BIBS - recenze


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.05.2008 13:13:41, Vitek, zhlédnuto: 31971x, reakcí celkem: 105Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekBIBS - Brno International Business School nedoporučuji. Byl jsem tam na dni otevřených dveřích. Nabízí sice magisterský program pro absolventy VOŠ, ale trvá to 3 roky a pak dostanete pouze titul MSc. nikoliv Mgr. nebo Ing.. Navíc se platí školné cca 55 000 Kč za rok + učebnice, pomůcky.

Email: greatwitseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2011 00:36:31, mustafa) pár překlepů - nevidím na klávesnici je noc a tma... místo zajímaví mělo být zajímavé atd... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2011 00:35:19, mustafa) ty jsi na Uninově či Sládkovičovu studoval, že to tak víš??? Nebo věříš tomu, co ti kdo nakukal:-( Bohužel začínám být na negramoty z veřejných VŠ co se apriori povyšují nad soukromé docela alergický.
    Studuji soukromou VŠ na magosterském stupni, a mám i bakalářský. Na magisterský stupeň se k nám přihlásila asi 1/3 lidí z veřejných a i státních škol, protože se (dotazovali jsme se) je tamní programy nenadchly nebo škola nemá v oboru magisterský program.
    Zajímaví je, že všichni studenti nově příchozí brečí nad zkouškami, povinnostmi a kvalitou... někteří dokonce již zakusili komisionální zkoušky, a ve dvou případech i opakování předmětu letos.
    Někteří z "nových" se dokonce byli dívat do knihovny na naše práce a žasli nad jejich kvalitou, která ty jejich převyšovala o řády... naopak nám ukázali jejich práce, a mohu spokojeně konstatovat, že jejich práce by u našich zkoušek neprošly ani omylem.

    Ovšem typani z veřejných škol se jenom povyšují a povyšují. Chápu, že kvalita je různá - ovšem to platí i na veřejných i soukromých školách. I ta státní policejní akademie je prý mnohem horší než před patnácti letyS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2011 15:56:41, feeg) Carnogurskeho resp. Paneuropska, skola, je na Slovensku uplne normalne akceptovana rovnako ako hociktora ina vysoka skola. Co sa tyka kvality vyucby, tak by som v ziadnom pripade nepovedala, ze je na SK nekvalitna a pofiderna.
    Na prijatie sa robia normalne prijimacie skusky, aspon par rokov dozadu to tak bolo. Podobne ako BIBS si skupili, resp. nalakali kvalitnych profesorov z mnohych verejnych univerzit.
    Pokial je to tak aj v CR, tak by som urcite radsej volila tuto skolu nez BIBS.
    Tento rok budem absolventkou BA(hons) in Law and Business a neidem ihned na MSc, pretoze si nie som uplne ista, ci chcem dalej do studia na tejto skole investovat, pretoze v konecnom dosledku nie som ani pravnik a ani ekonom.
    Ak ma niekto skusenosti s absolvovanim BA prava a manazmentu, velmi by ma potesila nejaka reakcia ohladom moznosti prestupu na verejnu skolu, do externeho studia, najlepsie v Prahe.
    Na Masarykovej univerzite, mozte prestupit na odbor prava, no neuplatnite sa v advokacii a musite skladat prijimacie skusky, ako keby ste nastupovali na klasicke Bc - to mam info priamo zo studijneho.
    Na skusky sa mi moc pripravovat nechce...existuje nejaka ina alternativa. reagovat zde
    Email: unilady1hotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2011 15:55:14, Komanč) To také není úplně pravda, BIBS nabízí dva MSc obory - Business management studies, u toho zkoušky opravdu nejsou, ale také Law & business managemnt studies a ten má některé moduly (předměty) zakončeny i zkouškou. Tohle se dá také dočíst na jejich webu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2011 17:07:07, vanr) Zdravím všechny, přidám i svůj názor. Aktuálně jsem v druhém ročníku llm na této škole. Předtím jsem vystudoval obor Právo na Právnické fakultě MU. LLM mi přišla jako dobrá volba k doplnění vzdělání. Srovnávat obě školy je hodně těžké už proto že PRF jsem absolvoval denně, LLM je kombinovanou formou, organizace výuky a povinností je taky úplně jiná. LLM nabízí i PRF v Brně, ale nakonec jsem zvolil studium na BIBSU z důvodu 1) levnější školné, 2) moduly vedou jiní vyučující (platit takové peníze za přednašky stejných lidí, jako jsme měli na PRF se mi nechtělo). Letos toto studium (doufám) úspěšně dokončím a pak chci jít studovat doktorské studium (PhD) opět na PRF. LLM na Bibsu bude myslím vhodná odbočka. Celkově program LLM hodnotím pozitivně - vyuka má svou kvalitu, na druhou stranu není na místě ji přehnaně glorifikovat, prostě takový standard. Program trochu trpí tím, že škola je přece jen více orientována na management a ekonomické obory, takže by neškodilo llm více oddělit např. od MBA. Ale zase je to pro mě jako pro právníka zpestření a ukázka jiného pohledu (tohle jsem pozoroval asi ve 3 modulech). Po absolvování llm vás v žádném případě nezapíší mezi advokátní koncipienty, vzhledem k rozsahu výuky by to ani nebylo vhodné. Ten nemůže studium na právnické škole v žádném případě nahradit, spíš vhodným způsobem doplnit. Oceňuji orientaci na evropský prvek i individuální problémy, v tomhle je to lepší než např. PRF MU. Jako doplnění již získaného právního vzdělání to myslím není špatné. Kvalita nepochybně převyšuje standard soukromých VŠ, obzvlášť těch "prestižních typu Uninova, Sládkovičovo". reagovat zde
    Email: vanrseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. MSc na BIBS co dál? - Výběr vysoké školy
  2. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  3. BIBS otevírá MSc program v angličtině - Brno International Business School
  4. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  5. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Recenze VŠEM - Ostatní
  7. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Recenze VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. BIBS MSC. Ekonomika a management - Brno International Business School
  10. VŠEM - recenze - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.