Matematika na MVŠO


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.05.2015 13:01:25, Patrik, zhlédnuto: 1833x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,

Chtěl jsem se zeptat, jestli tu najdu někoho, kdo studuje na MVŠO a odpoví mi na pár otázek. Rozhoduji se, zda se "pokusit" ji vystudovat. Jde o náročnost matematiky. Kolik semestrů se zde učí ? A jak velký tlak je celkově vyvíjen na studenty kombinované formy studia ? Snad se tu někdo najde, kdo mi odpoví :):) díky

Email: patrikftwcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2015 10:38:00, Mickey Mouse) Ahoj, měl jsem matematiku na ekonomicko-správní fakultě na Masarykově v Brně a teď ji mám na MVŠO kombinovaně. Můžu ti říct, že je Matematika na MVŠO jednodušší. Je to hlavně díky tomu, že je učivo více rozloženo do jednotlivých semestrů. Ale také se mi zdá, že se nejde tak úplně do hloubky. Respektive musíš umět stejné matematické postupy ale příklady v testech jsou o něco jednodušší na výpočet. To co může být obtížnější je, že MVŠO má písemnou i ústní zkoušku z matematiky, takže budeš muset i ústně vysvětlit určité pojmy, ale zase, není to tak náročné a stačí znát základy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2015 17:01:36, Lisa) Ahoj, matika se dá na škole zvládnout celkem v pohodě. Máš ji 5 semestrů. V prváku je to největší záhul, ale učitelé jsou příjemní a co vím, tak studentům na kombinované formě leccos odpustili než nám prezenčákům. Pokud tedy projdeš matikou v prváku tak už dál nemusíš mít žádné obavy. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2015 19:36:28, hispter) Těžší než Veřejná škola? Tak to asi určitě ne hele. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2015 14:28:21, Ibron) Ahoj. Tak doby, kdy MVŠO patřila ke školám, které ti dají titul zadarmo, jsou ty tam. Na matematice shořelo hodně studentů. Tuším, že matematiku a její odboby (statistika) jsme měli v 5 semestrech. Čili matematiku jsme neměli pouze v posledním semestru. Mnoho z nás si myslelo, že se k titulu dostaneme hladce už jen proto, že se jedná o soukromou školu. Věř mi, není to tak. Náročnost je shodná a někdy i vyšší než na některých státních školách. Je tam hodně práva (asi 7 právních předmětů během 3 let) a hodně angličtiny. Jestli od této školy někdo čeká studijní pohodu, bude hodně zklamán. reagovat zde
    Email: norbert.mseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. UPOL - Matematika - Výběr vysoké školy
  2. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  4. Obecna matematika na Masarykově univerzitě - Informace o studiu
  5. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  6. Masarykova universita a matematika pro ss - Masarykova univerzita
  7. VŠEM - Matematika?! - Ostatní
  8. Český jazyk - matematika - Ostravská univerzita
  9. Matematika na PEF - Ostatní
  10. MATEMATIKA-EKONOMIE na masarne v brne - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.