Rozvrh

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.08.2006 21:50:59, Jiří, zhlédnuto: 199x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěl bych se zeptal studentů VŠE, zda-li si museli v prvním roce do zimního semestru sami dělat rozvrh nebo jestli jim to škola udělala sama. V případě, že by se to muselo dělat osobně, jak mám prosím postupovat? Děkuji za odpovědi!

Email: happyjirikseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2006 22:05:52, Tomáš) Ahoj, rozvrh si dělá každý sám přes počítač. Tenkrát nám dali nějaký help jak postupovat + nějaký nástřel co ti doporučují, abysis zapsal. Ale jinak je to na tobě S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2006 22:08:22, Jiří) Díky za reakci, ale ještě bych se chtěl zeptat, do kdy se to tak musím udělat... Doufám, že jsem to ještě nepropásl... Předměty mám zaregistrované, ale na rozvrh jsem se ještě nestihl podívat...:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 20:40:53, lenus) ahoj jirko, ja du taky do prvaku na VŠE, ale rozvrh je podle me ( jestli sem to pochopila) stanovenej,jen si volis jazyky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 21:07:59, Lucka) Přesně tak... Rozvrh je daný, musíš si sám zapsat akorát jazyky. Myslim, že si to můžeš zapsat ještě ve středu. Ale to možná kecám. Moc tomu totiž taky nerozumim!!! :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 21:08:14, Lucka) Přesně tak... Rozvrh je daný, musíš si sám zapsat akorát jazyky. Myslim, že si to můžeš zapsat ještě ve středu. Ale to možná kecám. Moc tomu totiž taky nerozumim!!! :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 21:12:28, Jiří) Předem děkuji za pomoc, ale ještě bych se chtěl zeptat, kdy se teda ten rozvrh dozvím (teda pokud se pevně stanovený:)... na stránkách pes.vse.cz ještě nic není a já se bojím, abych nic neprošvihl... Na zípise jsem totiž nebyl, jen jsem vyslal svého rodiče... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2006 02:31:24, Radek) Už tady bylo podobné téma o zápisech předmětů na VŠE, tam lze nalézt více info. Registrace jsou ještě celý poslední srpnový týden- pomocí klienta (programu) ze stránek http://nb.vse.cz/regzap/ - tam zjistíš také svůj rozvrh, pak jsou v září zápisy (viz harmonogram), kde by již mělo všechno jít automaticky, jen je třeba to pro jistotu zkontrolovat. Rozvrh na stránkách pes.vse.cz je zveřejněn až po zápisech, a to jen u těch, kteří povolí jeho zveřejnění - je to spíš pro ostatní lidi, aby věděli kdo s nimi chodí na jaký předmět a tak.. Zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2006 02:37:31, Radek) No, vlastně je to od zítřka (23. srpna), tak na to mrkni a zaregistruj si ty jazyky, snad budeš mít i možnost hýbat s časy... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rozvrh - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Rozvrh - Policejní akademie České republiky
  3. rozvrh Provoz a ekonomika czu - Ostatní
  4. PRF UK kdy se bude dělat rozvrh? - Ostatní
  5. Rozvrh PEF - kombinované 1.ročník - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. PEF - Provoz a ekonomika kombinovaně - rozvrh hodin??? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. ČZU - PEF - Navaz. magisterské studium - rozvrh - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Rozvrh na učitelstvi biologie - Informace o studiu
  9. rozvrh zču ff - Ostatní
  10. Rozvrh - speciální pedagogika UPOL dálkově - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.