Právo v podnikání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2010 09:25:36, Marcela, zhlédnuto: 4680x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, najdu zde někoho kdo studuje nebo studoval VSAP právo v podnikání? Ráda bych se dozvěděla, jak to na škole chodí a podobně. Díky moc za odpověď.

Email: ciezakovaseznamcz, ICQ: 239547535
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2010 20:48:29, lada) No, tak zrovna připojení na net...tak to opravdu u VSAP nečekej:-)). Petře, nejsi náhodou náborář na VSAP:-)))??? Úroveň je třeba poskytování materiálů, kvalitní knihovna, školní intranet, který funguje, informace, které jsou včas dostupné, fungující rozvrh atd...tohle je na VSAPu zatím jen zbožné přání. Stačí srovnání třeba s jinou soukromou školou, např. Vysokou podnikatelskou v Ostravě nebo MUP atd.. - nebe a dudy....Každý si představuje úroveň trochu jinak, ale někdy stačí alespoň ten základ, pak by nebylo tolik nespokojených studentů ze VSAPu. reagovat zde
    Email: ladaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2010 08:36:28, Petr) No jak to čtu tak na některých VŠ panují skutečně zvláštní poměry... Sám mám dvě vysoké školy (státní a soukromou) a nestačím se divit jak to chodí jinde.... Posudek na BP i DP jsem měl vždy tak max týden předem (což je naprosto podle regulí), termín státnic jsem znal cca dva týdny předem na státní a cca měsíc na soukromé. Okruhy jsem znal cca 1,5-2 měsíce předem na obou. To, že by ale někdo mohl předělat diplomku po odevzdání ještě do řádného termínu státnic je dost mimo, od čeho pak jsou konzultace? Docely by mne taky zajímalo kam tví známí chodili, není to náhodou Sting nebo NewtonCollage? Tam jsem slyšel, že to je opravdu velmi "vstřícné" studium (pokud se to ještě studiem dá nazvat).
    Ono je takové hodnocení vždy hodně subjektivní v závislosti na předchozích zkušenostech.... Studijní bývá problém téměř vše...
    Za směrodatné bych bral spíše to, že ti přišla úroveň vyuku špatná a nenaučí tě ani to, abys mohla jít na navazující studium jinam. U lidí, kteří studovali pouze soukromou školu (z tvého příspěvku mi to aspoň tak vyplynulo) a nemají srovnání, to bývá spíše ojedinilé a o nízké úrovni dle mne něco vypovídá.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2010 08:08:09, Petr) Tak ja mohu srovnavat s verejnou skolou (vystudoval jsem tez \'prestizni\' fildu - FF UK), ale frustrovan jsem byl vic na filde nez na VSAPu. Nektere ty komentare Sarky jsou dost mimo: posudky nejsou od toho upravovat praci, ale jenom ji zhodnotit. Jestli VSAP je dodal vubec v predstihu pred zkouskou, tak to je naprosto v poradku - na filde me s posudky seznamili az pri statnicich, a nicemu jsem se nedivil. Na filde mi bakalarku napoprve nevzali, coz mi sdelili az v den statnic, na ktere jsem prijel ze zahranici. Nedelal jsem z toho velkou vedu, praci jsem prepsal a priste obhajil. To jen tak pro srovnani - nevim s kym se styka Sarka, ze v jejim okoli je bezne delat upravy do jiz odevzdane prace, a jeste se tomu divi ze to snad je jinde bezne. Minimalne tohle bych bral dost s rezervou. Studijni oddeleni? To jste nezazili zapis na filde - studijni oddeleni melo normalni uredni hodiny (cili asi 6 hodin tydne), a kdyz se chtel student zapsat, musel si bud poradne privstat v 5 rano, nebo si vystat 6 hodinovou frontu tahnouci se chodbami hlavni budovy az ven. O nejake diskuzi nebyla vubec zadna rec. Mozna se to dneska zmenilo, ale bylo to dost frustrujici. Naproti tomu studijni VSAP bylo naprosto v pohode. Vybaveni? Ja jsem treba pokladal za dulezite moznost pripojit se k internetu. To vubec na UK nebylo mozne na bezdratovou sit - ani dneska se to nezmenilo (obcas tam zajdu na kafe), ale VSAP ji mel uz nekdy v roce 2003 ne-li driv.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2010 20:42:21, šárka) Tak to já jsem jiného názoru, asi záleží, kde - já to dělala v Brně.
    Úroveň byla tragická, navíc z této školy jít na navazující studium třeba v právním oboru je nemyslitelné. Na státních zkouškách dokonce není ani příprava...(dokonce zřejmě nebudou ani promoce - jo za ty peníze, neber to...) myslím si, že jaká to je úroveň Ti napoví už jen vzhled a "vybavení" školy..., ale co bylo opravdu katastrofické, tak to bylo studiiní oddělení - neschopnost, arogance, neochota..- prakticky samovláda v budově..když jsem se zmínila o přístupu známým,kteří taktéž studovali, tak jen nechápali, nemohli dokonce ani pochopit, že tam je normál dát posudek z BP dva týdny předem...termín státnic taktéž...a to, že někomu bakalářku vrátí dva týdny před státnicemi, kdy je nemožné udělat na ní opravu, aby to ke státnicím stihnul...to už ani nemluvím...., z čehož samozřejmě plynou další nemalé poplatky...(já měla to štěstí, že mi ji vzali a státnice jsem udělala na poprvé...) reagovat zde
    Email: savinikaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2010 14:12:16, Petr) O anglictine moc nevim, zkousku jsem mel uz z predchozi skoly. Ale mel jsem od spoluzaku pocit, ze se spis probirala pravni anglictina. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠE Podnikání a právo - Výběr vysoké školy
  2. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Podnikání a právo na VŠE - Výběr vysoké školy
  5. PRÁVO V PODNIKÁNÍ - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  7. Přijímačky nav. Právo a podnikání - nikdo nepřijat, co teď? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  9. ČZU-Podnikání a administrativa - Ostatní
  10. !!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.