psychologie-výsledky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.06.2008 14:18:19, bobika, zhlédnuto: 1000x, reakcí celkem: 74Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, tak jaký máte pocit z dnešních přijímaček na Psychologii FF UK? Podle mýho to bylo dost těžký, hlavně část ze ZSV..rozhodně těžší než loni
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 14:44:28, Nikita) to je přeci vždy těžší ne...??když to děláš na ostro..:DDDDD reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 14:57:55, šári) No mě se zdály fakt lehoučký ty konfigurační vztahy, na ty bylo podle mě až moc času, ale to zsv byla fakt krizovka..možná to je tím, že jsem maturovala už loni, ale nedávno jsem absolvovala zkoušky ze sociologie a filosofie, tak jsem si myslela, jak to dám, ale zdálo se mi to těžkýS05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 16:10:02, srandička) Ahoj já jsem si vybrala biologii a řekla bych že byla celkem lehká,zato ta psychologie stála zatoS15 a co číselné řady?
    Jo rovnou se zeptam,na tý tabuli byl napsán termín k ústní zkoužce 25.6.ale na pozvánce je 20.6.tak co platí nevíte?A výsledky z písemných by měli být 18tého že? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 16:22:54, šári) Já mám na pozvánce 19. a držím se tý pozvánky ;) číselný řady - první polovina lehoučká a druhá těžká jako blázen :-) buď mi to přestalo myslet nebo tu změnu nechápu :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 17:45:06, duckie) tak já se taky přidám...zsv mi přišlo jednoduché, psychologie pochopitelně neco ano neco ne. a číselné řady druhá polovina fakt humáč. nevím jak vy, ale já jsem z toho byla celkově dost hotová. tak nějak zklamaná že to nevyjde, chjo:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 18:45:38, srandička) Aha já mam na pozvánce 20tého.No já jsem z číselných řad stihla asi 11otázek a ty se mi zdáli docela lehký na to že nejsem zrovna nějakej extra matikář:D
    Taky jsem z toho byla hotová,taková vycuclá,tak snad to aspon vyjde,jéžiš kéžbyS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 18:47:31, duckie) já přišla dom a docela dlouho spala. ale nechci si dělat nějáký extra nadeje, abych pak nebyla ještě víc zklamaná:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 19:19:46, bobika) taky se mi zdála bio lehčí, ale nechtěla sem to riskovat, sice sem z ní dělala zkoušku, ale se zsv sem byla už rozhodnutá, takže sem si tu bio ani nezopakovala-věčná škoda. vidim to bledě, docela mě to zklamalo..zsv neměla s maturitou absolutně nic společnýho..nejenže chtějí při přijímačkách znalosti z psychologie 1. ročníku VŠ, ale taky dokonalej všeobecnej přehled, kterej se naučit nedá..no "modrý přilby" mě dorazily..chtěla bych vědět, kterej neinformovanej vyučující by to vědělS11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 19:43:31, duckie) tak já letos maturovala ze zsv, a modré přilby jsem třebva věděla:), je to taky dost o škole. ale nezoufejem, jetě se nevědí výsledky, přeju všem hodně štěstí!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 19:43:38, šári) To je fakt, byly fakt vtipný..to zsv mě naštvalo, sice nejsem hned po matuře, lae mám z jednotlivých částí zsv zkoušky a stejně se mi to zdálo divný..taky jsem měla volit spíš bio, ale přesně jak jsi psala, předem jsemse rozhodla pro zsv a bio jsem si nezopakovalaS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 20:38:17, bobika) no jo no, tak uvidíme, kdyžtak sem po 18. napište, jestli jste se dostali do ústních:) ovšem já si vážně nejsem jistá-díky modré přilby, díky:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 21:03:30, srandička) Já jsem udělala z číselných řad prvních 11 a ty byli celkem v pohodě.A stihli jste z psýchy všech 90 otázek?Já jsem z toho měla pořádnej bobek,jsem ráda že už je po,ted aby to vyšlo,ježiš kéééžbyS09.A co přečtená literatura,kolik toho máte?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 22:08:52, šári) No já z psycho mám všechno, z číselných řad tuším 14 a knížky jsem ještě nedala dohromady, lae chci si nad to zítra sednout, ale měla bych toho mít hodně, kolik tak máte vy, at se můžu orientačně přizpůsobit, já mám hodně literatury díky škole, lae nevím jeslti mám dávat i příbuzné obory př. speciální pedagogikaS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 23:02:16, duckie) tak to vám závidím, že už dáváte dorhomady literaturu a tak,já se klepu aby me do toho ustniho vubec vzali, jinak knížek mám pres dvacet reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 14:17:29, srandička) Já mam těch knížek asi tak 20.To jo,taky se bojim aby mě vůbec do toho ústního vzali,tak počkám na výsledek a pak budu shromaždovat knihy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 14:21:27, šári) Tak já se taky bojím ,že mě dál nepozvou, ale zase že bych ty knížky chtěla shromažďovat v deset večer před tou zkouškou, až vyvěsí výsledky, to mi zase přijde blbý:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 16:23:37, srandička) To jo,mam napsaný seznam těch knih,jen to chci dát nějak dohromady a přepsat na počítači a to mam hned:)
    výsledky by měli být asi zejtra že?Já už nemůžu dospat:D
    a co praxe?máte nějakou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 16:28:22, šári) No já mám praxi tak porůznu, od každýho kousek :-) ale jsem nervózní jak pes, hlavně když už bych postoupila, tak s kolika bodama, loni mi ta komise řekla že do 30 to nemá cenu S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 16:29:58, duckie) takže do 30 bodu to nemá cenu, ju? no tak to je fajn, to si myslím, že mám předem jisté, že tam nemusím ani chodit, i když me to nehrozí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 16:38:29, šári) No ten milej pán mi doslova řekl, že s 25 bodama by mi museli u ústního dát plnej počet, takže at přijdu za rok a napíšu to na víc než 30 bodůS14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 16:45:34, duckie) no, já se holst smiřuju stím, že to prostě nedopadne:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 17:17:53, šári) Ted m idošlo, že jsem si ten papír Písmených pokynů ke kzkoušce přečetla blbě, mylslea jsem, že tam je, že výsledky budou 18.6. ve 22:00 na netu, ale to se týká jiných oborů, to budou výsledky ve škole. Kdy se to teda dozvíme my? Četl jste to někdo na tabuli nebo to říkali a já jsem neposlouchala?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 17:17:56, šári) Ted mi došlo, že jsem si ten papír Písmených pokynů ke kzkoušce přečetla blbě, mylslea jsem, že tam je, že výsledky budou 18.6. ve 22:00 na netu, ale to se týká jiných oborů, to budou výsledky ve škole. Kdy se to teda dozvíme my? Četl jste to někdo na tabuli nebo to říkali a já jsem neposlouchala?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 17:18:01, šári) Ted mi došlo, že jsem si ten papír Písmených pokynů ke zkoušce přečetla blbě, mylslea jsem, že tam je, že výsledky budou 18.6. ve 22:00 na netu, ale to se týká jiných oborů, to budou výsledky ve škole. Kdy se to teda dozvíme my? Četl jste to někdo na tabuli nebo to říkali a já jsem neposlouchala?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 19:37:29, bobika) holky nenervujte, já měla loni 25 bodů, taky sem se nedostala, tak uvidíme letos. seznam literatury budu kdyžtak dělat ve čtvrtek-ústní bych měla mít v pátek. co děláte za školy? já studuju FF UK-obor Pedagogika, sem tam celkem spokojená, ale Psychologie je prostě sen:) praxi snad relativně mám, ale k čemu mi to bude, když nepostoupim..no chraň bůh:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 19:44:01, šári) No já dělám Psychologii a speciální pedagogiku na PedF UK a taky se mi tam líbí, ale FF je holt FF. Víte teda kdy budou ty výsledky??S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 19:45:32, bobika) budou zítra večer-kdy přesně, to nevim, jednoduše to zkoušej reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 00:27:31, srandička) Já mám zdrávku a ted jsem druhým rokem na vošce zdravotnické a právě mě to táhne k psychologii,ale bude se opakovat,psychologie je prostě sen
    Aha,já taky moc neposlouchala,to bylo těma nervama:) tak snad to bude zítra.
    Slyšela jsem,že když máš 25bodů tak sice postupuješ ale u ústních ti stejně řeknou že je to málo,ale aspon ten pocit že jsem to napsala:)No uvidíme.Já praxi mam ohledně školy ze zdrávky,tak snad aspon něco,snad
    Hold to dyštak zkusim za rok,už jsem se přihlásila i do jednoletého kurzu.Tak zítra sem písněte jak jste dopadli:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 08:37:00, duckie) BOBIKA: já kdyžtak když mi nedopadne ta psychola, tak půjdu taky na ff uk obor pedagogika. mám i na pedák, na tu dvojkombinaci psychola se speckou. ale co jsem včera byla na ustnim, tak i kdyby metam vzali, nepujdu tam. ff je prostě ff, jak už již bylo napsáno:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 09:18:43, vev) Už jsou výsledky! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 09:34:22, bobika) no, tak já sem se nedostala..18 bodů je holt málo, co se dá dělat, tak za rok to zkusim zase:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 09:39:14, duckie) já se taky nedostala, tak za rok zase. chystám se na pedagogiku na FF reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 09:44:04, bobika) duckie tak můžem smutnit spolu:) na pedagogice je to fajn, kdybys chtěla cokoliv vědět, tak řekni, pošlu kontakt. a určitě jeď na Via lucis:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 09:50:02, duckie) no, jasne, určo mi bobikó pisni na mail, nikol.markovacentrumcz:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2008 14:04:15, srandička) Tak já jsem se taky nedostala:( no hold co se dá dělat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 17:50:02, jovovitch) ahoj, tak jak jste dopadli v ústním kole? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 23:51:10, Kuku) Já tam nešla :o) Nemělo to cenu, nebyla jsem vůbec připravená a k tomu jen 27 bodů ...ale zajímalo by mě, jaký to bylo a hlavně ten videozáznam... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 12:50:06, jovovitch) to Kuku
    tak jsi to mohla zkusit, znám lidi i s 27 body, co se dostali..Ten videozáznam byl fajn, bylo to z mateřské školky, děti, p. učitelka během hodiny kreslení reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 16:22:28, komando) to jovowitch:Ahoj co se má posuzovat u toho videozáznamu?A jak probíhá ústní kolo?Já jsem se nedostala ale chci to zkusit za rok znova tak by mě to docela zajímalo.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 17:33:20, jovovitch) no u toho videa je důležité jen to, co vidíš, co je skutečně popsatelné, nikoliv jen Tvé domněnky, že ten a ten trpí depresí..To ne,.. takže třeba u té MŠ bylo dobré napsat, že děti si vymezovaly prostor čtvrtkou a ten si každé dítě hlídalo, že kluci si povídali pro sebe, aniž by je zajímalo, zda je někdo poslouchá, a že holky byly v klidu. Pak jsem tam vypíchla komunikaci mezi učitelkou a dětmi, že se jim neustále věnovala, že je při presenci oslovovala křestními jmény - zdrobněle, že je uklidňovala, že jde něco udělat v klidu, např. vzít si další čtvrtku na malování není problém, ukázalo se tam učení modelováním, tedy že učitelka nejdříve ukázala dětem, jak mají co dělat a ony to pak zopakovaly.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 17:46:38, jovovitch) no projdeš po videu ke dvoum komisím, já jsem šla ke komisi číslo 2, tam prostě čekáš a čekáš.. asi víš sama, a tam jsou na Tebe čtyři strašně milé osoby a ty se o Tebe zajímají, motivace ke studiu, něco z teorie, můžou k tomu zabloudit přes četbu, praxi, přes cokoliv, nikdo nikdy neví. Dobré je být milá, připravená s odpověďmi. Také vědět, co z psychologie Tě zajímá a proč, co bys chtěla dělat s psychologií a jak Tvá praxe souvisí s psychologií, co se tam dá najít psychologického - tak bych to nazvala.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 17:53:11, jovovitch) ptají se na nějakou knihu z četby, čím více toho máš v seznamu, tím lépe, já přečetla 30 knih a stačilo to, u každého jim to sedne jinak, ale i praxe bych nešidila, já měla 3 praxe, a zabloudily k nim často, i k různým seminářům, certifikátům. Pořád se musíš prezentovat jako nej adept studia psychologie:)No a když přes tuhle komisi postoupíš ke druhé, kde sedí Gillernová, Bahbouh a já nevím, kteří docenti a PhDr. ještě... tak je to na dobré cestě. A tady to začíná nanovo. Tady Tě chtějí poznat, dost si Tě prověřují, proč zrovna Ty máš studovat psychologii, takže se nebát a nebýt za puťku, ale naopak za trochu ambiciozního člověka, říci o tom, že si dělala max v přípravě atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 21:47:29, komando) Tak to je hustý:) a ty lidi u té komise jsou aspon v pohodě?A to ti hned řeknou kolik bodů máš z ústního?A jakou jsi třeba měla praxi? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 21:49:30, komando) A ted mě napadla ještě jedna otázka,jak dlouho jsi se připravovala na přijímačky?Já jsem se přihlásila na jednoletý přípravný kurz tak doufám že to k něčemu bude:)
    Jinak děkuji za info reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 22:26:26, jovovitch) u obou komisí jsou pořád v pohodě, do poslední chvíle tedy nevíš, na čem jsi, protože se usmívají a naslouchají. Ale asi to pozná i sám člověk, jestli je zaujal či ne. Body Ti po rozpravě s první komisí neřeknou, když postupuješ ke druhé komisi, jsou tajnůstkáři a nevíš nic, řekli by Ti to, jen pokud bys u té první skončila a šla bys domů. Takže tě jen po té první komisi odvedou skoro za ručičku všemi možnými chodbami k 2. komisi. Kde končíš buď zdárně či Tě pořád můžou vyhodit a pozvat si Tě za rok :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 22:33:43, jovovitch) praxi jsem z dětské psychiatrické léčebny, dětské neurologie jako dobrovolník, z Přípravné třídy ZŠ...Já si myslím o všech přípravných kurzech všelicos, nejlépe jsem se připravila sama z učebnic/četby a biologii z bio pro gymply...poslední měsíc a půl jsem se připravovala, protože jsem dělala přijímačky do Brna na psychologii FF a do Prahy na specku-psychologii, na obojí mě zatím vzali :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 22:46:50, fífa) si šikovná, mně se to loni ani letos nepodařilo, takže to za rok zkusím zase a tentokrát budu taky dělat test z bio, na ten se člověk aspoň může naučit. jinak jak si se dostala k tý praxi? a jak dlouho si jí dělala-rok? já sem se taky hlásila jako dobrovolník, ale nějak to nevyšlo, protože zaškolování prováděj jen jednou za rok.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 23:01:44, jovovitch) ahoj fífo, k praxi jsem se dostala hodně náhodami přes známé, ale myslím, že ta přípravná třída na ZŠ je dobrá volba a pokud jsi z Prahy, tak dobrovolnických center je tam dost. Mrkni na netu. A postoupila jsi do druhého kola?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 23:04:37, jovovitch) praxi jsem dělala půl roku třeba jen na té Dětské neurologii, něco kolem 50 hodin, ale dohromady jsem jich měla 150 ze všech praxí. Nemusíš ale odchodit všechny hodiny, určitě to plno lidí obchází a ono se jim na papír napíše, co chtějí sami :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 23:40:53, komando) Tak to gratuluju,že tě vzali všude,pokud co já vím tak v Motole je dobrovolnické centrum,mají na výběr různá oddělení,taky to tam chci zkusit.Takže ještě nevíš jak si dopadla na té psychologii?Jestli tě jako přijali či ne reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 23:42:53, jovovitch) to neví nikdo, podle bodů asi jo.. přes sedmdesát mám, ale záleží na ostatních, kolik budou mít... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 10:20:34, komando) Ahoj a na kolik jsi napsala písemný test?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 12:08:57, jovovitch) na 38 bodů reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 14:32:49, komando) A na kolik jsi napsala písemné test? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 14:34:16, komando) sorry poslala jsem to dvakrát,tak to je dobrý,to je tak akorát:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 14:41:24, jovovitch) něco o tom víš?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 18:09:02, komando) Ted nevím co máš na mysli:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 18:21:29, fífa) díky za odpověď, loni sem se do ústních dostala, letos mi to nějak nevyšlo, nechápu proč, měla jsem pocit, že jsem celkem připravená. studuju totiž jednu VŠ s podobnými předměty (alespoň tedy v prvním ročníku)..ale tak co no, za rok to ještě jednou zkusím..co se týče přípravky na ZŠ, tak máš na mysli předškoláky? nevím, kde by mě vzali, když samotné učitelky mají minimální platy..a do školy jako dobrovolníka? to nevím, je mi blbý se nabízet reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 19:58:13, jovovitch) to komando
    bylo to k tomu: tak to je dobrý,to je tak akorát. Přeci nikdo neví, kolik bodů Ti stačí z písemné zkoušky na úspěch...Ne?
    to fífa
    ano, mám na mysli předškoláky, toho se nesmíš bát, že by Tě odmítli, pokud by se tak stalo, nic se neděje a zkus to u jiných dveří, ne?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 20:04:33, fífa) ok:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 14:05:36, komando) to jovowitch:To jo to je jen moje doměnka.Na dnu otevřených dveří říkali že 25bodů je sice na postup ale že je to i tak málo,že bys musela mít plný počet z ústního abys měla šanci a tak mi 38 přijde docela dost:)
    A když jsi měla praxi na té dětské neurologii co jsi tam dělala?Jako hrála si z dětma?Já jsem ze zdrávky a tak nějakou praxi mam ale je to spíš ošetřovatelská péče.To jo tak škola je dobrá praxe ale co se tam třeba děla?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 14:06:17, komando) to jovowitch:To jo to je jen moje doměnka.Na dnu otevřených dveří říkali že 25bodů je sice na postup ale že je to i tak málo,že bys musela mít plný počet z ústního abys měla šanci a tak mi 38 přijde docela dost:)
    A když jsi měla praxi na té dětské neurologii co jsi tam dělala?Jako hrála si z dětma?Já jsem ze zdrávky a tak nějakou praxi mam ale je to spíš ošetřovatelská péče.To jo tak škola je dobrá praxe ale co se tam třeba děla?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 19:42:40, jovovitch) já myslím, že 38 je také hodně, resp. mi to zajistilo pořadí 18.- 29. :)a pak rozhoduje to ústní. A to bylo super!
    Tak nemusíš paním učitelkám brát práci, ale myslím, že v té přípravné by Tě mohli pustit aspon na pozorování, co ty děti potřebují, jakou péči, co se tam učí, že to můžou být děti ze sociálně slabších rodin.. a to k psychologii je dost. A k té dětské neurologii, ano, hraji si tam s dětmi, ale ono je to hodně o epilepticích a k tomu další ch kombinacích postižení. Ty děti jsou tam samy a každé zabavení berou s povděkem, musíš si to u komise když tak obhájit, že to je o psychologii! Že Ti to dalo to a to směrem k psychologii. Dobře se vybírá na netu, www.dobrovolnictvi.cz, www.dobrovolnik.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 19:50:02, jovovitch) to komando
    doufám, že jsem zodpověděla vše.. Když tak zase napiš :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2008 13:31:21, komando) to jovowitch:A kdy se dozvíš jestli jsi přijata?Takže ústní v pohodě jo?Já jsem slyšela že v Praze je to docela nářes u tý komise:)
    Koukala jsem na ty webovky a něco jsem tam našla a u mě v okolí naštěstí taky něco je.
    A rozebírala se ta esej? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2008 17:29:45, jovovitch) dozvím se to jako všichni z FF UK 15.7. ...
    No ono to ústní je hustý, ale když mám dost bodů, tak nebudu naříkat, že? :) Nesmí se člověk nějak do toho zamotat, ale spíše být připraven na vše a příjemně vystupovat :)
    Ta esej? Já ti ani nevím, ne, nerozebírali ji se mnou. Ale u každého je pohovor veden jinak...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 00:55:26, Kuku) Když je tu řeč o eseji...co jste tam psali? Mně to v tu chvíli vůbec nemyslelo, měla jsem tam děsný nesmysly :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 01:39:27, jovovitch) to Kuku
    snažila jsem se tam zakomponovat praxi, u té otázky "Kdy se cítíte nejvíce šťastní?". Ale vůbec to po mně nikdo nechtěl komentovat.
    A otázka první ohledně výzkumu, také mě nic moc nenapadalo, tak jsem tam dala vztahy mezi dětmi a rodiči, resp. jak se dědí způsob výchovy z rodičů na děti.
    ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 12:24:13, komando) A při tý ústní ,,zkoušeli" z cizího jazyka?
    No moje esej byla hrozná,já tohle neumim psát:( já jsem měla téma:agrese a vliv sledování akčních filmů na děti.Čekala jsem něco jako:jaký má mít vlastnosti psycholog,popiš sama sebe...ale výzkumS08
    A kolik jsi měla Kuku ty bodů z testu?
    To jo jovowitch,máš dost bodů:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 13:42:23, jovovitch) to komando
    ten cizí jazyk po mně nikdo nechtěl, nevím, zda to byl planý poplach, nebo jim stačilo, že mám certifikát. Fakt by mě to zajímalo...
    ... asi dávali jiná témata k eseji podle místností nebo podle data konání zkoušky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 13:09:01, komando) to jovowitch:Ahoj hele a když jsi psala seznam literatury co jsi četla tak psala jsi to takovou tou formou jako:např.NOVÁK,K.....
    nebo takovou tou klasikou jako:KAREL NOVÁK:....?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 21:24:55, jovovitch) psala jsem to tou druhou formou, máš to i v knihách, z čeho čerpal autor u odborné publikace, to samé u seminárky :) kterou jsem jim donesla reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2008 19:59:21, jovovitch) Materiály k přijímačkám
    Kdyby měl někdo zájem, tak D A R U J I testy z min. let z MUNI obor PSYCHOLOGIE a výtah z knihy Psychologie od Atkinson a kol. Podotýkám, že se z toho dobře připravuje i na pražské přijímačky, nikdy nevíte, co se hodí :):D reagovat zde
    Email: jovovitchcentrumcz, ICQ: 228033912
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 10:33:27, Martin) Na psychologii se obecne testuje ucivo gymnazialni. Takze tady asi hodne studentu ze SOS pohori. Navic je dulezita i ustni cast, nebot Vas musi videt, pohovorit si s Vami a vyradit ty, kteri uz u prijimacek jsou mirne psychicky labilni. Takze u ustni zkousky opravdu doporucuji klid, nikoli vsak suverenost, ale takt a prirozenou pokoru... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Výsledky přijímaček 2018 - Policejní akademie České republiky
  2. informace o psychologie - Ostatní
  3. Výsledky přijímaček 2016 PAČR - Policejní akademie České republiky
  4. Výsledky přijímacího řízení ve vestibulu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Psychologie - Ostatní
  6. vysledky up - Ostatní
  7. Výsledky přijímaček FTVS - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Studium psychologie v Olomouci - Informace o studiu
  9. Opět psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Psychologie na UK - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.