Informace k oboru právo


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.07.2012 15:06:31, Míša, zhlédnuto: 3801x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se zeptat těch, kteří jsou na magisterském studiu práva, jaká je úroveň na škole, jak probíhají zkoušky, apod., zda jste spokojení a doporučili byste na téhle škole studovat tento obor? Rozhoduji se mezi metropolitní univerzitou a mipp. Na metropolitní nemají přímo zaměření právo - občan, obchod, apod., zatímco na mipp ano.
Bohužel neznám nikoho, kdo na mipp chodí, takže vůbec nemám představu, jak to tam vypadá. Mimochodem ze dne otevřených dveří jsem se toho moc nedozvěděla.
Moc díky za info.

Email: michaela.lesovarochecom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2012 15:30:57, Michal 90) jestli můžeš, tak jdi na metropolitní, tahle škola je tragédie! Rok zpět jsem tam skončil studium, jediné, co jsem si odnesl byly dějiny od pana Š. a římské právo od pana V.
    zbytek dost nízká úroveň - vyhozené peníze, ještě špatná dostupnost informací a na to jak je to drahý se k nám vedení vždy chovalo jak k prasatum. MIPP nedoporučuji! reagovat zde
    Email: felda.mseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2012 15:39:44, titan6) Já nemám zase špatné zkušenosti. Když to bylo tak špatné, tak proč po už po měsíci nebo později neukončil studium, nebo nepřešel jinam. Proč tam zůstal celé 3 roky a platil školné do ukončení studia ??? To mi hlava nebere. I já mám tuto školu a byl jsem vcelku spokojen s kvalitou výuky i přístupem školy. Je jasné, že někdy je pedagog v lepší kondici a jindy v horší, ale to jsem byl i já při zkouškách. Chápu konkurenční boj o studenty nebo zhrzené jednotlivce, ale nemělo by to být podpásové. Ne všichni chceme být advokáty nebo soudci a proto mě ČAK, jako jedna z řady profesních organizací v České republice nic neříká. Mimo jiné navazující magisterské studium v oboru Právo a právní věda nemá nikdo, mimo veřejných vysokých škol – tedy pokud vím. Škola funguje už hezkou řádku let, má stovky absolventů a má se stěhovat /nebo už tam je/ do nové samostatné budovy. Jsem pro to, ať se každý o tom kde chce studovat rozhoduje sám na vlastní „oči a uši“ a ne pouze na základě zprostředkovaných informací, které nemusí být objektivní. reagovat zde
      Email: titan6centrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2012 17:17:14, romino) Mam tuto skolu takze mohu hodnotit.Vedeni se chova rozdilne.Ten co si rika rektor je takovej samolibej strejda.Misto aby si hral v duchodu doma s vnoucaty hraje si na rektora.Nedej boze se ho na neco zeptat.Nic nevi posle vas k nekomu jinemu a utece se schovat do kancelare jako krtek do nory.Hlavne ze ma narcis plnou chodbu svych fotek ve fialovem oblecku a s holi -chacha to snad aby ho vubec poznali.Ostatni kmitaji ale da se snimi mluvit.Ucitele bez pripominek.Pravda pan S. je trida a pan N. machr.Kdyz vite na koho se obratit no problema. Naroky na studenty jsou ale zadna sikana.Jinak v Ohradni to slo mohu doporucit.Hlavne se na nic neptejte strejdy a nechte ho v ilegalite a klidu nebo o skolu ztratite zajem. reagovat zde
      Email: rominocentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2012 14:47:22, Rallin) Asi sme tam byli v jedné době. Jináč máš pravdu. Kde se dalo něco řešit, byla kancelář prorektora na konci chodby. S rektorem se nedalo nic a byl tam jen občas. Bez něj to ale stejně fungovalo. Je jasné, že je tam do počtu. Určitě mu časem dojde, kdy má odejít. Hlavně že škola funguje a mám diplom. A ať se teďko třeba zblázněj. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 11:14:50, Míša) děkuji za informaci. Potom, co jsem našla ještě článek od české advokátské kanceláře, tak jsem se definitivně rozhodla, že na mipp opravdu nepůjdu. Jelikož titul z této školy, ČAK už spoustě studentů neuznala....
    http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2225
    Takže jsem se rozhodla pro metropolitní. To je podle mě nejlepší varianta. reagovat zde
    Email: michaela.lesovarochecom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2014 13:05:29, mimi) Měla bych zájem o studium na Mezinárodním institutu podnikatelstvi a práva - společnost s ručením omezeným. Ovšem jak jsem zjistila ve skutečnosti MIPP je jenom s.r.óčko a s vysokoškolským vzděláním nema nic společného i když se to snaží zamlžit. To, že MIPP není vysokou ani žádnou jinou školou ale pouze obchodníkem - zprostředkovatel vzdělaní ukrajinské vysoké školy Užhorodské národní univerzity je zvláštní. Udivuje mě, že ukrajinská vysoká škola nabízí své vysokoškolské vzdělání v ČR přes s.r.óčko MIPP a ne přes klasické vysoké školy u nás. Zajímavá kombinace. Ale když to funguje tak proč si nezařídit vysokoškolský ukrajinsky diplom v oboru Právo. Kdo tam pobývá rekněte jak to tam vlastně funguje, mám zájem. Učí tam ukrajinští pedagogové, v jakém jazyce. Jsou státnice za účasti ukrajinských pedagogů nebo tam z ukrajiny nikdo není ? Jde studium zrychlit. Hlavně co nostrifikace, probíhájí to nebo jsou to kecy. Bez nostrifikace je ten diplom pouze cár papíru. Je ve smlouvě o studiu zakotveno, že diplom bude nostrifikován v ČR To je rozhodující. Nerada bych zaplatila statisíce za ukrajinský diplom a ústni slib nostrifikace a pak měla diplom v šuplíku. Chápu, že to není úplně in studium ale bez diplomu jste dnes namydlený. Děkuji za každou ferovou informaci o teto firmě – institutu.

    reagovat zde
    Email: mm.svobodoseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2014 11:04:53, x-men) Absolvoval jsem MIPP. Ve skutečnosti to není česká vysoká škola vzdělání je Zakarpatské státní univerzity, Během studia,když platíte MIPPu není probléma. Až po jeho ukončení jsem zjistil co jsem za ty peníze vlastně získal. Nezapsali mi titul Mgr. do občanky nemám nostrifikaci a diplom se nebere vážně !!! Přitom na studium si nemůžu stěžovat,učitelé se nám věnovaly.
      Všem doporučuju studovat a platit školné až budete mít smluvně zajištěno,že toto ukrajinské nagisterské vzdělání v oboru Právo a právní věda je srovnatelné s právním vzděláním našich veřejných vysokých škol.Tzn. že určitě dostanete nostrifikaci diplomu a zapsání titulu Mgr. Bc. do osobních dokladů bude bezproblémové jako u titulů z našich vysokých škol. Slibů jsme tam zažili dost a když ukončíte školu řeknou,že to není jejich starost. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2014 11:08:12, Jana) Nic si z toho nedělej... Kdyby ti titul nezapsali kvůli škole - tak kvůli pravopisu určitě... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2014 08:22:21, 7) mě normálně titul do občanky zapsali, i již 3 roky pracuji na pozici právník ve státní správě ;) reagovat zde
        Email: gonza99seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2014 21:36:26, Martina) Tak po přečtení příspěvků o MIPP jsem zavrhla možnost podání přihlášky. Studovat školu ktera je mi po vystudování k ničemu opravdu nemá cenu. Jsem ráda že jsem narazila na tuto stránku :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2014 08:30:13, 7) abc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2014 12:42:59, Jan) Tuto VŠ NEDOPORUČUJU, je to jen jeden velký tunel a podvod jak z lidí tahat peníze. Titul Vám do OP zapíšou jen když to šikovně zahrajete u paní a úřadu jinak nemáte šanci. Jinak diplom je velikosti cca 15 cm na šířku a 10 cm na výšku a je zapečený do plastu. A zezadu je nápis UKRAJINA - nikdo Vás nikdy s tímto diplomem nezaměstná a hned se Vás každý zeptá zda jste studovali v ČR nebo na Ukrajině a jaké jste studovali právo.
    Paní ze studijního do posledního okamžiku jen mlží a pořádné informace o nostrifikaci ani o ničem jiném Vám nedá. Vždy jen odpoví, že je to v jednání a at rok počkáte. Že ted je ***á situace to řešit a všechno možné. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2015 08:48:09, Romana) Dobrý den,
      obracím se na Vás s prosbou, jestli byste mě mohl kontaktovat na email Brezinova258seznamcz, protože jsem bohužel studovala tuto školu a prakticky i teoreticky nemám nic :-(. Tak jsem se chtěla zeptat co dál a tak. Budu moc vděčná za reakci.
      Děkuji Romana reagovat zde
      Email: Brezinova258seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2015 19:23:30, Honza) Lidi zamyslete se. Škola, která Vám nenabídne v rámci studia práva titul JUDr. bude asi dost falešná!!!!

    Pokud to fakt chcete šmelit, a nepřipravit se na jednu z veřejných právnických fakult, tak běžte na Panevropskou, která má o dost lepší reference a absolventi mají alespoň šanci na pracovní uplatnění v rámci práva na Slovensku. V Česku je to totiž s ČAK zatím dost na štíru. A další věc je, že se asi nikdo z vás potom nebude chtít chlubit s tímto titulem. Nehledě na to, že v rámci dobrých advokátních kanceláří si neškrtnete.

    Vím, že to možná mnoho z vás zklame, ale dejte si tu práci a radši se rok dopředu připravujte v nuláku na nějaké veřejné vysoké škole, která právo (výhradně 5. leté, Mgr.) nabízejí. Z mnoha statistik je patrné, že Olomoucká a Plzeňská univerzita bere poměrně vysoké procento lidí tento obor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2016 13:59:43, Student) Ahoj potencionální či stávající studenti . Bohužel Vám musím touto cestou oznámit, že jsem byl kontaktován policí ČR, že vydaný diplom od institutu MIPP je padělek. Tuto informaci jsem předal studijní a nyní je na školu podáno trestní oznámení. Následnou informaci si můžete ověřit na polici ČR a doufám že i na studijním. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2016 13:20:54, Dagmar) Ahoj, je vážně pravda co říkáš? Jak to od policie zjistím? A jak budeš pokračovat dál? Mě v práci diplom normálně uznali, ale jestli se tohle dostane do médií atd, tak z toho můžou být problémy. Prosím jestli můžeš napiš mi víc informací na mail dadinka.jseznamcz . Moc Děkuju reagovat zde
      Email: dadinka.jseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2016 16:29:30, x) To může být - a nejspíš je - jen vtípek. Každopádně to, že jde o fakticky neplatný diplom, může být problém jen ve státní správě, protože jinak je čistě na zaměstnavateli, co uzná jako vzdělání. Teoreticky by to mohl být problém i v případě přístupu k regulovaným profesím, ale takové "vzdělání" prodejny diplomů pro mentálně postižené naštěstí nenabízejí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2016 13:16:40, Simona) Dobrý den,
      můžu Vás také poprosit o bližší info ohledně této kauzy do mailu nucovasseznamcz. Obor právo mám také vystudovaný a jsem z celé věci rozhořčena, neboť mi byla přislíbena řada věcí, které MIPP nedodržel. Bohužel jsem to zjistila až po odstátnicování. Předem moc děkuji Simona reagovat zde
      Email: nucovaeujichacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2023 12:57:50, Petr) Dobrý den, chci se zeptat jestli je magisterské studium uznáváno v ČR, nebo není? Ví to někdo na 100% a existuje někde seznam absolventů univezity, případně místo, kde se dají získat nějaké informace?

    Moc děkuji a srdečně zdravím Petr reagovat zde
    Email: mejzlaspetrgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2023 12:57:50, Petr) Dobrý den, chci se zeptat jestli je magisterské studium uznáváno v ČR, nebo není? Ví to někdo na 100% a existuje někde seznam absolventů univezity, případně místo, kde se dají získat nějaké informace?

    Moc děkuji a srdečně zdravím Petr reagovat zde
    Email: mejzlaspetrgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2023 01:54:56, x) Vzdělání probíhá podle ukrajinské akreditace. Nostrifikace jako magisterského programu asi problém nebude, ale Česká advokátní komora vás s tímto diplomem nepřijme. To znamená, že si nejspíš můžete pořídit vzdělání požadované pro střední a vyšší úřednické posty, ale to jde udělat levněji. Právníkem se ale nestanete. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  2. VŠE Podnikání a právo - Výběr vysoké školy
  3. PRÁVO NA MUNI - Ostatní
  4. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  5. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  6. Uplatnění v oboru "Pozemkové úpravy a převody nemovitostí" - Výběr vysoké školy
  7. Právo a právní věda - dálkově - souhrn možností - Ostatní
  8. Všeobecné informace - Ostatní
  9. BIVŠ - obor Právo - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  10. F1 dotaz ohledně oborů a způsobu studia - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.