Matematika na MVŠO


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.05.2015 13:01:25, Patrik, zhlédnuto: 1833x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,

Chtěl jsem se zeptat, jestli tu najdu někoho, kdo studuje na MVŠO a odpoví mi na pár otázek. Rozhoduji se, zda se "pokusit" ji vystudovat. Jde o náročnost matematiky. Kolik semestrů se zde učí ? A jak velký tlak je celkově vyvíjen na studenty kombinované formy studia ? Snad se tu někdo najde, kdo mi odpoví :):) díky

Email: patrikftwcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 21:47:24, Kominík) Absolventi pak můžou třeba dělat ekonoma v kravíně za 14 čistýho, to je odpovídající jejich kvalitám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 17:07:56, a proč ne) PEF MENDEL. U. dříve byla považována ( před vznikem ekonomických fakult MU a VUT) za nejlepší ekonomii na Moravě. Pak vznikly výše zmíněné, PEF se rozdělila na 2 fakulty. Domnívám se, že obě ( a dále i PEF ČZU) trpí tím, že nevědí, kam se umístit. Je to zemědělská škola nebo ne? Pokud ano, co mají společného se zemědělstvím? Pokud ne, proč jsou na zemědělských školách? Možná, až toto všechny 3 fakulty vyřeší, budou lepší.
    Dosud je to tak, že obecně vyžadují nějaký jiný zvláštní přístup ( přece to není běžná ekonomie, běžná informatika, je to zemědělství!!!!), ale když se to hodí, najednou nemaji se zemědělstvím nic společného.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 16:51:50, a proč ne) Teoreticky!!!! požadavky jsou stejné, prakticky tomu podle mne tak není. PR nejsem. Nejsem ani absolvent soukromé VŠ. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 14:54:22, ****) A podle čeho soudíš, že PEF na Mendelce je špatná, mohu-li se ptát? Nemám sice osobní zkušenost, ale mám vcelku obstojný přehled v publikacích v oblasti matematiky a ekonomie… a čas od času narazím na něco z PEFky, článků není sice tolik (a tak kvalitních) jako z MFF, IESu nebo VŠE, ale nějaké jsou, takže se o nějakém výzkumu mluvit dá (který prakticky na všech soukromých a regionálních pseudoškolách neexistuje). Studijní plány také působí vcelku slušně, nejde tam vidět tendence za každou cenu vyhnout se kvantitativně orientovaným předmětům, průchodnost studia nevypovídá o dávačce. Možná mi něco uniká, neznám místní poměry, ale působí na to na mě vcelku normální průměrným dojmem. Naopak zvláštní dojem na mě dělá tvůj příspěvek, který působí jako „Zkusím plácnout, že jsou tu i jiné špatné školy a některou nějak od oka vyberu…“. Možná se jen pletu a budu rád, za zpětnou argumentaci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 14:44:12, dr.Sternau) AK má naprosto stejné minimální požadavky. Rozdíl je ten, že regionální školy se obvykle snaží žít na poněkud vyšší úrovni než na naprostém dně, i když k tomu moc možností nemají, zatímco pro soukromé instituce je dno hladinou s nejnižšími náklady, tedy hladinou optimální. Při akreditaci a reakreditaci má regionální škola obvykle alespoň nějakou rezervu, zatímco soukromá instituce nikoliv. Takže pak musí nastoupit PR oddělení, které dostane za úkol nějak vylepšit mediální obraz a třeba vyvolat dojem, že jde o zaujatost ze strany AK. Je smutným dokladem nevyzrálosti české demokracie, že někteří populističtí politici napříč politickým spektrem na takový nátlak slyší. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. UPOL - Matematika - Výběr vysoké školy
  2. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  4. Obecna matematika na Masarykově univerzitě - Informace o studiu
  5. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  6. Masarykova universita a matematika pro ss - Masarykova univerzita
  7. VŠEM - Matematika?! - Ostatní
  8. Český jazyk - matematika - Ostravská univerzita
  9. Matematika na PEF - Ostatní
  10. MATEMATIKA-EKONOMIE na masarne v brne - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.