Poraďtě mi


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.06.2010 14:42:26, Lukáš. R, zhlédnuto: 1482x, reakcí celkem: 37Reagovat na příspěvek
Zdar, právě dokončuji gympl (všeobecnej) a potřeboval bych poradit nějakou vejšku, případně i obor - hlavně aby to nebylo moc obtížné, potřebuji to hlavně kvůli titulu (chtěl bych to dotáhnout aspoň na Bc). A je mi celkem jedno jestli to bude soukromá nebo veřejná.
Bydlím na Praze 5, takže pokud možno jmenujte školy co nejblíže. Za všechny rady budu vděčný, děkuji.

P.S.: klidně mi své návrhy posílejte na mail

Email: slasshergmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 12:56:53, P.) V tom případě zkus Fakultu humanitních studií UK - zkouška je jen z AJ, pohoda. Ale zas je tam dějepis atd., takže něco umět musíš... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 11:50:35, Lukáš. R) To Veronika - Aha, takže říkáš že humanitní školy jsou lehké, he díky za tip! Hnedle si nějakou najdu, ještě se poptám kámošů, zdá se že UJAK by taky docela ušel.
    Joo a jen tak mimochodem, vy si asi myslíte že chci mít titul kvůli vyššímu platu nebo tak nějak že? To vůbec není pravda já klidně toho kopáče dělat půjdu, ale ten titul chci mít tak pro parádu, a abych udělal otcovi, matce a zbytku rodiny radost - to jsou ti co mě do toho tlačí. Vynadejte jim! ne mě.

    To P - Trouba nejsem, na gymplu jsem nebyl líný se učit a taky něco umím (studoval jsem na Gymnáziu Jaroslava Heyrovského, a můžu říct že to byl pěknej drill).
    Já, prostě sem si užil šprtání a biflování habaděj, a zkrátka si to nechci zopakovat, chtěl bych prozměnu školu kde nejsou až zas takový nároky (neříkám že to musí být bez učení, taková škola asi neexistuje), a kde je příjemnější atmosféra a přístup vyučujících, takže bych opravdu uvítal vaše návrhy a né názory, toť vše. reagovat zde
    Email: slasshergmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 10:50:14, Petr) Veronika to již řekla a to výstižně.

    Školné se platí ve všech vyspělých zemích, protože vzdělání je investice a tak si na ni klidně půjčují ti, kdo opravdu chtějí a mají na to, aby studovalo.. A tak to prostě je. Stát zbytečně živí ty, co se pár semestrů proflákají se statutem studenta a pak jdou stejně pracovat.
    Já při studiu kombinované formy VŠ pracuji a nějakých 50 tis. ročně by mi prostě nevadilo. Ale samozřejmě, u mediků je situace jiná a to bude, prý, bráno v úvahu. Ne každý může studovat kombinovaně, ale splatit půjčku může po skončení studií každý. A když nedokončí, jeho smůlua - to je prostě motivace. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 10:28:27, Veronika) A obzvláš se také těším na to, až to školné postihne studenty SŠ a VŠ - mladé voliče TOP 09 a ODS. S plnou radostí tyto strany volili, často dost z prapodivných důvodů či tomu zkrátka nerozumí. No a ted najednou dostali strach z povolenbních kroků např. školného, jejich vysněných stran. Jak pokrytecké, že? Cha cha. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2010 20:31:20, Veronika) 1) Tak státní školy jsou pokud vím jen 2 - Univerzita obrany a Policejní akademie. Ostatní jsou veřejné.
    2) Nadané to neodradí. Nadaní vědí, že je nutné kvůli budoucímu uplatnění dostudovat, a tak si na to bud vezmou půjčku, která bude velice výhodná nebo zkrátka hnou zadkem a občas si budou přivydělávat. Ostatně já vedle hodně náročně školy také příležitostně pracuji. Pochopitelně to znamená se během léta neválet u moře, ale makat, což Ty asi neznáš.

    3) Kdo Ti brání jít na soukromou školu? Nebo proč u studia nepracuješ a nestuduješ kombinovanou formou?! Každý má tuto možnost. Téměř všechny obory se dají vystudovat kombinovaně. Co v tom studentům brání? Pohodlnost? Jejich problém.

    4) Školné pokud vím se platí ve všech státech Evropské unie, proč ne i u nás.

    5) Velice se těším na to, až mladí studenti konečně začnou něco dělat ve smyslu výdělečně činného ( nejen sedět v hospodě a užívat si tzv. studentský život ).
    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Poraďte prosím kam na vysokou - Výběr vysoké školy
  2. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  3. Prosím poradte - Ostatní
  4. Prosím poradte - Ostatní
  5. Prosím poraďte !!!!!!! - Výběr vysoké školy
  6. prosím, poraďte - Ostatní
  7. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  8. POMOZTE, PORAĎTE, PROSÍM - Výběr vysoké školy
  9. poradte co si vybrat - Ostatní
  10. studenti hlavně OPF poraďte - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.