bych moc vděčná, kdyby mi je někdo poslat na email. Díky moc předem! ginestraemailcz reagovat zde
    Email: ginestraemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2016 22:17:57, Anna) Ahoj ,
    Chystám se na VŠE na obor Arts management a na Podniková ekonomika a management . Nemáte prosím někdo vzorové testy z matematiky a Aj , a pokud by někdo měl tak z perfomativního umění a památek a architektury. Předem moc děkuju
    Můj email : Anna.Mindlovaseznamcz
    Děkuji :)) reagovat zde
    Email: Anna.Mindlovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2016 16:04:57, Lidus) Ahoj, taky se hlásím na VŠE bohužel jsem vůbec nenašla testy z roku 2015, 2014, 2013 nemáte je někdo nejlíp i s řešením. Kdyžtak mi je prosím pošlete na mail díky moc reagovat zde
    Email: LudmilaaHejlovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2016 12:10:23, Diana) Ahoj, tento rok sa hlasim na podnikovku a finance. Nenájde sa niekto, kto by bol ochotný poslať testy z posledných rokov - 2012,13,14,15? Mám 2003-2007, no rada by som sa pozrela aj do tých novších - či sa náhodou niečo nezmenilo. Dopredu ďakujem za ochotu! reagovat zde
    Email: diana.hricisakovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2017 21:28:30, RadekF) Co se týče Ekonomie, Podnikové ekonomiky a Managementu a podobných, tak vřele doporučuji jako velice vhodný doplněk k učení online testy na www.abctesty.cz. Primárně knížky a skripta a pokud se povede, tak testy z loňska, anebo ukázkové testy...S05 reagovat zde
    Email: radomil.fseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2018 14:58:49, Viktor) Zdravim, mal by som zaujem ist na FMV medzinarodny obchod a tak sa chcem opytat niekoho kto to bude citat a tiez sa chcel dostat na tento odbor ci nema nahodou prijmacky z minulych 2-3 rokov, ak sa niekto taky najde, prosim kontaktujte ma prostrednictvom mojho emailu, ktory je uvedeny nizsie. :) reagovat zde
    Email: viktor.turekgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2019 08:30:18, Natálie) Ahoj:), nemáte náhodou někdo testy z francouzštiny i z řešením z minulých let? Moc by mi to pomohlo:(, na stránkách VŠE je pouze jedna varianta. Pokud ano, poslali byste mi je prosím na email- nataliehorvathovaseznamcz. Děkujii:) reagovat zde
    Email: nataliehorvathovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2020 20:34:55, Natálie Matíková) Zdravím Vas! tento rok budu dělat přijímací zkoušky na VŠE FMV (mezinárodní vztahy a diplomacie) a potřebovala bych vzorové testy z M, AJ, ŠJ z minulých let, nejlépe 2015, 16 a dál, ale budu ráda a vděčná za vše! Předem děkuji! můj email je: natynka96gmailcom reagovat zde
    Telefon: 774300918, Email: natynka96gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2020 19:34:54, Maca) Ahojte, našla by sa tu nejaká dobra duša, ktorá by mi poslala na mail testy z matiky, angliny a franiny? Najlepšie aj s odpoveďami. Mam len tie co sú momentálne na stránke školy. Hlásim sa na medzinárodný obchod. Objednala a zaplatila som si testy na stránke http://www.prijimaci-zkousky-vse.cz/category.php?id_category=15, ale asi som prišla o peniaze, nikto nič neposlal. Peniaze odišli. Ďakujem veľmi pekne mail: tomasovicova.marcelagmailcom reagovat zde
    Telefon: 905788044, Email: tomasovicova.marcelagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. ukázkové testy ke Státní jazykové zkoušce(základní) z angličtiny - Ostatní
  2. ostré testy scio 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijímací testy z matematiky na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Testy na vysokou školu ekonomickou - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. PŘIJÍMACÍ TESTY NA FYZIOTERAPII - Ostatní
  6. Testy na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. SCIO testy - ZSV - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Mendelka - testy - nutné - Ostatní
  9. Scio testy - Ostatní
  10. Testy na magisterské studium Mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.