Problémek

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.09.2007 12:14:50, Verča20, zhlédnuto: 202x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,prosím vás neporadí mi někdo.Chci se zaregistrovat na czuborec,ale nějak se nemůžu přihlasit na školní mail,když jdu na stránku školního mailu,tak mi tam naskočí okénko požadovaná autentizace a chce to po mě uživatelské jméno a heslo a nevím co tam mám zadat,zkoušela jsem snad všechno a nic.Dávala jsem tam login,ktý jsem dostala od školy a nic,fakt už nevím... :(

Email: verca-angelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 12:30:49, misa) Jo, vim o cem mluvis, me to nejde taky.... je mozny ze jeste nemáme funkční mail... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 14:28:05, karla) holky me to taky nejde S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 12:43:25, Verca20) A jaký obor jdete?? reagovat zde
    Email: verca-angelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 15:34:10, karla) pae kombinovaneS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 19:42:06, Verca20) Já jdu na paa,prezenční.. Jo už vim jak je to s těma mailama..Prý budou aktivní až příští týden... reagovat zde
    Email: verca-angelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 19:57:10, misa) ale k čemu nám to pak bude když máme nejvíc dotazů ted a tam se nám těch odpovědí dostane nejvíc.... to trochu nedomysleli ale aspon něco... už to nemusíme pořád zkoušet;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:58:58, Johny) hoj holky taky mi to nejde :D , ale proc vam pisu chci se s vama seznamit driv nez tam nastoupim (at amm nejaky kamose :D )
    mrknete na muj profil libimseti.cz/JohnyLarsson a hodte me do pratel :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 17:45:45, Verča20) A na jaký jdeš obor Johny?? Nějaký kámoše taky schánim... :) reagovat zde
    Email: verca-angelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 17:52:09, Verca20) Jo,ještě mě napadlo,nevíte jak je to s ubytovacím stipendiem?jestli o něj musíme nějak žádat?? reagovat zde
    Email: verca-angelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 17:56:43, Michal) Ahoj, ja taky nastupuju do prvního ročníku na Opf v karviné a taky bych tam rád znal pár lidí než nastoupím at s toho nejsem tak zmatený. reagovat zde
    Email: kolcomichalkolarseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 10:42:27, johny) re verca : Jdu na TF obor SMAD :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. problemek pri prijeti - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.