Navazující studium pro porodní asistentky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.09.2010 12:01:55, Markéta, zhlédnuto: 5062x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,
jsem porodní asistentka a chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte o jakémkoli navazujícím programu, který bych mohla studovat. V celé ČR jsem našla pouze v Ostravě - komunitní péče a v Olomouci učitelství odborných předmětů. Jinak kamkoli jinam chtějí buď na navazující studium bakalářský titul v tom samém oboru a nebo pokud se to týká zdravotnictví, tak chtějí pouze všeobecné sestry. Hledala jsem i na Slovensku, ale také jsem nenašla žádnou možnost... Děkuji za odpověď.

Email: maar.nervacekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2010 12:18:31, Anna) Ahoj, pokud požadují BC. titul v tom samém oboru, tak můžeš udělat srovnávací zkoušky..... V případě že je uděláš, můžeš se na navazující obor hlásit i třeba ze studia češtiny...... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2010 11:08:39, inTeresis) Chtěla bych se zeptat, kam můžu jít na navazující magisterské studium, mám-li vystudovaného bakaláře na lékařské fakultě v oboru všeobecná sestra. Zajímali by mě nějaké sportovní studie, ale navím, zda se tam můžu hlásit s tímto vystudovaným oborem. Díky reagovat zde
    Email: Terezzza.Sseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2011 17:12:48, Pavlí) Ahoj, já sem porodní asistentka a po ukončení bakaláře sem šla na Vyokou školu zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety obor management ošetřovatelství a zdravotnictví, mají detašované pracoviště, takže do školy chodíš dálkově v POraze. Hodně zdaru.P reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2012 00:58:28, Dája) Ahoj, měla bych prosbu, Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety už obor management ošetřovatelství a zdravotnictví, který zmiňovala Pavlí, nenabízí, nebo přesněji řečeno - já jsem jej nenašla. V Praze je detašované pracoviště, ale týká se sociální práce. Bohužel, nikde jinde jsem žádný NMgr. obor, navazující na Bc. Porodní asistentka nenašla. Jsem už docela zoufalá, protože pro porodní asistentky je NMgr. jen na Ostravské univerzitě (Komunitní péče v porodní asistenci), nic víc. Zjistila jste některá z vás něco více? Moc předem děkuji za odpověď. :)S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2011 20:56:47, Kindl) teda za starejch dobrejch časů porodní báby a andělíčkářky vzdělání nepotřebovali a šlo jim to pěkně od ruky.........ty technologie jsou pořád stejné, tak nač studovat? nebo jsou modernější ?:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prosba o radu kde studovat porodní asistentku dálkově bez předešlé praxe? - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  2. Navazující studium - Ostatní
  3. Navazující magisterké studium - Výběr vysoké školy
  4. STUDIUM PORODNÍ ASISTENTKA - Informace o studiu
  5. Kam s porodní asistentkou.. - Výběr vysoké školy
  6. Navazující magisterské studium bez ANJ - Výběr vysoké školy
  7. Porodní asistentka - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  8. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  9. Porodní asistentka LF MUNI- informace, náročnost. - Masarykova univerzita
  10. Navazující studium po VOŠIS - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.