zkušenosti absolventa

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.03.2009 01:46:35, JFa, zhlédnuto: 6648x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mohu potvrdit, že univerzita VŠEM není z nejlehčích a kdo si myslí, že soukromá škola je zadarmo, tak není. Z cca 90 lidí v prváku jsme dokončili ze 3 skupin celkem 27 osob bakaláře. Na druhou stranu kvalita přednášek je z 80% vyšší průměr kvality, někdy dokonce opravdu překvapí zkušenost lektorů z praxe. Kdo si navykne na celkem nesmyslnou administrativu a věčné vyplňování formulářů pro formuláře na studijním oddělení, může být na tuto školu i přesto hrdý. Já jsem se rozhodl zkusit i navazující Ing. studium a zatím tedy jen zjišťuji, že náročnost oproti bakaláři je ještě tak 3x vyšší. No, good luck! Hlavně neopisujte a neopomeňte administrativní zápisy. Vyhodili by Vás i týden před obhajobou. Chce to disciplínu. S05

Email: jaroslav.fabianseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 18:38:52, Andrea) Ahoj, já třeba chodím taky na soukromou vysokou školu MUP a u nás už kreditace na doktorský obor dávno je a myslím, že i jiné školy už mají doktorské studijní obory. reagovat zde
    Email: olkouseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2010 20:53:40, Richard) Děláš dobře, i tvůj pes je určitě chytřejší než másla co si kupují tituly na soukromých školách. Každej koho znám ze soukromé VŠ neudělal na veřejnou školu ani přijímačky:D Ale pak studují nejvíc obtížnou školu pod sluncem:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 14:56:16, jurec) Pokud vím tak soukromé školy už akreditaci na PhD. mají (např. metropolitní univerzita) tak to aby si začal trenovat tvůj pes násobilku, čtení, psaní..... :-):-):-) reagovat zde
    Email: jurecinmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2010 10:17:06, Petra) Myslím, že náročnost školy se nehodnotí podle počtu odejivších - třeba neměli čas, peníze na školný apod., náročnost z mého pohledu také není objektivním měřítkem kvality - já jsem zaměřená na češtinu a jazyky. Jít studovat bohemistiku, jsem vychechtaná. Ale spousta lidí neumí ani správně napsat čárku ve větě, a proto by s tím měli problémy, a proto by tvrdili, že je to velice náročné studium. Chce to spíš dokázat objektivně srovnat přístup kantorů, hloubku přednášené látky, požadavky na studenta ke zkoušce, než se jen sejít a říct: "ano, je to velice náročné." reagovat zde
    Email: gingerxxseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2010 15:26:58, Petr) V posledním roce hodně přitvrdily zkoušky. Úplně se zbláznili. Pár radikálních pedagogů z téhle školy chce udělat elitní univerzitu tím, že sníží úspěšnost složení zkoušek na mizivé procento. Výsledek je ale takový, že současná vysoká náročnost testů výrazně převyšuje úroveň studijních materiálů a kvalitu výuky. Takže jestli si chcete platit školné a mít radikálnější podmínky a nižší úspěšnost než na státní škole, tak na VŠEM to můžete mít. Reklama na školu je postavená ve stylu bereme všechny - u nás máte šanci, ale ve finále s vámi potom zachází hůř než na zkostnatělé státní škole. V některých předmětech je úspěšnost zkoušek pod 10%. Zkrátka na téhle škole vůbec nemáte jistotu, že dostudujete. Nedoporučuji. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  2. Zkušenosti se studiem - Ostatní
  3. VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:(((((((((( - Ostatní
  4. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  5. VŠTE České Budějovice zkušenosti - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  6. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  8. Prezenční studium s prácovní zkušeností - Ostatní
  9. Anglophone Studies na MUP - zkušenosti? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  10. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.