UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.04.2014 20:25:07, MichaelaR., zhlédnuto: 1364x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

je tu někdo kdo se chystá od října 2014 na tento obor - v kombinované formě?
Já už jsem přijatá a ráda bych našla někoho kdo se také chystá.

A také budu ráda, když se dozvím pocity ze studia tohoto oboru od lidí, kteří zde studují a nebo studovali.
Na co si dát pozor, co je nejtěžší, jak pro ně byla škola časově náročná a vše co by mi mohlo pomoci.

Díky za odpovědi
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2014 21:32:31, Hana) Ahojky no hele není to tak těžké testy píšeme hodně v testcentru ale už bych sem nešla, nikde mně ted nechtějí zaměstnat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2014 21:34:27, Hana) Pořád pracuju v Gatu jestli znáš ten obchod, práci mám ale ne tu vysněnou manažerskou. O manažery z UJAK asi nikdo nestojí. :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 07:51:37, Zbyněk) UJAKu se raději vyhni !! Je všude považován za ten nejhorší odpad - a podle mne naprosto oprávněně. reagovat zde
    Email: zbynek.kalabisatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 11:42:52, MichaelaR) Děkuji za Vaše reakce.
    Já už mám práci, kterou jsem chtěla, nemůžu si na nic stěžovat. Finančně i pracovně paráda. Ale bohužel zase nemám tolik času na studium jsem dost časově vytížená - i z toho důvodu jsem si vybrala UJAK.
    S praxí, kterou mám se nebojím, že bych nenašla práci, kterou budu chtít, ale chtěla bych k tomu přidat titul.
    Vím co se o UJAKU říká, ale jde spíš o to proč tam kdo jde.
    Když tam jde někdo na na denní studium po škole bude bez praxe a práce a myslí si, že pak najde super práci tak je to dost k ničemu.
    Pokud tam jdu dálkově se skvělou prací a praxí jen, abych měla titul příjde mi to jako logická volba.
    Myslím, že to není jen o tom jaká je to škola - znám spoustu lidí z uznaváných státních vysokých škol mají (Bc. Mgr. Ing.), kteří dělají za menší peníze a mají mnohem horší místo než já se střední školou.
    Myslím, že než škola je určitě důležitější jazyk a to mluvím z vlastní zkušenosti. :)

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 15:54:33, Petra) Můžu se zeptat? Proč chceš přidat titul, kterej ti z týhle školy bude stejně k ničemu? Takovej diplom přece nesvědčí o vyšších kvalitách, je to jen další (lehčí) střední škola - alespoň tak to většina vnímá.
    Jako chápu, jsi starší ročník, dřív se na školy tak nehledělo a dobrou práci sehnal i středoškolák (dnes už to je jinak) ...Narodila ses v dobrých letech, ale proč vyhazovat peníze za nic?
    Máš k tomu nějaký důvody? Děláš třeba pro policii, armádu nebo nějakou úřednici a chceš se platově posunout? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 20:07:18, MichaelaR) Je mi 23 let, takže tuto práci jsem si musela vydřít nebylo to nic lehkého :). Chci si na Ujaku udělat Bc. a pak jít na jinou školu udělat si Mrg.. Takový mám plán :) Tak z tohoto důvodu jsem volila UJAK. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 20:25:20, Petra) A co děláš za práci? Třeba kámoška si to "vydřela" přes kontakty-měla na úřadě tátu.:D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2014 12:24:29, MichaelaR) Můj dotaz ohledně školy jsem psala, jelikož jsem se chtěla dožvědět nějaké informace - a né, abych zde rozebírala svůj soukromý žívot.

          Otce nemám a s rodinou se stýkám minimálně. Mám byt, dobrou práci svůj klid a to vše co mám jsem zvládla sama a bez pomoci!

          Tenhle příštup lidí, kteří si myslí, že když člověk něco dokázal tak je to nějaký fracek, kterému vše zařidili rodiče opravdu neuznávám a nepochopím.
          Už bych ráda tuto konverzaci ohledně mého soukromého života ukončila.

          Za info ohledně studia na tomto oboru budu ráda.

          Děkuji
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2014 13:13:24, Alena) Na normální školu nemáš, inteligenci nemáš, pokoru nemáš a teď se snažíš s námi manipulovat... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2014 13:38:37, Petra) Promin, jen jsem chtěla pochopit..., ale nepochopila jsem, není totiž co.
            Kdybys byla úspěšná podnikatelka, taková škola by ti byla k ničemu a byl by to pro tebe jen zbytečný náklad (zbytečně vyhozené desetitísíce za nic), nepřineslo by ti to žádný výnos.
            Takže jsi se nejspíš dostala přes známost někam do státní správa(třeba to ani nemuselo být přes známost, třeba jsi měla jen štěstí, že někoho hledali) a teď si říkáš, že když tam budeš už celej život, tak by nebylo špatný mít vyšší plat. třídu, to chápu.
            reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 12:54:01, Baritonka) Ahoj MichaeloR, studium řízení lidských zdrojů na UJAK taky zvažuji a moje situace je obdobná té tvé. Jsem plně vytížená, pracuji na plný úvazek, mám dvě děti a manžela neustále na služebních cestách. Nicméně bych si chtěla rozšířit obzory a zaměřit se na studium personalistiky.
    Pravdou je, že existují dost lákavé kurzy personálního řízení v rámci celoživotního vždělávání na Filozofické fakultě UK či na UK Fakultě sociálních věd a i když se musí dělat zkoušky a psát seminární práce, jsou zakončena pouze certifikátem a ten titul tam chybí...
    Zvažuji ještě studium na VŠEM opět řízení lidských zdrojů, které by se mi líbilo mnohem víc, ale dle různých zdrojů (fóra a zkušenosti kolegyně) vyplývá, že toto studium bude asi náročnější a to především co se týče psaní seminárních prací, bakalářky a závěrečných státnic....
    Uvítala bych zkušenosti těch, co UJAK či VŠEM absolvovali či ji právě studují, jak to vypadá s bakalářkou a seminárními pracemi. Paní na studijním z UJAKu mi odpověděla, že za 3 roky studia jich je celkem 20 !!! Neumím si totiž představit, že bych našla na jejich vypracování, které je zcela jistě velmi časově náročné, dostatek časovéh prostoru.
    Jinak MichaeloR, pokud se nakonec rozhodnu pro UJAK, ráda se s Tebou spojím, abychom mohly vyměnovat informace a zkušenosti...
    reagovat zde
    Email: romanarudovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 14:56:52, Inkvizitor) Pokud nechceš být pokládána za mentálně retardovanou opici, tak když už nemůžeš bez toho titulu žít, vystuduj si dálkově (kombinovaně) něco obecného (např. filozofii) a k tomu si zapiš kurzy kurzy na FF resp. FSV UK.

      Jen pro tvoji informaci, známý si udělal Bc. na UJAK během studia medicíny - a když se pak s medicínou loučil (nebyl ochoten akceptovat, že několik let bude makat jako šroub za neúměrně malý peníz a bude tím posledním v hierarchii - tedy že bude normální se***ář) a chtěl se věnovat činnosti, která by odpovídala jeho "vzdělání" na UJAK, tak se mu několik personalistů vysmálo s tím, že kdyby měl jen medicínu, tak by ho i vzali, ale UJAK, podobně jako většinu podobných "Sorbon" pokládají za tak velkou skvrnu v životopise, že o něj nemají zájem.

      Mimochodem, pokud chceš skutečně studovat dálkově a ne si jen zakoupit věcně bezcenný titul, pokud pro tebe nejsou problém finance a pokud umíš dobře anglicky resp. německy, můžeš se podívat na nabídku The Open University resp. Fernuniversität Hagen. Zejm. BA/MA z The Open by představoval světově respektovaný doklad o kvalitním vzdělání. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 14:57:51, Inkvizitor) A jéje, automatický cenzor se rozhodl, že je slovo s.e.k.u.n.d.á.ř sprosté :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 14:15:40, Jéňa) A jéjé, rýsuje se nám tu další ***ec s titulem z UJAKu :) reagovat zde
    Email: juhasz65seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. UJAK - manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  2. UJAK (obor: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů) - Ostatní
  3. Informace o oboru: Manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  5. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. 2012- kombinovaná forma- přijatí - Policejní akademie České republiky
  7. Kombinovaná forma studia - Informace o studiu
  8. Nutriční terapeut - prezenční forma studia - Univerzita Karlova
  9. UJAK - EHS - zkušnosti, budoucí spolužáci - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  10. Kombinovaná forma studia - zdravotní sestra - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.